Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Што се тиче клинчадије која то више није, не бих се одрицао ни Смајлија ни Балше, док за Трифунелија већ ђене ђене. Јес да имају по 24 године и да је време да престанемо да их посматрамо као некакве таленте, али генерално их не бих отписивао још увек, иако им је свакако време да направе некакав искорак до нивоа бар употребљивих евролигашких играча. Ту пре свега мислим на Коприву, Смајли би требало да има и нешто већи плафон али луда и празна глава нису баш најбоља комбинација.

  • +1 3
Link to comment

a i bogatiji su za jednu sezonu koju ne mogu ni klupski ni pojedinačno smatrati ni na koji način uspešnom

 

valjda su i tu naučili nešto

Link to comment

@johan nagel, meni se dopalo kako je trifunovic odigrao finale aba i ovu jednuipo tekmu u kls. imati takvog igraca kao devetu-desetu opciju je super, pod uslovom da ume da nastavi tako.

 

kao da je raskrstio sa tim da ce se nametnuti kao neki iso-skorer sa klupe, sto ni ne treba da bude, jer se profilise u korektnog 3&D euroleague igraca.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment

Jaramaz je još uvek pod ugovorom što je odlično. Treba osim Smajlija potpisati novi ugovor i sa Anđušićem i Trifom. Šta su oni lošiji od Smajlija? Ajde, kad je beg bio cicija. Umesto Ponitke dovesti Stepanovića i vozi....

Link to comment

Ако нам већ треба 15 играча за сезону на више фронтова онда ту још увек има места за ту 00 генерацију.

Анђуша нам рецимо већ не треба, ем је знатно маторији, игра за више пара и нема никакве шансе за било какав напредак. Нешто слично важи и за Јарамаза.

 

Код Смајлаге је велики проблем што кажу да ‘у најмању руку није посвећен кошарци колико би требало’ тако да то не обећава на дуже стазе али се ипак вреди опкладити на њега у нашој ситуацији рекао бих, немамо много тога да изгубимо.

Link to comment
19 minutes ago, BlackGeorge said:

Jaramaz je još uvek pod ugovorom što je odlično. Treba osim Smajlija potpisati novi ugovor i sa Anđušićem i Trifom. Šta su oni lošiji od Smajlija? Ajde, kad je beg bio cicija. Umesto Ponitke dovesti Stepanovića i vozi....

 

a cekaj, ako mislis da npr ponitka ili pspapetrou treba da budu 10i igraci rostera, odnosno, da ima devet boljih, to je roster od 15-20miliona, jednostavno nedostizno i za sns blizance na steroidima.

Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

Ne mislim. Totalno si me pogrešno shvatio citirajući me.

 

stekao sam utisak da partizan mora da ima 10ak vrhunskih igraca, kao onih top 6-7 ekipa po budzetu, sry.

Link to comment

Sa Smajlijem cemo biti nacisto sta mozemo ocekivati jos u septembru. On do sada iz raznih razloga nijedno leto nije iskoristio da kroz individualni rad napreduje. Sto povrede, sto misteriozne bolesti, svaku sezonu pocinje fizicki nespreman, pa kad na to dodas ludu glavu i tradicionalnu pogubljenost na terenu, onda dobijes igraca koji je skoro pa neupotrebljiv.

 

Ja se nadam da razgovori oko njegovog ostanka podrazumevaju ne samo mukotrpan rad u teretani i terenu preko leta, nego i redovne odlaske kod nekog sportskog psihologa.

  • +1 1
Link to comment

Koprivica i Smajli imaju perspektivu.

Andjusic nema nikakvu i samo smeta. To je tako od potpisa  koji nikad nisam shvatio.

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

stekao sam utisak da partizan mora da ima 10ak vrhunskih igraca, kao onih top 6-7 ekipa po budzetu, sry.

Ma kakvi. Nemamo mi para za to ludilo. Kakve su cene na tržištu podivljale i 5 da skupimo vrhunskih biće sjajno.

Link to comment

Kad spomenu Smajlija... 

Da li neko može da mi objasni zašto Smailagić i Avramović brane pik Teodosića i Luke Mitrovića preuzimanjem? Mitrović bez šuta kojem treba da se odmakneš dva metra i da mu sprečiš kreaciju iz kratkog otvaranja i Teodosić kojeg igrač fizikalija Avramovića mora da isprati preko bloka kako zna i ume. I jedan i drugi su isto vreme u klubu i radi isti stručni štab. Ko je tu lud?

  • +1 1
Link to comment

meni je Koprivica bio neko ko baš puno obećava. ono, možda je još uvek, ali je toliko bio odsutan zbog povreda i bolesti, da se čovek zapita jel to sticaj nesretnih okolnosti ili nešto drugo. ako bi mogao da uhvati kontinuitet sledeće sezone i ne odsustvuje, mislim da je priča koja obećava

 

za Smajlija već nisam siguran, tri godine je tu, ne pokazuje znake da je mnogo uvećao vrednost, znanje, iskustvo

 

super mi je priča sa povratkom Vanje, a trener Zadra (Jusup) je baš imao samo reči hvale za Arijana, ne ono kurtoazno, nego stvarno. mislim da je mnogo važno da postoji grupa domaćih i upotrebljivih igrača, dakle van kategorije mahača peškirom i igranja koje se meri sekundama, a ne minutama

 

Lučića bih naravno voleo da vidim nazad, i Nenada Dimitrijevića bih voleo, al taj vooz je izgleda prošao

 

tri ili četiri strana igrača, sa dobrom selekcijom domaćih, bi trebalo sasvim da radi posao. to bi bila neka idealna set lista za kkp kakav želimo da gledamo. u toj priči, mnogo je veći problem ta selekcija domaćih igrača, no stranaca 

Edited by Ted
Link to comment

Pisao sam to i ranije, ja bih zadržao i Trifu i Balšu uz Smailagu, nemamo mi sredstava da skupimo pevac od 12 stranaca, neko mora da popuni mesto i da grebe kad mu se ukaže prilika. Trifa je šljaker i radiće to ok, Balša i Smajli nisu, ali imaju viši plafon, bar u načelu.

 

Jaramazu i Ðuši se treba zahvaliti, prvog su nažalost pojele povrede, drugog godine.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...