Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

7 hours ago, uini said:

^slazem se za doziera ali mi smo jednostavno popunjeni na pg-sf revidiranjem yagovog ugovora. tu ima mesta za mrvice nekog backupa od backupa, ako i toliko

 

Popunjeni smo ako svi budu zdravi. Bojim se da ćemo opet u sezonu ući s 5 bekova, rano izgubiti nekoga na tipa mesec-dva i onda se nadati da do njegovog oporavka niko drugi neće da se povredi/premori.

 

Voleo bih da vidimo nekog mlađeg beka šutera ili swingmana (Đurišić ili neko nalik njemu) koji bi mogao da uskače po potrebi a da nije prevelik liability kad je na terenu. Kostić je za to verovatno još uvek premlad.

  • Hvala 1
Link to comment
47 minutes ago, Heaviside said:

Mislim da je kralj pogodio u metu. Priprema za Dubai, povratak rusa, a i malo ih iritira da Zvezda pokupi Kampaca, da se takmiče sa Partizanom za Monekea, da se Panteru podiže cena…

Teško da je ideja najkoćnijih shareholdera bila da sami sebi uskrate privilegovan polažaj, a klubovi kao Žalgiris i Bajern su tamo u manjini.

 

Ako njima smeta da im Kampaca pokupi Zvezda ili Monekea Partizan tek bi im smetao povratak Rusa koji kupuju lopatama i ne pitaju za cenu. Rusi su mnogo vec igraci na trzistu od nas.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, harper lee said:

 

Ako njima smeta da im Kampaca pokupi Zvezda ili Monekea Partizan tek bi im smetao povratak Rusa koji kupuju lopatama i ne pitaju za cenu. Rusi su mnogo vec igraci na trzistu od nas.

To i kažem. Mislim da su Rusi i Arapi glavna meta uvođenja cap-a i da je to priprema za njihov povratak tj. ulazak, a da ih verovatno i srpski klubovi u određenoj meri iritiraju. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Heaviside said:

To i kažem. Mislim da su Rusi i Arapi glavna meta uvođenja cap-a i da je to priprema za njihov povratak tj. ulazak, a da ih verovatno i srpski klubovi u određenoj meri iritiraju. 

 

Ne verujem ja da ce Rusi skoro nazad, ako uopste.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Ako njima smeta da im Kampaca pokupi Zvezda ili Monekea Partizan tek bi im smetao povratak Rusa koji kupuju lopatama i ne pitaju za cenu. Rusi su mnogo vec igraci na trzistu od nas.

 

 

Rusi bi trebalo da se pogode sa EL da im se dozvoli igranje van Rusije. Pa da dođu u Beograd. Imali bi punu Arenu.

Link to comment
8 minutes ago, Wilde said:

Odlično, bar da oko toga ne moramo da mislimo da li će da se iznenada iskomplikuje.

 

nije dzabe patrijarh bio na proslavi dana nezavisnosti usa-e

  • +1 1
Link to comment

CMM, Jago, Teo

Kenan, Nedovic, Lazic

Kalinic, Giedraitis,

Daum, Davidovac

Bolomboj, Mitrovic, Plavsic

 

Dakle, ostaje jos da negde iskopamo neku elitnu cetvorku jer ocigledno para imamo, cim smo nudili Sengeliji "Sezame, otvori se" ugovor. Djurisic ako bude stash-ovan u Evropi ce doci kod nas a, ako ne dodje, to 15. mesto u rosteru ce zauzeti Kostic i to je to.

 

Sferopulos je ove godine poprilicno zajebao cigane kojima je prelazni rok najomiljeniji deo sezone, juli je tek poceo a imamo prakticno vec kompletiran roster. Znam da su male sanse da dovedemo krstenu cetvorku dok nas jos bije "kvinsimiler" maler, ako probijemo taj maler ovo bi mogao biti sasvim lep tim za gledanje.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...