Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Qrir kaže da ste dogovorili ZonjuHe

Dok ne vidim šal "Partizan moj dom" ništa ne verujem.

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Hajde što ovo relativizuje, ali videli smo ranije šta je ovakav majndset kao Elenikov spreman da relativizuje...

 

Znam da zvučim patetično, ali ne znam jesi li svestan šta radiš. Ono, zašto jbt.

 

budi konkretan, u čemu je problem. 

 

za ovakvo sakrivanje iza praznih forumskih floskula /relativizacija itd/ treba da napišeš nešto konkretnije

 

šta ti se ne sviđa, reci 

Edited by Eleniko
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Čudno da pominješ dom

 

bukvalno kvariš foru :D

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

nema svako mogućnost takvog izbora, obično su uslovi da se igra u srbiji daleko bolji nego po dobrim gradovima. primera bezbroj - nejpir, panter, ledej itd.

 

Ono što vam kvari konfabulaciju je činjenica da je holly father Mirota prvo pristao (dao riječ :covid19:) da će doći u Partizan, i onda naprasno shvatio da mu to ne treba u životu.

A mit je ono između ta dva događaja, što je izazvalo tu naprasnu promenu.

Ja tipujem na proviđenje duha svetoga.:D

  • +1 4
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

budi konkretan, u čemu je problem. 

 

nisi dovoljno glup za ovakvo sakrivanje iza praznih forumskih floskua /relativizacija itd/

 

šta ti se ne sviđa, reci 

Slučaj Mirotić nije nikakav mit ili želja za životom u Milanu.

  • +1 5
Link to comment

Dečko je lud 100% ako odluči da dođe. 

 

Čuo sam da ima neke kontakte i za NBA, Real ga sigurno želi, kao i bar dva kluba iz gradova mnogo lepših i lagodnijih za život od naše prestonice. Ludilo je ako smo u razmatranju bilo kakvom, a tek da dođe... 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ono što vam kvari konfabulaciju je činjenica da je holly father Mirota prvo pristao (dao riječ :covid19:) da će doći u Partizan, i onda naprasno shvatio da mu to ne treba u životu.

A mit je ono između ta dva događaja, što je izazvalo tu naprasnu promenu.

Ja tipujem na proviđenje duha svetoga.:D

 

magičnu reč konfabulacija primenjuješ na pogrešnom mestu, to je sve od mene na ovu temu. inače ne bi ni odgovarao ali ti si mi drag :wub:

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

 

Isto ćete naravno da primenite i na mlađanog Madara, samo će da se polje više sile sa Porfirijeve anateme prebaci na patrijarha Miška. Al žrtving i velikomučeništvo ništa manje.

 

Madaru 0 zamerki sa moje strane.

 

Ono Anđusovo u jutarnjem programu Pinka i način na koji je rekao da Mirotić neće doći u Partizan je bila klasična demonstracija moći, a ne obično "posedovanje informacije".

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

ma Porfi je 0 u odnosu na Miška......kapiram da je 90% Sinoda Miškovo i da im zastupa interese......ono, pope oćeš da ti sredim eparhiju u Čikagu, cijena sitnica, bićeš prvi na Sinodovom draftu

  • Haha 1
Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

bez srozavanje teme pricom o tamo nekoj bezbednosti i nekim porodicama, ne moze najmanji zajednicki sadrzalac svega biti nasilje i uvek vracanje price na nasilje 

 

ne odgovarati na ovaj post

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

Posebna je njegova osobna priča, ali posebna je i priča obitelji u kojoj je otac Ronald

 

Ronalda starog sin?

 

Cristiano-Ronaldo-son-022324-1fa3200de94

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Uskebasi said:

Može li neko da objasni ćokijevim svedocima da ne moraju baš na svaki post na ovoj temi da grupno odgovaraju. 

Ima valjda nešto interesantno i kod njih u klubu... 

Teško će to da ide, vidiš da smenski rade kao da im je to posao ili tezga, u svakom slučaju su plaćeni da to rade. Ako nisu plaćeni onda je stvar još gora.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...