Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 minutes ago, SNARC said:

Elem sve i da potpise..i da se slika sa dresom..odradi treninge i par tekmi...verovacu mozda tamo negde..novembra...Znamo ko je preko plota.

 

biće ludo burazeru.... jedan govor precednika se sam piše bukvalno već danas.... 

 

Spoiler

Posebna je njegova osobna priča, ali posebna je i priča obitelji u kojoj je otac Ronald hrvatski branitelj. Branitelji su i Marijev djed i ujak, a on je svoj put prema slavi počeo graditi s loptom, u priči koja traje i u kojoj još može dati puno.

 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

biće ludo burazeru.... jedan govor precednika se sam piše bukvalno već danas.... 

 

  Reveal hidden contents

Posebna je njegova osobna priča, ali posebna je i priča obitelji u kojoj je otac Ronald hrvatski branitelj. Branitelji su i Marijev djed i ujak, a on je svoj put prema slavi počeo graditi s loptom, u priči koja traje i u kojoj još može dati puno.

 

 

Pa šta, nama je igrao sin muslimanskog snajperiste i bio zaštićen od nas praaaaavih navijača dok su ga mandrili vređali. Imamo rašta biti ponosni u tom smislu.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

to ko je preko plota bi bila samo dodatna motivacija da se zagrize za hezonju (a kao što rekoh juče, mislim da bi željko implodirao od hezonjinog bball iq-a, pa da stoga ne verujem ni milimetar u tu priču) - već takođe znamo i ko je na šipci, likovi koji su razvijali transparent oko freakin posete rađe i kukoča el utakmici a onda i obavljali live konsultacije sa željkom i domaćim igračima tokom prekida kls finala. da se ne zavitlavamo  ( :

 

Juzna tribina trn u oku svima, radi kako joj se kaze. Nisu im smetali radja i kukoc dok im nisu rekli da je trebalo da im smetaju. Pa su ih naknadno zapljunuli i dobili minus u dnevnik

  • +1 3
Link to comment

Potrebno je dve-tri ostrije pasoske kontrole sa zadrzavanjem..i jedna ili dve prijave za slusanje Tompsona u gajbi..i momak ce zapaliti odavde ozbiljnom brzinom. 

 

A znamo da je sve to izvodljivo.

Link to comment
57 minutes ago, uini said:

 

u prvom pasusu sam napisao da li je to partizan u ovom slučaju ili zvezda u nekom drugom, svejedno je 

Aha. Samo onda se nisu poštovala pravila, a sad bi obavezno trebalo jel?

Link to comment

Надреална је и сама чињеница да ми овде расправљамо о томе да ли Партизан отима понајбољег играча једном Реалу из Мадрида. Ја и даље никако не могу да се навикнем на те ствари, као да си читав живот сиротиња и онда се одједном пробудиш као милионер :D

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Potrebno je dve-tri ostrije pasoske kontrole sa zadrzavanjem..i jedna ili dve prijave za slusanje Tompsona u gajbi..i momak ce zapaliti odavde ozbiljnom brzinom. 

 

A znamo da je sve to izvodljivo.

 

Trpaju milione u klub, omogućavaju dolazak Hezonje, da bi potom sabotirali zivkajući komunalce i granične gardiste. 

 

Kreatori ovakvih skriptova treba da se bave dramaturgijom. Dostojevski je slične kreqtivne vizije imao prilikom epi napada i tome pripisivao svu vlastitu kreativnost. :fantom:

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Tako isto sam mislio o slučaju svetog oca Mirote, kad ono, stvarnost bila luđa od drama Dostojevskog- 

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Aha. Samo onda se nisu poštovala pravila, a sad bi obavezno trebalo jel?

 

ma jok tebratore, meni je drago uvek da partizan i zvezda igraju svugde gde žele, samo sam replicirao na stav o kredibilitetu koji ima liga.

ako misliš da je normalno da čas igrate a čas ne igrate bez ikakvih posledica, okej za tebe ali za ligu očigledno govori da nema nikakav autoritet.

 

meni lično je super, ja se za razliku od mnogih partizanovaca & zvezdaša radujem da oba kluba igraju el, jer mi je to zanimljivije, nisam u fazonu da treba da propadne partizan jer će to šatro biti super za zvezdu. isto važi i za aba ligu, kls, kup; ne volim da gledam finala gde je neki tim prekoputa inferioran, to onda obično ni ne gledam.

 

daklem, ja sam radostan da gledam partizan svugde, gledam i vaše tekme protiv nekih drugih jakih ekipa ako nije prekasno. ponekad mi bude i drago što ste pobedili, sve okej.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Qrir kaže da ste dogovorili ZonjuHe

Domaći igrač, navijač Partizana, lep... šta poželeti više 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
25 minutes ago, uini said:

 

to ko je preko plota bi bila samo dodatna motivacija da se zagrize za hezonju (a kao što rekoh juče, mislim da bi željko implodirao od hezonjinog bball iq-a, pa da stoga ne verujem ni milimetar u tu priču) - već takođe znamo i ko je na šipci, likovi koji su razvijali transparent oko freakin posete rađe i kukoča el utakmici a onda i obavljali live konsultacije sa željkom i domaćim igračima tokom prekida kls finala. da se ne zavitlavamo  ( :

 

I koji su nasisani kurcem od strane preostalih 19.000 ljudi, tako da mogu samo da ga duvaju.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

Domaći igrač, navijač Partizana, lep... šta poželeti više 

 

A Laza kapiten je uporan.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...