Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Da, da, sećam ga se i sa Horfordom i sa Milsapom u petorci. Očajno je odigrao plejof protiv Kinga. Mislim da nije koš dao.

Link to comment

Ma njegov napad je uvek bio hit and miss, ali zato odbrana, sa relativno skromnim fizikalijama, pravo malo remek delo inteligencije i znanja.

  • +1 2
Link to comment

Neko je ovde davno pisao, najlakše je odrediti nivo razumevanja u basket, pitaš kakav je Pero Antić igrač.

Mene je uvek podsećao na Belodedića. Valjda i zato što se mučio sa jezičkom barijerom, pa verbalni struggling.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Neko je ovde davno pisao, najlakše je odrediti nivo razumevanja u basket, pitaš kakav je Pero Antić igrač.

 

Mislim da sam to bio ja :D

 

Pero Antić je lakmus za proceniti poznavanje košarke: uprošćeno - ko ne zna - vidi samo kako ispucava  neku smešnu trojku. Ko zna, vidi nešto drugo.

 

Moraću da nadjem neki sličan lakmus danas, mada ne pratim toliko košarku nažalost.

Link to comment

Bila je ona jedna utakmica na EP kad je rasturio Srbiju i Krstića, pa je Duda na jednom tajmautu rekao nešto tipa: Je l vam sad jasno zašto sam ga doveo u Olimpijakos :D

  • Haha 2
Link to comment
35 minutes ago, kralj said:

Samo još, to kad je Fener uzeo F4, Judo je odigrao najdominatniju EL košarku da ja znam (možda Dijamantidis, ali sumnjam da je imalo istog efekta). Posledica toga je da brat Kalina nije uzeo F4 Mvp.

Htedoh reći odbranu.

Link to comment

Petović večeras napisao više postova na kkcz topiku nego u prethodnih 5 godina zajedno.

 

Da ga ne ureknemo.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Zanimljiva trivija je da su, nakon dolaska Miler-Mekintajera, u Zvezdi u jednom trenutku igrali svi rekorderi u asistencijama na jednoj utakmici osim Kalatesa. CMM sa 20, Jovic i Kampaco sa 19 i Markus Vilijams sa 17 (Kalates dva puta imao 18). I kao bonus Teodosic koji vazi za najkreativnijeg asistenta u istoriji evropske kosarke.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

Harca informacija

 

Sta hoces, bas je sexy informacija. Mozda ne znamo da igramo ali se dodajemo za sve pare.:D

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

34% u EL :covid19:

 

Edit: Ups, pogrešna kolona, ovo je za 2p :isuse:  Trojke 28%

Edited by ducca
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...