Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!

Featured Replies

Just now, Filozof manijak said:

Tako isto sam mislio o slučaju svetog oca Mirote, kad ono, stvarnost bila luđa od drama Dostojevskog- 

 

Jok, samo je čovek postao svestan šta ga čeka i doneo jednu razumnu, ne tako veliku životnu odluku, da sa 32 godine potpiše za drugi tim u kome će da se oseća komfornije. Nema tu ničega mitološkog pod uslovom da smogneš snage da mimo mita sagledaš stvar.

 

  • Replies 17.6k
  • Views 932.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eleniko je mislio da je ovo savršen dan. Sve titule su osvojene, tim za narednu sezonu se formira brzo, materijal za zajebavanje grobara je nepresušan, akcija sabotiranja grobarskih topika ide po plan

  • pa kaze... tajrik se skoro pojavio u klubu sa sumnjom da su (edb) ga odrali s mesecnim racunom od skoro 2k$, kao mnogo je i za usa, a ne ovde. uglavnom, sta se ispostavi - covek ima podno grejanj

  • :(

Posted Images

:puke:

 

Sa sve ovim koji ti lupa palac gore.

Edited by Milošica

1 minute ago, copkillah said:

 

I koji su nasisani kurcem od strane preostalih 19.000 ljudi, tako da mogu samo da ga duvaju.

 

 

pa super ako je tako. svakako neće biti prepreka dovođenju hezonje "zna se ko je preko plota", pošto bi to bila onda samo dodatna motivacija, ukoliko nemate smetnje u okviru svoje fan-baze.

To što je Prvoslav lično cimao Mirotija da ne ide u Partizan je 1 grandiozno ludilo, čak i za ovakvu™ Srbiju.

1 minute ago, uini said:

 

pa super ako je tako. svakako neće biti prepreka dovođenju hezonje "zna se ko je preko plota", pošto bi to bila onda samo dodatna motivacija, ukoliko nemate smetnje u okviru svoje fan-baze.

 

Da, bottom line je da se oni tu ništa ne pitaju, koliko god misle za sebe da su bitni, sigurno ne odlučuju o tome da li će neko da bude doveden ili ne.

 

1 minute ago, Nikodije said:

To što je Prvoslav lično cimao Mirotija da ne ide u Partizan je 1 grandiozno ludilo, čak i za ovakvu™ Srbiju.

 

Moraš smognuti snage da mimo mita sagledaš stvar :fantom:

Vrhunski eufemizam, moram priznati :D

9 minutes ago, Milošica said:

Kad će prestati uinijev teror, ne mogu da izdržim više.

+1000

Može li neko da objasni ćokijevim svedocima da ne moraju baš na svaki post na ovoj temi da grupno odgovaraju. 

Ima valjda nešto interesantno i kod njih u klubu... 

4 minutes ago, Nikodije said:

To što je Prvoslav lično cimao Mirotija da ne ide u Partizan je 1 grandiozno ludilo, čak i za ovakvu™ Srbiju.

 

ako je tačno a nije.

7 minutes ago, kralj said:

 

Jok, samo je čovek postao svestan šta ga čeka i doneo jednu razumnu, ne tako veliku životnu odluku, da sa 32 godine potpiše za drugi tim u kome će da se oseća komfornije. Nema tu ničega mitološkog pod uslovom da smogneš snage da mimo mita sagledaš stvar.

 

Postao svestan kroz kako sam kaže pritiske koji su usledili. Pošto pre nije znao za rivalitet jer je eto pao sa Marsa. A pritisak je verovatno bilo to što su mu BokiCZV i PekiDelijePraviProfil pisali na instagramu :rolleyes:

Just now, *edited by mod said:

Postao svestan kroz kako sam kaže pritiske koji su usledili. Pošto pre nije znao za rivalitet jer je eto pao sa Marsa. A pritisak je verovatno bilo to što su mu BokiCZV i PekiDelijePraviProfil pisali na instagramu :rolleyes:

 

ja sam sasvim siguran da ćeš i ti kada i ako budeš imao porodicu kao pomenuti i imao mogućnost da biraš između milana i beograda, za iste ili slične pare, izabrati.... oh wait

po toj logici, niti jedan igrač iz evropskih klubova ne bi došao u blizance, za iste ili slične pare 

Just now, Filozof manijak said:

po toj logici, niti jedan igrač iz evropskih klubova ne bi došao u blizance, za iste ili slične pare 

 

nema svako mogućnost takvog izbora, obično su uslovi da se igra u srbiji daleko bolji nego po dobrim gradovima. primera bezbroj - nejpir, panter, ledej itd.

Hajde što ovo relativizuje, ali videli smo ranije šta je ovakav majndset kao Elenikov spreman da relativizuje...

 

Znam da zvučim patetično, ali ne znam jesi li svestan šta radiš. Ono, zašto jbt.

 

Edited by Milošica

4 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Moraš smognuti snage da mimo mita sagledaš stvar :fantom:

Sjajna fraza, nema šta. Univerzalno primenljiva na bukvalno sve sa čime se ne slažeš ili šta ti ne odgovara.

 

Vučić pokrao izbore/došli izvršitelji da ti naplate dug/Mirotić zbog pritisaka promenio klub i uzeo manje pare/Čović je ljigavo DB govno/Brat Andrej drži pola Srbije/Zemlja je okrugla/Ptice postoje/itd

 

Samo zalepiš jedno "Smogni snage da mimo mita sagledaš stvar" i trijumfalno odjašeš u sumrak...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.