Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

20 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Usled više sile, nenadno & neočekivano, po n-ti put smo sprečeni da angažujemo jedinu četvorku na planeti i poznatom kosmosu od kad je svijeta i vijeka.

 

Šta nam rade!!!

 

Po meni očekivanog od početka. Prošle godine je bio dosta bliži ali nije došao zbog budućih političkih ambicija. Politička situacija se nije promenila a ne verujem ni da je on batalio svoje planove za posle igračke karijere.

  • +1 1
Link to comment

Poenta je da retardi u klubu dve godine jure istog čoveka i dve godine ne uspevaju da ga dovedu kao da je jedini košarkaš na poziciji 4 u univerzumu.

  • +1 2
Link to comment

Što su retardi, što ne uspevaju da ga dovedu?

Newsflash, i drugi klubovi imaju isto para i verovatno više od nas.

Otkud ti to da je on jedina opcija?

Link to comment
19 minutes ago, uini said:

 

zar on nije vise centar?

On je 5/4, ja bih njega stavio na 4, jer je sličan Luki Mitroviću s tim što ima range, ima leđnu tehniku, ima dribling, nije spor, može da igra to što se očekivalo od Toka.

Link to comment
15 minutes ago, garmonbozia said:

Timan je super, ali za bekap. Toko je klasa iznad.

nema više slobodnih koji su u klasi Šengelije, tj. ima Moneke sa otkupnom klauzulom i to je to. Zato mi je pokušaj da ga dovedemo i bio OK. 
 

Petrušev bi stvarno bio do jaja, a dobar mi je i Timan. 
 

14 minutes ago, kralj said:

Idealan zaokruž bi bio da potpišu Đurišić i Petrušev. 

Naravno još bolje bi bilo da je došao neko na 4 umesto Plavšića. A i Deda je višak.

Večito jedna petica previše i jedna četvorka premalo. 

  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, booyaka said:

On je 5/4, ja bih njega stavio na 4, jer je sličan Luki Mitroviću s tim što ima range, ima leđnu tehniku, ima dribling, nije spor, može da igra to što se očekivalo od Toka.

 

ne znam, nije trik pitanje, vec sam gs gledao tek par puta. meni izgleda kao okej savremeni centar, spor u svakom smislu za pf.

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

ne znam, nije trik pitanje, vec sam gs gledao tek par puta. meni izgleda kao okej savremeni centar, spor u svakom smislu za pf.

Meni on malo vuče na Robertsa, ali i Roberts bi danas više igrao 5.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...