Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
1 minute ago, VoodooDerina said:

Petrušev kao ta 4/5 koja fali i ostaje startna četvorka i 2/3

 

a plej nista? zar cemo da se oslonimo samo na ovu trojicu?

Edited by Nikodije
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

pa sto smo onda dovodili dauma i plavsica i zadrzali babu i dedu ako nam ne valjaju

 

Pa da smo se i njih rešili, rekli bi da smo i mi promenili celog pevca... :happy:

Link to comment
Posted (edited)

ja mislim da ovaj sastav visokih uopste nije los, ima tu razlicitih kvaliteta, posebno ako se pogodilo sa daumom, nemam pojma kako ce on da izgleda. i ovaj plavsic isto. jebes ga, covek ima 2,15 ili koliko i pritom je pokretljiv, pa valjda moze nesto da se izvuce odatle i da odigra neku odbranu, mlatara rukama, lupi bananu, nesto...

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

Ako dodje Petrusev opet ce faliti snage u reketu. I meni je zao Kalinu previse trositi na 4.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

 

znaci u olimpijakosu peti visoki ostaje bez minuta, a kod nas ce biti minuta za sest visokih :)

 

Zvezda ima cetiri visoka igraca, Bolomboja, Mitrovica, Plavsica i Dauma.

Link to comment

dubina je u redu, puni smo tih igrača uloge

 

ali ne može krezub tim da napada gornji deo tabele, mora da ima EL startera svakoj poziciji, a ovde ima rupa na 4

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, bradilko said:

vezenkov nije petica ni u najavi za razliku od petruseva koji je bio u nba i koji treba da odluci na koju ce poziciju tj oce li da se opet potrudi za nba ili u evropu.

ne pricam

 

Hajde se malo skoncentrisi, niko nikada nije napisao da je Vezenkov petica.

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

ja mislim da ovaj sastav visokih uopste nije los, ima tu razlicitih kvaliteta, posebno ako se pogodilo sa daumom, nemam pojma kako ce on da izgleda. i ovaj plavsic isto. jebes ga, covek ima 2,15 ili koliko i pritom je pokretljiv, pa valjda moze nesto da se izvuce odatle i da odigra neku odbranu, mlatara rukama, lupi bananu, nesto...

 

Po tebi ovaj sastav visokih nije los a za dvojicu od cetvorice nemas pojma kako ce da izgledaju. Seems legit.

Link to comment
Just now, harper lee said:

 

Po tebi ovaj sastav visokih nije los a za dvojicu od cetvorice nemas pojma kako ce da izgledaju. Seems legit.

 

rekao sam nije los, nisam rekao fantastican je

Link to comment

btw setih se pre neki dan mog omiljenog plejmejkera, omara kuka. on je svojevremeno jedva nesto malo zakacio evroligu, a posle igrao po osrednjim spanskim klubovima i buducnosti. tada nije bio dovoljno dobar. sigurno danas place kada vidi da 1 cmm uzima milion i po za sezonu.

  • +1 1
Link to comment

Prije nekih 15-17 godina neki lik nudio meni kao ispod cijene 1800 evra po kvm kod Arene stan, ja se premišljao taj vikend, ono otišlo do ponedjeljka, a vidi nas sad. 

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Petrusev ako dodje pojesce minute Luki Mitrovicu, bice back-up centar Bolomboju a u nekim kombinacijama ce provoditi vreme i na cetiri. Imace on izmedju 20 i 25 minuta po utakmici kod nas sigurno.

Navodno Sferopulos nije preterani fan Luke Mitrovica ( pre svega zbog defanzive i gradjenja skoka ), te me ne bi cudilo da ode u Dubai ili Albu.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

rekao sam nije los, nisam rekao fantastican je

 

Ne mozes da ocenjujes kvalitet cetvorke od kojih za dvojicu nemas pojma kako ce da izgledaju, mozes samo da nagadjas. Mi smo jednostavno tanki u reketu i to Sferopulos odlicno zna, zato i trazimo prvu opciju na cetiri. Teorije tipa "moze X tu da pokrpi" se obicno zavrsavaju sa "Covic nikako da kompletira roster, opet smo busni na jednoj poziciji i ubijaju nas svi ozbiljni timovi". Do sada smo mogli da naucimo da nema oslanjanja na Mitrovica i Davidovca iz razlicitih razloga, na Luku zato sto je hodajuci miss-match u reketu a na Davidovca zato sto ga se ne moze pomeriti ni puskom pre aprila meseca. Plus niko ne zna kako ce se i da li ce se uopste snaci Plavsic, kojem je do sada Mega bila vrhunac karijere.

 

Kapiram ja da je nekom 14 igraca + Kostic previse ali treba imati u vidu da mi prosle godine nismo odigrali kompletni vise od par utakmica, a ni u drugim klubovima nije bilo mnogo bolje. Duga je sezona i mnogo je utakmica, bolje je da kompletni docekamo sezonu nego da u decembru opet jurimo pojacanja kao sumanuti i nalazimo zakrpe. Uostalom, sta mi mislimo je manje bitno, cetvorka se trazi sto se trazi. Da li ce biti Petrusev ili neko drugi ne znam ali neki igrac ce doci.

Link to comment
20 minutes ago, levi said:

dubina je u redu, puni smo tih igrača uloge

 

ali ne može krezub tim da napada gornji deo tabele, mora da ima EL startera svakoj poziciji, a ovde ima rupa na 4

 

Petrušev neće imati puno većih šansi da napravi iskorak u Evropi od naredne sezone u kkcz. Znači ili će se dići na nivo el startera ili će ostati nedorečen.

 

Sa druge strane ne bi uložio ni pezos na to da je on Sferov izbor a meni je to trenutno bitnije od svega...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...