Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, uini said:

gde da stane clyburn, on je SF, osim sto je sci-fi

 

Nama jos samo treba neki snazan & atletican 4/5 igrac i to je to sto se rostera tice. Bez takvog igraca mi smo na jednu povredu Bolomboja daleko od toga da otvorimo samoposlugu u reketu. Sve druge pozicije su odlicno pokrivene, ostaje nam jos da podebljamo poziciju razgrtaca pod kosem.

  • +1 1
Link to comment

S obzirom da smo do sada potrošili zanemarljiv novac u poređenju sa klubovima koji su ostvarili slične godišnje prihode, očekujem bar još dolaske Đurišića/Dobrića, startne četvorke i jednog "osigurača" na 4/5 i da solidno pretekne za tradicionalnu novogodišnju "doselekciju".

Link to comment
4 hours ago, VoodooDerina said:

očekujem bar još dolaske Đurišića/Dobrića, startne četvorke i jednog "osigurača" na 4/5

 

sg canaan - nedovic - lazic - malo teokratija

sf kalinari- giedraitis - lazic

(sve imam utisak da sam nekoga zaboravio)

 

^nema ovde mesta ni za djurisica, koji sigurno nije u fazonu da sa drafta potpise da bude treci ili cetvrti igrac na obe pozicije, niti za dobrica, koji, bez obzira kakvo ja imam misljenje o njdmu, ne zasluzuje da ceka neki izostanak da bi dobio minute, pogotovo u zvezdi.

Link to comment

^pa eto, samo sto ja mislim da deda ovih godina ne moze nikoga u el da isprati nogama na SF ali svakako jos jedan igrac koji na toj poziciji moze par minuta

 

ali i bez njega nema tu minuta ni za mlad-majora niti za kobru.

Link to comment

Naravno, Đurišić treba da dođe samo ako Kalina bude primarno na 4, a Petrušev da igra isključivo centra. Ako dođe startni PF, Đurišić je lud ako potpiše.

Link to comment

Tako i jago bio lud sto je dosao da bude 3. Plej pa bio mozda i igrac sa najvećom minutazom.

 

15 igraca za sezonu, svaki će da dobije svoje minute. Povrede, umor, taktika... Zaboravlja se da je nama ekipa mozda i najmatorija u el. 

 

Djurisic ako ne ode odma u nba dolazi ovamo. Ako on ipak ne dodje docice saranovic. 

 

Pod košem se juri još 1 igrac nikako 2. Lici da će na kraju biti Petrusev, al to je jedina dilema tokom ovog prelaznog roka. Sve drugo što je najavljeno je i potpisano. Rekao bih da je to u našem slučaju neviđena situaciija. 

 

E da, igrace i mali kostić na dvojnu, tu i tamo u aba... 

Edited by adasevic
  • +1 3
Link to comment

Nema nikakve dileme da bi Zvezda umela da iskoristi Đurišića i kao 15. Igrača u rotaciji, samo on dečko mora da igra i da bude među glavnim protagonistima.

 

Ako se rukovodi navijanjem i Jagovom sudbinom uslovljenom Nejpirovim psihičkim posrnućem i Topovom povredom, neće daleko da dogura.

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, adasevic said:

Tako i jago bio lud sto je dosao da bude 3. Plej pa bio mozda i igrac sa najvećom minutazom. 

 

njihovi statusi nemaju nikakvih dodirnih tačaka. 

yago je bio srećan da dobije priliku u evroligašu, potpisao je na tri godine, što znaći da prve nije očekivao ništa.

 

na našu veliku žalost, ukazala mu se prilika zbog šabana i itd.

 

đurišić ima smisla jedino ako potpisuje na recimo tri godine, što bi značilo da hawksi već ne računaju na njega a kako mi izgleda situacija u atlanti, izgleda kao da će da rasformiraju ekipu i malo tankuju. ako je tu na recimo sezonu, treba mu ekipa u kojoj će da igra ane da čeka priliku koja možda ne dođe

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, kralj said:

Nema nikakve dileme da bi Zvezda umela da iskoristi Đurišića i kao 15. Igrača u rotaciji, samo on dečko mora da igra i da bude među glavnim protagonistima.

 

Ako se rukovodi navijanjem i Jagovom sudbinom uslovljenom Nejpirovim psihičkim posrnućem i Topovom povredom, neće daleko da dogura.

 

 

 

Evo, Rade Zagorac je bio 35-ti pik i morao je da igra i daleko je dogurao.

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Evo, Rade Zagorac je bio 35-ti pik i morao je da igra i daleko je dogurao.

 

zagorcu je karijeru upropastilo to što je xy godina imao problem sa leđima, koji nije uspeo da sanira

inače nema sumnje da bi imao daleko bolju karijeru, makar u evropi

Link to comment
Just now, booyaka said:

Psiha pre nego leđa su odredila njegovu karijeru.

 

ne, već bukvalno leđa. to nije neka tajna informacija, lik je u kontinuitetu imao problema sa leđima; čak i kada je igrao, uporedi njegove kretnje u megi i kasnije, nebo i zemlja

zajebana povreda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...