Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Uvek pouzdani B92 pise da spremamo novi ugovor za Smajlija. Osim toga, ono sto mi je privuklo paznju je u dnu vesti jedna recenica gde kazu da se samo ceka ozvanicenje dogovora sa Lakicem i Vanjom. Vanja vec zavrsen? Ja sam mislio da je to i dalje na dugackom stapu.

Link to comment
6 hours ago, smooth.Op said:

Dečko je lud 100% ako odluči da dođe. 

 

Čuo sam da ima neke kontakte i za NBA, Real ga sigurno želi, kao i bar dva kluba iz gradova mnogo lepših i lagodnijih za život od naše prestonice. Ludilo je ako smo u razmatranju bilo kakvom, a tek da dođe... 

dečko jeste lud, to je poznata stvar, zato i nije nemoguće da dođe

aco petrović je dobar sa njim i pominjao ga je u kontekstu partizana još tokom sezone. pričao je kako bi on da je u nešto partizanu već tada završio hezonju koji nije sasvim srećan u realu.

 

on treba da gađa NBA, sve drugo je podbačaj za takav talenat

 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Hezonja je u NBA bio među najgorim igračima u ligi, ne računajući klince i 2-way ugovore.

  • Hvala 1
Link to comment

i hezonja boluje od cubrilo sindroma, da nije tako bio bi starter u nba.

 

za vas bi bio brutalno pojacanje, ako uhvati vajb sa publikom, u sta ne sumnjam, bice tu tekmi gde ce ubadati trojke 7/9.

  • +1 6
Link to comment
41 minutes ago, Lord Stef said:

Uvek pouzdani B92 pise da spremamo novi ugovor za Smajlija. Osim toga, ono sto mi je privuklo paznju je u dnu vesti jedna recenica gde kazu da se samo ceka ozvanicenje dogovora sa Lakicem i Vanjom. Vanja vec zavrsen? Ja sam mislio da je to i dalje na dugackom stapu.

 

U ozbiljnim smo pregovorima i sa dzejlen smitom i to vec neko vreme. Bas razmisljam kako to izgleda...

 

Zoki zove smitovog agenta: cao zoran ovde, zadovoljni smo sa malim, dobar je decko, lojalan, hteli bi da ga potpisemo ponovo. 1+1 nudimo 300 000, bice tu i bonus neki za trofeje. Sta kazes?

 

Smitu se ostaje, ali vise ste dali ovom lakicu iz zadra, znas sta je trista soma u danasnjoj kosarci?

 

Ok, ali dovodimo hezonju, mozda i dzejmsa, bilo je tu i ruznog skandiranja, razumi me...

 

300 je stvarno malo.

 

Zoki spusta slusalicu, ali se pre toga cuje kako psuje majku smitovom agentu i mrmlja nesto vise neces raditi sa partizanom.

 

Par dana igra nerava i potpuno zatisje. Onda opet neko zove od njih dvojice...

Link to comment

Smit, Smajli, Lakić .... A konkretno neki euroleague kvalitet ništa? Prvo da se nakupimo 15 jaramaza i anđušića a onda da damo loptu Panteru : " NA ! Ajde rešavaj to, šta si se smorio? "

Link to comment

Хезоња би подигао овај тим на виши ниво, глупо је и причати о томе. Чак мислим да би потенцијално и Пантер процветао уз још једног таквог нападача. Ако би потписали још и прааавог плеја да дистрибуира лопте, ихаај где би нам крај био.

  • +1 3
Link to comment

Ma koji Hezonja ljudi, nemojte zajebavati. Daleko smo mi od takvih, vidite da kupujemo Lakiće i produžavamo Smajlije, Smitove.

 

Očekujem Adina Vrapca uskoro a do tada neka se spreme Anđušić i Trifa za novi trogodišnji ugovor.

Možda i Koprivici da produžimo ugovor, da nam ne pobegne na kraju sledeće sezone.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

Smit, Smajli, Lakić .... A konkretno neki euroleague kvalitet ništa? Prvo da se nakupimo 15 jaramaza i anđušića a onda da damo loptu Panteru : " NA ! Ajde rešavaj to, šta si se smorio? "

 

prvo sklapamo roster za abu.....posle ćemo za EL

Link to comment
Just now, Ted said:

 

prvo sklapamo roster za abu.....posle ćemo za EL

Upravo smo uvideli po drugi put za dve godine da Aba ne vredi ni pišljiva boba za prohodnost u evroligi, i mi opet sklapamo ekipu za Aba ligu a da ti igrači ne mogu da se izbore ni protiv Borca iz Čačka. Sjajno.

Link to comment
7 minutes ago, johan nagel said:

Хезоња би подигао овај тим на виши ниво, глупо је и причати о томе. Чак мислим да би потенцијално и Пантер процветао уз још једног таквог нападача. Ако би потписали још и прааавог плеја да дистрибуира лопте, ихаај где би нам крај био.

 

Zelimir je dao obecanje svetom savi da pleja klasicnog  nece dovoditi

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Upravo smo uvideli po drugi put za dve godine da Aba ne vredi ni pišljiva boba za prohodnost u evroligi, i mi opet sklapamo ekipu za Aba ligu a da ti igrači ne mogu da se izbore ni protiv Borca iz Čačka. Sjajno.

 

ti domaći drugopozivci su neobično bitni. odnosno, bitno je da budu na određenom nivou, dovoljnom da ne mora konstantno da se poteže teška artiljerija kad igraš sa Megom, Krkom, Splitom itd. ove sezone je bio problem što ta domaća osovina nije mogla da se izbori ni sa donjim domom aba.

 

potpuno je nerealno da imamo 13 ili 15 EL igrača.....to nema ni Panatinaikos

 

aba ne vredi ničemu više, to stoji. ali, ako je igramo onda mora da se igra da se osvoji. nije kkp klub koji bi to mogao da igra iz nekog drugog razloga

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

Hezonja, ukoliko dođe, biće totalni promašaj.

 

Ko to moze da zna, ali djeluje da je super lik cim sa respektom prica o Vucicevim blizancima 

  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

 

ti domaći drugopozivci su neobično bitni. odnosno, bitno je da budu na određenom nivou, dovoljnom da ne mora konstantno da se poteže teška artiljerija kad igraš sa Megom, Krkom, Splitom itd. ove sezone je bio problem što ta domaća osovina nije mogla da se izbori ni sa donjim domom aba.

 

potpuno je nerealno da imamo 13 ili 15 EL igrača.....to nema ni Panatinaikos

 

aba ne vredi ničemu više, to stoji. ali, ako je igramo onda mora da se igra da se osvoji. nije kkp klub koji bi to mogao da igra iz nekog drugog razloga

 

Videli smo da od tih domaćih govana nema ništa. Već vidim da će se i taj Lakić smoriti i početi da igra kao Jajomaz. Najuriti sve domaće a ne produžavati ugovore sa raspalim Smajlijem. 

 

Naravno da ne moraš (i nemožeš) da praviš ekipu od 12 evroligaških igrača. Ali imaš sigurno na desetine jeftinih evrokup igrača koji će se boriti za ugovor i koji manje koštaju nego Anđušić i ostali nebitnjakovići i pijavice.

 

Avram, Drezgić, Dimitrijević i taj Lakić. Imamo i onog mučenika Koprivicu tatinog sina koji isto ničemu ne vredi.

Dosta.

Što više domaćih to više raste šansa za neki novi slučaj "Tristan Vukčević" tokom sezone.

Ako hoćeš i Vučiću da učiniš plezir podeli par pasoša za kup i prvenstvo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...