Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Nikodije said:

 

Haha da

Daj da platimo njihovog GM-a, koliko god da košta.

 

Kada bismo imali profesionalni sportski menadžment to bi nam dosta olakšalo. Ali pare se ovde bacaju tako da nema veze.

 

Vidi, ja sam siguran da negde u Tel Avivu postoji neki izraelski Nikodije koji se svojevremeno pitao kako to da nisu doveli Cirbesa kad je kostao pet puta manje nego su pukli milionce Zvezdi za njega. Desavaju se takve stvari, igrac pogodi klub i trenera koji mu odgovara i ocas posla sebi nabije cenu. S druge strane, na svakog takvog bude bar pet koji se celog zivota vrte na pocetnoj cifri jer jednostavno nemaju kvalitet da iskoce. Mi da smo doveli CMM-a umesto Nejpiera prosle godine gnevna ciganska rulja bi zapalila ceo Kalemegdan. Godinu dana je veoma dugo vreme u sportu.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Vidi, ja sam siguran da negde u Tel Avivu postoji neki izraelski Nikodije koji se svojevremeno pitao kako to da nisu doveli Cirbesa kad je kostao pet puta manje nego su pukli milionce Zvezdi za njega. Desavaju se takve stvari, igrac pogodi klub i trenera koji mu odgovara i ocas posla sebi nabije cenu. S druge strane, na svakog takvog bude bar pet koji se celog zivota vrte na pocetnoj cifri jer jednostavno nemaju kvalitet da iskoce. Mi da smo doveli CMM-a umesto Nejpiera prosle godine gnevna ciganska rulja bi zapalila ceo Kalemegdan. Godinu dana je veoma dugo vreme u sportu.

 

Razumem šta hoćeš da kažeš ali nije isto. Cirbes je pre nas bio nebitan centar, bio je u Bambergu đubretar, daleko od EL. Ovaj CMM se već 7 godina vrti po Evropi, igrao je i u našem gradu, ali nama je zapao za oko tek sad. Znam da ne pokušavaš da pravdaš lošu sportsku politiku kluba, nego #samokažem.

Link to comment

Pa imao je breakthrough sezonu za nama. Ni njegova karijera pre Baskonije nije bila značajno bolja od Cirbesove. 

 

Meni je uvek bio nedorečen, bez nekog superiornog skila. Slabo se skauting lepi na takve.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Razumem šta hoćeš da kažeš ali nije isto. Cirbes je pre nas bio nebitan centar, bio je u Bambergu đubretar, daleko od EL. Ovaj CMM se već 7 godina vrti po Evropi, igrao je i u našem gradu, ali nama je zapao za oko tek sad. Znam da ne pokušavaš da pravdaš lošu sportsku politiku kluba, nego #samokažem.

 

Cirbes djubretar u Bambergu a CMM kamenjar u Cedeviti. Isto je to. Mi imamo kukavan skauting i imacemo ga sve dok se Onaj Koji Je 55 Godina U Kosarci pita za sve u klubu ali i ljudi malo preteruju s tim idejama o nekom mamojebackom skautingu koji je od nas udaljen samo jednom poslovnom odlukom. Ja ti garantujem da FK Zvezda u poslednjih par godina ima skauting kakav je do skoro bio nezamisliv u nasim klubovima i skoro uopste ne zaostaje od skautinga najbogatijih klubova na svetu (druge stvari zaostaju kad dodje do realizacije ali to nema veze sa skautingom) pa im svejedno prosecni navijac sa tvitera jebe majku oko svake poslovne odluke i vajka se kako bismo mi bili nevidjeni klub samo kad bi taj prokleti skauting bio bolji.

 

Ove godine mi navijaci Zvezde koji smo na svasta navikli u prelaznim rokovima zaista nemamo razloga da se bunimo previse, pogotovo u odnosu na proslu godinu kada smo kupovali kao bahati milioneri koji su samo 54 godina u kosarci i napravili ono frankenstajnovo cudoviste od rostera. Produzen je ko treba da bude produzen, na vreme su zatvorene sve pozicije i sada sa maltene formiranim rosterom imamo i para i mogucnost da na miru pokusamo da dovedemo tu znamenitu cetvorku. Razlika je, mislim, u Sferopulosu ciji je brat agent, koji dobro poznaje stanje na trzistu i tacno zna sta mu treba. Mozemo da diskutujemo o kvalitetu na ovoj ili onoj poziciji ali meni ovaj roster koji se priprema deluje da je pravljen sa idejom kako ce igrati kosarku, logicno, smisleno i pazljivo. I napravljen je na vreme, sto je takodje retkost za nase klubove.

  • +1 5
Link to comment

Nema dileme, naročito ako imamo u vidu način na koji je Sferopulos vodio tim, gde je pravio kompromise, gde je improvizovao. CMM i Teo će da vrte sa Bolombojem pik, ostali su birani tako da bolje kažnjavaju pomoć, bustuju enerdži i riljaju odbranu. Jago će na teren sa Nedarom, tu će opet biti povuci potegni u zna se kojim segmentima, sumnjam da je Sfero oduševljen time, ali neki kontinuitet i pobednički vajb sa kraja sezone da se istrpeti.

  • +1 2
Link to comment

tu u stvari piše da je plaćeno svih 600k, kao što piše i u našim medijima

Link to comment
Posted (edited)

@Milosh76 A o'kle njemu novci za tu zajebanciju? Da l' da se lozimo da je iz svog dzepa ispljunuo pola milke ili da budemo realni i da racunamo da je prosla neka uplata ispod zita ili je dogovoren neki aneks ugovora?

Mada kako stanca ove izjave nista me ne bi zacudilo. Dakle LOZIMO SE!!!

Edited by cvrlle
Link to comment

Naravno da nije on platio iz svog dzepa, nego je to vraceno na ovaj ili onaj nacin. Ni prvi ni poslednji koji to radi, a posle dobije lovu nazad.  Ili je jednostavno oprostio deo plate da bi ga  pustili kod nas.

Link to comment

Bicemo 12. a Partizan 15. 

Karace nas u finalu kupa pa ce Zelimir da prica kako je jasno kao dan ko zeli da vidi sta je vaznije od ta dva 

  • Haha 5
Link to comment

Zvezda je i platila, šta vam je

Formulacija je takva jer je Kodi strana u tom ugovoru, a ne Zvezda koja plaća u njegovo ime 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Bicemo 12. 

 

moguce ali sam siguran da cemo igrati dobar basket, pa za kakav plasman vec bude dovoljno

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...