Jump to content

Portugal - Češka 18.06. 21h


Ko je lepši?  

19 members have voted

  1. 1. Ko je lepši?

    • Kristina
    • Čehinjice™
    • Sve su lepe, sve bi ih...
      0

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/18/24 at 19:00

Recommended Posts

Probao komentator početkom drugog da opiše utakmicu kao najgoru na prvenstvu, meni ostaje naša najgora (doduše nisam gledao nijednu iz ove grupe sa Francuskom).

Link to comment

Mislio sam da mi se prvi put ucinilo, ali Matic definitivno koristi konstrukciju "divan skok" :laugh: Valjda nece zaziveti kao "sportski pozdrav".

 

Kakva spektakularna kombinacija odvratne boje glasa i potpunog nerazumevanja sporta koji prenosi, RTS jos od Strajnica nije afirmisao 1 ovakvog antitalenta za komentarisanje.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, FPLS said:

Mislio sam da mi se prvi put ucinilo, ali Matic definitivno koristi konstrukciju "divan skok" :laugh: Valjda nece zaziveti kao "sportski pozdrav".

 

Kakva spektakularna kombinacija odvratne boje glasa i potpunog nerazumevanja sporta koji prenosi, RTS jos od Strajnica nije afirmisao 1 ovakvog antitalenta za komentarisanje.

Dugo sam mislila da su komentatori tenisa na Eurosportu dno, ali Sportski pozdrav je zauzeo, zasluženo, prvo mesto u diletantizmu.

  • +1 2
Link to comment

Portugalci kao hoće da napadnu, ovi im kao ne daju.....tako nekako izgleda

 

očekivao sam više od Portugalaca.....biće im jebeno protiv onih turskih pitbulova

Edited by Ted
Link to comment

Ovaj komentator sa RTSa je učinio da i ovi androidni SNS komentarori sa Arene zvuče kao BBC :coffee:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...