Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

kaže i kouč Sferopoulos da hoće mlađe igrače, energiju i atletiticizam, i onda kaže eto doveli smo Plavšića

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

mislim da ljudi brkaju 2 antea - žižića 27 i tomića 37

Ili dva Žižića, Antea i Rajka.

  • Haha 2
Link to comment

ali cemu egzibicije  sa dauomom?

i jos se naglasava 'nate on dolazi kao back up, dovesce se i startna cetvorka?

a ko ce biti startna? pa to jos ne znamo,  'nate..

ako nista dovesce se u toku sezone.. vazi, nisi nasao startnu™ cetvorku u predsezoni a naces je kad krene sezona.. 

 

ko sto su i u tek zavrsenoj sezoni, izviklu treja iz naftalina, oporavljali ga 3 meseca da bi odigrao 3 puta po 10 minuta.. pa posle toga ni za kls nije imao snage..:fantom:

Link to comment

Nego gde su ti potpisi silni, ne idim da smo ikoga doveli u realnosti mimo šta bi babi milo, to joj se i snilo?

Link to comment
35 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nego gde su ti potpisi silni, ne idim da smo ikoga doveli u realnosti mimo šta bi babi milo, to joj se i snilo?

 

potpisao je teokratija; jos frankie ntilkina & kitchme x2 disciplina!

  • Tužno 1
Link to comment
On 15. 6. 2024. at 18:19, kralj said:

Ili dva Žižića, Antea i Rajka.

 

Ima i Andrija Žižić, lako se čovek pogubi.

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Nego gde su ti potpisi silni, ne idim da smo ikoga doveli u realnosti mimo šta bi babi milo, to joj se i snilo?

pa cekace se jos koji dan, a po izvorima ne onih kvazi insajdera, vec onih najpouzdanijih zavrseni™ su kalinic, cmm, cannan i nazalost igleda i daum..:fantom:

Link to comment

Daum kao backup četvorka je skroz ok. Meni se sviđa kako igra, racionalan igrač, čvrst, s druge strane nije kamenjar što mi je jako bitno za četvorku. I u najboljim je igračkim godinama.

Link to comment

Elitni je šuter. Za prvu četvorku katastrofa, za neke varijante svakako može da posluži, ali ja bih ga preskočio.

Link to comment
17 minutes ago, booyaka said:

Daum kao backup četvorka je skroz ok. Meni se sviđa kako igra, racionalan igrač, čvrst, s druge strane nije kamenjar što mi je jako bitno za četvorku. I u najboljim je igračkim godinama.

to su samo price za malu decu da se dovodi kao back up..

valjda se prvo dovede starter.. da ne govorim, da nema mesta za jos 2 cetvorke... tu je deda, plus kalina i gidra mogu da pomognu™, babu necu ni da racunam kao opciju na 4, a sa dovodjenjem dauma, nema se mesta za tu startnu™ cetvorku:fantom:

 

Edited by Shaq
Link to comment

Treba nam vrhunska četvorka da nam bude oslonac na toj poziciji. Tih koji u određenim varijantama mogu da posluže na četvorci već imamo 3-4 komada i ne verujem da će da dovedu još jednog verovatno ne baš jeftinog stranca da igra 10 minuta tu. Taj ako dođe, došao je da igra 20 minuta minimum.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...