Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Tresko said:

Da, da, da, kao onda što se "poštovalo pravilo" da klub koji ne igra dve godine biva brisan iz registra klubova i ako bude kao novi klub mora da počne iz najniže lige. Kad ono u stvari takav klub ne samo da nije brisan nego poslat da igra ABA ligu.:laugh:

Kad ćokijevi svedoci pričaju o poštovanju pravila i legitimitetu.

 

I napisao je, podvukao i nacrtao da isti aršini važe i za CZ. Koliko je tih čovićevih svedoka sad tu sa tobom? 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Tresko said:

Da, da, da, kao onda što se "poštovalo pravilo" da klub koji ne igra dve godine biva brisan iz registra klubova i ako bude kao novi klub mora da počne iz najniže lige. Kad ono u stvari takav klub ne samo da nije brisan nego poslat da igra ABA ligu.:laugh:

Kad ćokijevi svedoci pričaju o poštovanju pravila i legitimitetu.

 

u prvom pasusu sam napisao da li je to partizan u ovom slučaju ili zvezda u nekom drugom, svejedno je 

Link to comment
40 minutes ago, Nikodije said:

Qrir kaže da ste dogovorili ZonjuHe

:covid19:
 

 

pouzdaniji mi je krtolin stori od kurira

  • +1 1
Link to comment

 

Da vidimo pravi li telesport rijaliti od svega, s obzirom da oni sigurno znaju šta se dešava.

Edited by Milošica
Link to comment

Na wikiju piše da je igrač Partizana, znači mora da je istina.

 

Fenomenalno pojačanje ako Panter ostane, a ako dolazi kao zamena mu onda ćemo kopati rudnik cele sezone.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:covid19:
 

 

pouzdaniji mi je krtolin stori od kurira

 

Doduse kurir je prvi objavio da dolaze zelimir i mirota, tu su negde na 50% ekskluzive

Link to comment

Ko se na Mirotu opece..Hezonji ga poduva..ili tako nekako. 

 

Elem sve i da potpise..i da se slika sa dresom..odradi treninge i par tekmi...verovacu mozda tamo negde..novembra...Znamo ko je preko plota.

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Doduse kurir je prvi objavio da dolaze zelimir i mirota, tu su negde na 50% ekskluzive

Ništa nisu ni za Mirotu slagali, tada je svako u klubu mislio da je to gotovo.

 

Za Laprovitolu su se zajebali.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ništa nisu ni za Mirotu slagali, tada je svako u klubu mislio da je to gotovo.

 

Svaka konstrukcija recenice koja sadrzi "blizu dogovora" i sl. je sviranje kurca. Ako potpise bice kao sto su i najavili, ako ne onda da nisu ni rekli da je potpisao, samo da je bio blizu.

 

Idealno za izmisljanje, kao juce SK sto je naseo na pricu nekog anonimnog tipa za KP i Makabi..

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Ko se na Mirotu opece..Hezonji ga poduva..ili tako nekako. 

 

Elem sve i da potpise..i da se slika sa dresom..odradi treninge i par tekmi...verovacu mozda tamo negde..novembra...Znamo ko je preko plota.

 

to ko je preko plota bi bila samo dodatna motivacija da se zagrize za hezonju (a kao što rekoh juče, mislim da bi željko implodirao od hezonjinog bball iq-a, pa da stoga ne verujem ni milimetar u tu priču) - već takođe znamo i ko je na šipci, likovi koji su razvijali transparent oko freakin posete rađe i kukoča el utakmici a onda i obavljali live konsultacije sa željkom i domaćim igračima tokom prekida kls finala. da se ne zavitlavamo  ( :

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Ko se na Mirotu opece..Hezonji ga poduva..ili tako nekako. 

 

Elem sve i da potpise..i da se slika sa dresom..odradi treninge i par tekmi...verovacu mozda tamo negde..novembra...Znamo ko je preko plota.

 

Sto, coki ne propusta da naglasi da su oni klub osnovan u Srbiji a mi valjda u dubravi ili nekom opskurnom predgradju zagreba. 

 

Mislim da bi im svima na celu sa muratom zaigrao brk kad bi lepi mario zaista dosao i pokazao koliki smo zapravo hrvati.

 

Veliki vernik i zvezdas godine mirota je skroz drugi par gilja i to se moralo po svaku cenu zaustaviti

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...