Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
6 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Juri ga Partizan.

 

Bi li nama bio dobar fit na postojeci roster? @uini

 

Mislim da ne, prosla je nasa prica sa njim prosle godine.

Davies je igrac za 20 mpg, defanzivno solidno ali i nista impresivno. Ne svidja mi se kod njega sto je ball stoper, a pomalo pocinju i godine/povrede da stizu.

Ofanzivno odlican ali mi smo se odlucili da nam Bolomboy bude prva opcija i kao kockica tima meni je Bolomboy bolji od Daviesa iako ovaj drugi overall bolji kosarkas.

 

Edited by jaffar
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

vezenkov nema veze sa petrusevom glede pozicije.

petrusev moze mnogo ali morace da se odluci na koju ce poziciju

 

Jok i nema. Cak i pod pretpostavkom da je Petrusev cista petica i da je u Olimpijakosu iskljucivo igrao peticu, a nije, sanse da Barcokas u reketu upari njega i Vezenkova ili Pitersa su ravne nuli. On dobija frasove kad mu je jedan igrac na parketu sumnjiv defanzivac, od dvojice bi dobio hemoroide.

  • +1 3
Link to comment

Ukoliko dodje, Petrusev bi trebao biti starter imo
Sad, da li na 5 ili na 4 tu toliko nisam pametan, a mislim da ce ovo pitanje biti Petrusevljev trademark kroz karijeru, da li je oversized cetvorka ili lagana petica

Link to comment
Just now, harper lee said:

 

Jok i nema. Cak i pod pretpostavkom da je Petrusev cista petica i da je u Olimpijakosu iskljucivo igrao peticu, a nije, sanse da Barcokas u reketu upari njega i Vezenkova ili Pitersa su ravne nuli. On dobija frasove kad mu je jedan igrac na parketu sumnjiv defanzivac, od dvojice bi dobio hemoroide.

Em to, a em su i pozicije na terenu sve manje bitne.

 

U nekom trenutku se može naći Kalinić na 4 a Filip na 5.

 

Spoiler

Vidim Željka kako stavlja Bongu na pleja :vesala:

 

Link to comment
1 minute ago, lord_s said:

Ukoliko dodje, Petrusev bi trebao biti starter imo
Sad, da li na 5 ili na 4 tu toliko nisam pametan, a mislim da ce ovo pitanje biti Petrusevljev trademark kroz karijeru, da li je oversized cetvorka ili lagana petica

 

Petrušev je daleko bolji kao 5, tu je dominirao ona dva meseca kad se Martin povredio. Sad, idealno bi bilo da imamo makar jednu defanzivniju četvorku koja ume rampu da lupi, umesto Dauma i Davidovca (mada Dauma nisam nešto gledao, Davidovca nažalost jesam više nego što bih želeo), ali svejedno ga ne treba propustiti. 

 

Kapiram da bi počinjao na 4, sa Bolombojem na 5.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, lord_s said:

Ukoliko dodje, Petrusev bi trebao biti starter imo
Sad, da li na 5 ili na 4 tu toliko nisam pametan, a mislim da ce ovo pitanje biti Petrusevljev trademark kroz karijeru, da li je oversized cetvorka ili lagana petica

 

Petrusev ako dodje pojesce minute Luki Mitrovicu, bice back-up centar Bolomboju a u nekim kombinacijama ce provoditi vreme i na cetiri. Imace on izmedju 20 i 25 minuta po utakmici kod nas sigurno.

  • +1 1
Link to comment

Ne sumnjam da ce imati minuta, samo kazem da je po mom misljenju Petrusev ispred kompletnog backcourta koji trenutno imate na raspolaganju i morao bi da startuje. Meni se on generalno veoma svidja kao igrac i voleo bih da ga vidim u Partizanu, stavise ovo bi mozda bio i idealan trenutak, ali avaj, jasno mi je da je nakon onih desavanja iz njegovog prethodnog mandata u KKCZ to maltene nemoguce za vjek i vjekova.

Link to comment
15 minutes ago, harper lee said:

 

Petrusev ako dodje pojesce minute Luki Mitrovicu,

Mozda je ideja da Petrusev zameni Mitrovica, a da se juri prava 4 koja nedostaje.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, harper lee said:

 

Izgleda. Ako se Vezenkov vrati u Olimpijakos Petrusev prakticno ostaje bez minuta kao peti visoki a ne verujem da to odgovara njegovim ambicijama, tako da ce Olimpijakos sigurno zeleti da ga negde utopi. Mi trazimo visoku cetvorku koja ume oko obruca, Filip je domaci igrac koji poznaje sistem i saigrace. Sve u svemu, nekako se namesta za njega.

 

znaci u olimpijakosu peti visoki ostaje bez minuta, a kod nas ce biti minuta za sest visokih :)

Link to comment
Posted (edited)

Najjače da igrač van rotacije u Olimpijakosu treba da bude starter u Zvezdi i onda kao da se takmičimo sa njima

 

Petrušev može da dođe kao backup C ali i dalje fali prva 4

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

imamo pet visokih plus kalina, a jos nam fali petrusev i jos jedna cetvorka lol

 

pa sto smo onda dovodili dauma i plavsica i zadrzali babu i dedu ako nam ne valjaju

Edited by Nikodije
Link to comment
30 minutes ago, harper lee said:

 

Jok i nema. Cak i pod pretpostavkom da je Petrusev cista petica i da je u Olimpijakosu iskljucivo igrao peticu, a nije, sanse da Barcokas u reketu upari njega i Vezenkova ili Pitersa su ravne nuli. On dobija frasove kad mu je jedan igrac na parketu sumnjiv defanzivac, od dvojice bi dobio hemoroide.

vezenkov nije petica ni u najavi za razliku od petruseva koji je bio u nba i koji treba da odluci na koju ce poziciju tj oce li da se opet potrudi za nba ili u evropu.

ne pricam

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

imamo pet visokih plus kalina, a jos nam fali petrusev i jos jedna cetvorka lol

 

pa sto smo onda dovodili dauma i plavsica i zadrzali babu i dedu ako nam ne valjaju

 

Pitanje za Plavšića, Dedu, pa i Dauma nije loše. Prvu dvojicu verovatno zbog soške i šema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...