Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

I mene plasi Hubi :ph34r:

Italijani vec danima pisu kako bi Siner i Beretini mogli da se sretnu u prvom kolu W i evo ih u drugom, ako Beretka prodje Fucovica. 

Novaka bi kopriva mogla da ozari jer se on vec navikao na travu igrajuci kvalifikacija, a ovaj nas rekonvalescent nije odigrao mec od RG. 

Edited by Serena
Link to comment

Žreb za Zvereva je piš živi.

Alkaraz u svovoj četvrtini od igrača koji su u formi ima Tomija Pola.

Siner, osim Beretinija već u drugom kolu, u svojoj četvrtini ima i Dimitrova, Šeltona, Štrufa, Medvedeva i Kecmanovića :fantom:

Za Novaka vrlo težak žreb.

 

  • Haha 1
Link to comment
51 minutes ago, Ras said:

Za Novaka vrlo težak žreb.

Moglo je i gore. 

Samo da ga ovi kvalifikanti ne isprase u prvom i drugom kolu i Hubi da ne povileni sa servisom, ostalo je resivo sve do finala. 

Edited by Serena
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Žreb za Zvereva je piš živi.

Alkaraz u svovoj četvrtini od igrača koji su u formi ima Tomija Pola.

Siner, osim Beretinija već u drugom kolu, u svojoj četvrtini ima i Dimitrova, Šeltona, Štrufa, Medvedeva i Kecmanovića :fantom:

Za Novaka vrlo težak žreb.

 

Ovako moja prijateljica iz istocne Srbije kaze. To mi je uvek bilo simpaticno kad cujem od nje :D:D:D

  • Haha 1
Link to comment

Sad kad je boldirano i meni izgleda čudno, obzirom da vrlo retko koristim taj izraz. S druge stane poznat mi je oduvek, ali o njemu nisam razmišljao kao o lokalizmu. Čak tvoja prijateljica i ja nismo sa istog lokala.

 

Elem, kod Zverka sam prevideo Drejpera koji mu je mogući protivnik u 3. ili 4. kolu. Mladac ume na travi, a jednom bi i on mogso da proigra na največoj sceni. Pre 7-8 dana je dobio Alkaraza, a onda izgubio polufinale od Tomija Pola.

  • +1 1
Link to comment

Đoković - Medvedev na Hurlingham egzibiciji danas:

 

 

Novak odličan na servisu i jako dobar na riternu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

el djoko neki vanzemljak da ne kazem reptil, mozda pre neki hologram ili sta?

fazon tipa pre 10 dana imao operaciju na kolenu, danas vec igra i pobedjuje medu na vimbldonu, a izmedju tih 10 dana stigne na evropsko prventvo u fudbalu, kod amidzia na pink,  i da skuva nesto kod dzejmi olivera, ima troje dece, restorane, nekretnine, milione fenova po mrezama, dok ja stisnem dugme na daljinskom da prebacim kanal, on se u real tajmu pojavi na totalno random mestima i drzavama wtf?!?! :fantom:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Đoković - Medvedev na Hurlingham egzibiciji danas:

 

 

Novak odličan na servisu i jako dobar na riternu.

Ovo super izgleda, Hurkac da mu pozavidi na servisu :lolol:

Edited by Serena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...