Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Pa realno nije ni važno na kraju kako se ja osjećam po pitanju vašeg upadanja u EL. Tu ste sada, uživajte! Čestitam! 🍻

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, assignment said:

 

Zasto Alba koja je iz bogate zemlje ima popust, dok sirotinja placa? :gospode:

zato sto nisu hteli da placaju 1m, pa su verovatno se nasli na pola te cifre..

 

1 hour ago, BlackGeorge said:

Obrnuto. Pustili su vas jer ste osvojili Aba ligu. Da niste, išla bi Valensija umesto vas.

nema sta, bas je za ponos da robija za 20m budzeta po sezoni, od 4 sezone za 3 sezone kupuje wc da bi igrao evropu:ziga:

  • +1 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

U jbt, 'ko se bolje utalio i ušlihtao birokratskom EL šljamu' metrija. 

 

A da bude sve bizarnije, jedini argument u EL kontekstu je koga bi pre SNS pustio niz vodu. Baš ništa pohvalno u tom korupiranom glibu nema.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Obrnuto. Pustili su vas jer ste osvojili Aba ligu. Da niste, išla bi Valensija umesto vas.

 

Ok, daj prosveti me na konto cega ste vi bili sigurni, jer sam siguran da ce odgovor da me zasmeje, a volim da se smejem?

 

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Shaq said:

zato sto nisu hteli da placaju 1m, pa su verovatno se nasli na pola te cifre..

 

Kakva je to banana organizacija, cccccc

Link to comment
15 minutes ago, uini said:

alba ima moja evroliga aplikaciju, pa im iyadje jeftinije

Alba pročitala blef. Čekala zadnji dan i poslala pola para. Pa uzmi ili vrati.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, Nikodije said:

Koliko god me nekad nervirali jer pišu jedno te isto, flooduju, spamuju i generalno seru, ovaj topik nije isti bez Šakule i Bujake. Ajde probajte da budete normalni u skladu sa svojim mogućnostima, da vas opet ne oteraju.

 

Zovi ih na slavu

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Obrnuto. Pustili su vas jer ste osvojili Aba ligu. Da niste, išla bi Valensija umesto vas.

Ma kakvi. Kolega pomenu iglene uši kroz koje ste se provukli. Previše je to veliki pojam, ta igla se vidi kroz mikroskop, jedva.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Evroliga je produzila sansu Zvezdi i Partizanu na jos godinu dana da sednu i naprave zajednicku strategiju kako da nastupe pred Evroligom i dobiju bolje uslove za takmicenje, tim pre sto je Bodiroga trenutno na njenom celu. Na zalost, ovi topici i komentari na odluku Evrolige da oba kluba igraju i sledece godine su perfektan primer za objasnjenje zasto se to nece desiti. Nista bolje ne opisuje karakter prosecnog Srbina od one price o secenju sopstvene kite sekirom jer se vlasnik doticne naljutio na selo.

 

U pazi, nije Vucic njima pljuno 2 milionceta na sto, vec su oni nama dali sansu :D

 

Po meni, cela ta Evroliga kao privatna stvorevina nekoliko klubova je nesportska. Ako se ne kvalifikuje preko nekih sportskih rezultata iz neke lige, pa makar bila KSL...Pare tu niko ne zaradjuje, cak treba da im se plati ako nemas A licencu. Prosle su 15 godine a po tim pitanjima (npr."izplativo takmicenje") nema pomaka ni ic.... Koliko znam Bodiroga ne odlucuje tamo sam (ako uopste nesto odlucuje, ili moze samo da sugerise), vec klubovi vlasnici.

 

I na kraju, koji tuki mi imamo da pravimo zajednicku strategiju sa gradskim rivalom, i ko to uopste trazi? Nisu to trazili od Bajerna i Albe npr.... Da ja vodim Zvezdu rekao bi hvala dovidjena i igrao FIBA Ligu Sampiona....

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

 

U pazi, nije Vucic njima pljuno 2 milionceta na sto, vec su oni nama dali sansu :D

 

Po meni, cela ta Evroliga kao privatna stvorevina nekoliko klubova je nesportska. Ako se ne kvalifikuje preko nekih sportskih rezultata iz neke lige, pa makar bila KSL...Pare tu niko ne zaradjuje, cak treba da im se plati ako nemas A licencu. Prosle su 15 godine a po tim pitanjima (npr."izplativo takmicenje") nema pomaka ni ic.... Koliko znam Bodiroga ne odlucuje tamo sam (ako uopste nesto odlucuje, ili moze samo da sugerise), vec klubovi vlasnici.

 

I na kraju, koji tuki mi imamo da pravimo zajednicku strategiju sa gradskim rivalom, i ko to uopste trazi? Nisu to trazili od Bajerna i Albe npr.... Da ja vodim Zvezdu rekao bi hvala dovidjena i igrao FIBA Ligu Sampiona....

 

Kao sto rekoh.

 

BTW, Bajern i Alba nisu gradski rivali, Minhen i Berlin su udaljeni 585.5 kilometara jedan od drugog.

Link to comment
36 minutes ago, harper said:

 Na zalost, ovi topici i komentari na odluku Evrolige da oba kluba igraju i sledece godine su perfektan primer za objasnjenje zasto se to nece desiti

 

Baltički ustaša Motijeunas čita ove topike?

Fala kurcu da si se vratio na sportske topike, mada bih te menjao za Joe D-a, ne bih trepnuo.

  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Baltički ustaša Motijeunas čita ove topike?

Fala kurcu da si se vratio na sportske topike, mada bih te menjao za Joe D-a, ne bih trepnuo.

 

Moram necim da se bavim dok sam u misiji teranja Draganceta sa foruma i Kroseka i Trojke iz moderacije.:dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...