Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Just now, Filozof manijak said:

Tako isto sam mislio o slučaju svetog oca Mirote, kad ono, stvarnost bila luđa od drama Dostojevskog- 

 

Jok, samo je čovek postao svestan šta ga čeka i doneo jednu razumnu, ne tako veliku životnu odluku, da sa 32 godine potpiše za drugi tim u kome će da se oseća komfornije. Nema tu ničega mitološkog pod uslovom da smogneš snage da mimo mita sagledaš stvar.

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

I koji su nasisani kurcem od strane preostalih 19.000 ljudi, tako da mogu samo da ga duvaju.

 

 

pa super ako je tako. svakako neće biti prepreka dovođenju hezonje "zna se ko je preko plota", pošto bi to bila onda samo dodatna motivacija, ukoliko nemate smetnje u okviru svoje fan-baze.

Link to comment

To što je Prvoslav lično cimao Mirotija da ne ide u Partizan je 1 grandiozno ludilo, čak i za ovakvu™ Srbiju.

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

pa super ako je tako. svakako neće biti prepreka dovođenju hezonje "zna se ko je preko plota", pošto bi to bila onda samo dodatna motivacija, ukoliko nemate smetnje u okviru svoje fan-baze.

 

Da, bottom line je da se oni tu ništa ne pitaju, koliko god misle za sebe da su bitni, sigurno ne odlučuju o tome da li će neko da bude doveden ili ne.

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

To što je Prvoslav lično cimao Mirotija da ne ide u Partizan je 1 grandiozno ludilo, čak i za ovakvu™ Srbiju.

 

Moraš smognuti snage da mimo mita sagledaš stvar :fantom:

Vrhunski eufemizam, moram priznati :D

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Kad će prestati uinijev teror, ne mogu da izdržim više.

+1000

  • Tužno 1
Link to comment

Može li neko da objasni ćokijevim svedocima da ne moraju baš na svaki post na ovoj temi da grupno odgovaraju. 

Ima valjda nešto interesantno i kod njih u klubu... 

  • +1 7
  • -1 2
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

To što je Prvoslav lično cimao Mirotija da ne ide u Partizan je 1 grandiozno ludilo, čak i za ovakvu™ Srbiju.

 

ako je tačno a nije.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

 

Jok, samo je čovek postao svestan šta ga čeka i doneo jednu razumnu, ne tako veliku životnu odluku, da sa 32 godine potpiše za drugi tim u kome će da se oseća komfornije. Nema tu ničega mitološkog pod uslovom da smogneš snage da mimo mita sagledaš stvar.

 

Postao svestan kroz kako sam kaže pritiske koji su usledili. Pošto pre nije znao za rivalitet jer je eto pao sa Marsa. A pritisak je verovatno bilo to što su mu BokiCZV i PekiDelijePraviProfil pisali na instagramu :rolleyes:

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Postao svestan kroz kako sam kaže pritiske koji su usledili. Pošto pre nije znao za rivalitet jer je eto pao sa Marsa. A pritisak je verovatno bilo to što su mu BokiCZV i PekiDelijePraviProfil pisali na instagramu :rolleyes:

 

ja sam sasvim siguran da ćeš i ti kada i ako budeš imao porodicu kao pomenuti i imao mogućnost da biraš između milana i beograda, za iste ili slične pare, izabrati.... oh wait

Link to comment

po toj logici, niti jedan igrač iz evropskih klubova ne bi došao u blizance, za iste ili slične pare 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

po toj logici, niti jedan igrač iz evropskih klubova ne bi došao u blizance, za iste ili slične pare 

 

nema svako mogućnost takvog izbora, obično su uslovi da se igra u srbiji daleko bolji nego po dobrim gradovima. primera bezbroj - nejpir, panter, ledej itd.

Link to comment

Hajde što ovo relativizuje, ali videli smo ranije šta je ovakav majndset kao Elenikov spreman da relativizuje...

 

Znam da zvučim patetično, ali ne znam jesi li svestan šta radiš. Ono, zašto jbt.

 

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Moraš smognuti snage da mimo mita sagledaš stvar :fantom:

Sjajna fraza, nema šta. Univerzalno primenljiva na bukvalno sve sa čime se ne slažeš ili šta ti ne odgovara.

 

Vučić pokrao izbore/došli izvršitelji da ti naplate dug/Mirotić zbog pritisaka promenio klub i uzeo manje pare/Čović je ljigavo DB govno/Brat Andrej drži pola Srbije/Zemlja je okrugla/Ptice postoje/itd

 

Samo zalepiš jedno "Smogni snage da mimo mita sagledaš stvar" i trijumfalno odjašeš u sumrak...

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...