Jump to content
IGNORED

Slovenija - Srbija 20.06. 15:00


kakšen rezultat napovedujete  

75 members have voted

  1. 1. kakšen rezultat napovedujete


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/20/24 at 13:01

Recommended Posts

Mi i nemamo igrače koji traže loptu u prostor.. Kostić i Radonjić su ti, ali ne igraju...

Link to comment

ma koliko naši bili kilavi i nikakvi ipak, i ćorava koka ubode zrno. videćemo šta će dalje da bude.

 

da ne zaboravim. zvuk mi je na "mute". aca ne može da se podnese.

  • Wub 1
Link to comment

Nasi igraci su ocajni u igri bez lopte.  Spori su.  Ostavljaju slovenacke igrace da slobodno gospodare sredinom terena i neometano dodju do ruba naseg kaznenog prostora.  Pre ili kasnije Slovenija bi trebalo da iskoristi tu prednost.  Ali ni oni nisu mnogo kvalitetniji, mada igraju bolji fudbal od nas.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Poludziber said:

Stranac ne bi dobio pedalu jer bi sigurno uneo neku taktiku i sistem, dve stvari koje su za Pixeta nepoznanica.

 

Naravno, mislim sam stranac u slučaju iste igre i rezultata.

 

Just now, Ayatollah said:

 

Mitrović je priličan problem, jer igra samo u napadu i ne vrši nikakav pritisak na slovenačke štopere, a ni prostor ne otvara Bog zna kako. Uz to je sporiji i tromiji nego ikada pre. Neki Falčineli recimo bi bio trista puta taktički korisniji od Mitrovića.

 

Dobio je jednu loptu u petercu, otresao ovog što mu se okačio na leđa i šutnuo sam sa 2 metra, doduše loše, to je on, tj ono što se od njega očekuje. Ne kažem da je sjajan ali on je igrač koji ima ogroman procenat realizacije šansi, zato je i dao milion golova za repku. Ili glavom ili dobar prvi kontakt, prijem, šut, ćao. U bilo kom drugom timu sa sistemom i nekom smislenom igrom bio bi 3 puta korisniji nego u ovoj našoj grupi građana čaki u ovakvom stanju koje fakat nije optimalno.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Srbija sa oba wing beka na kontra stranama. Ovo mora da je neka revolucija u trenerskom poslu

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Osim Mitrovića, naši igrači nisu spori.

Deluju sporo, jer ne znaju šta uopšte igraju.

Presing se ne igra "hajmo sad presing" nego se uvežbava na treninzima do automatizma. Ovde ga nema,  sigurno ne zato što igrače boli kurac. Trče i troše se, ali beskorisno.

 

Za to je krivac uvek na klupi.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Srbija sa oba wing beka na kontra stranama. Ovo mora da je neka revolucija u trenerskom poslu

 

Sad sam hteo ovo da napišem, i Tadić centrira levom sa desnog krila. Valjda oni znaju nešto što mi ne vidimo.

Link to comment
11 minutes ago, đorđe geprat said:

ma koliko naši bili kilavi i nikakvi ipak, i ćorava koka ubode zrno. videćemo šta će dalje da bude.

 

da ne zaboravim. zvuk mi je na "mute". aca ne može da se podnese.

Mi smo jedina ćorava koka koja još nije ubola zrno od svih repki čini mi se

Link to comment

Pozicija za polušpica (lijevom da šutira s desna).

Tj, u takvom naumu centrirati bi trebao ovaj iz linije iza. Ako stigne da dotrči dotle, naravno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...