Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, booyaka said:

 

Uh kad se setim te sezone. Na početku u rosteru Sofo, Mekel, Tompson, Nastić... Tompson došao kao sharpshooter, vola nije mogao da ubode. Mekel i Sofo užasni. Ništa nije nalikovalo dobroj sezoni u EL. I onda remont: Kvinsi, Štime, Kinzi i Vasa. 12. i 13. igrač Reba i Tejić, s tim da je Reba silom prilika dobijao dosta minuta dok se nismo sastavili sa životom.

 

Sećam se da je Radonja prvi put uveo Kvinsija na nekoj levoj utakmici u ABA na par sekundi pre kraja, kad smo već dobili, valjda da mu stavi do znanja da nije iznad tima.

Link to comment

Ne znam samo zašto Kalinu tako olako prozivate za šuterskog duduka, i u Zvezdi je u onoj sezoni imao neki dobar procenat za 3, imao ga je i sad u Barsi. Nije tačno da on ne daje spejsing. Tj, ako ne raširi odbranu, zviznuće im tricu. Pogađa on te šuteve u više nego pristojnom procentu. 

  • +1 9
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ne znam samo zašto Kalinu tako olako prozivate za šuterskog duduka, i u Zvezdi je u onoj sezoni imao neki dobar procenat za 3, imao ga je i sad u Barsi. Nije tačno da on ne daje spejsing. Tj, ako ne raširi odbranu, zviznuće im tricu. Pogađa on te šuteve u više nego pristojnom procentu. 

Da, jbt, ladno ima 43% za tri poena ove godine na cirka 3 šuta po utkamici. Vrlo ozbiljan procenat. Nisam to primio k znanju do sada.

  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Ne znam samo zašto Kalinu tako olako prozivate za šuterskog duduka, i u Zvezdi je u onoj sezoni imao neki dobar procenat za 3, imao ga je i sad u Barsi. Nije tačno da on ne daje spejsing. Tj, ako ne raširi odbranu, zviznuće im tricu. Pogađa on te šuteve u više nego pristojnom procentu. 

 

nije kalinari sis'o vesla; kako gubi na fizikalijama, tako i vise radi na sutu. nista spektakularno ali definitivno ocekujem da udje lopta kada je odapne. sve okej u tom departmanu

 

nadam se da ljudi ne ocekuju sad da leti okolo i da se maklja kao u prajmu ali sve ostalo osim jelte, fizike zbog godina, je bolje nego onomad.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Wilde said:

 

Uh kad se setim te sezone. Na početku u rosteru Sofo, Mekel, Tompson, Nastić... Tompson došao kao sharpshooter, vola nije mogao da ubode. Mekel i Sofo užasni. Ništa nije nalikovalo dobroj sezoni u EL. I onda remont: Kvinsi, Štime, Kinzi i Vasa. 12. i 13. igrač Reba i Tejić, s tim da je Reba silom prilika dobijao dosta minuta dok se nismo sastavili sa životom.

 

Sećam se da je Radonja prvi put uveo Kvinsija na nekoj levoj utakmici u ABA na par sekundi pre kraja, kad smo već dobili, valjda da mu stavi do znanja da nije iznad tima.

Ovaj pao nesto sa loptom i trazio timeout ako se secam dobro :)

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, MeanM@ said:

Ovaj pao nesto sa loptom i trazio timeout ako se secam dobro :)

Prva EL tekma (mislim da je Fener u pitanju). Smehotres bio u hali.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, uini said:

 

nije kalinari sis'o vesla; kako gubi na fizikalijama, tako i vise radi na sutu. nista spektakularno ali definitivno ocekujem da udje lopta kada je odapne. sve okej u tom departmanu

 

nadam se da ljudi ne ocekuju sad da leti okolo i da se maklja kao u prajmu ali sve ostalo osim jelte, fizike zbog godina, je bolje nego onomad.

43%, jok i nije spektakularno, a ovamo se hejluju igrači sa šutem od 35%.

Edited by booyaka
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

43%, jok i nije spektakularno, a ovamo se hejluju igrači sa šutem od 35%.

 

nisam gledao statse iskreno, cisto očni-test.

i u zvezdi pre par godina i u barci kada naletim na tekmu, šutirao je vrlo korektno, to je moja poenta.

 

ja sam prošle sezone najviše izneverov'o na bedan procenat iz otvorenih pozicija za tri a imali smo sasvim korektne šutere.

Link to comment

Skok je timska kategorija i vrlo često voljni momenat igra veliku ulogu. CMM i Kalina su vrhunski skakači za svoju poziciju, košarka se dosta promjenila i centri visoko preuzimaju, pa skokove kupe svi ostali. Plavšić ima visinu i pokretljivost, pokupiće on sve kada bude pod košem, nama će biti problem ako ne bude u stanju da isprati pik i bude rupetina, tako da se svi nadamo atletski potentnijoj opciji, ali svakako da ga je dobro imati obzirom da u EL ima par porpilično visokih centara koji su na čisti size kupili lopte Bolomboju sa glave, raznovrsnost jebeš ga. Još kad bi na sve ovo dodali Đurišića i Toka, sine svaka je naša, neka fizike.

Link to comment
15 minutes ago, uini said:

 

nisam gledao statse iskreno, cisto očni-test.

i u zvezdi pre par godina i u barci kada naletim na tekmu, šutirao je vrlo korektno, to je moja poenta.

 

ja sam prošle sezone najviše izneverov'o na bedan procenat iz otvorenih pozicija za tri a imali smo sasvim korektne šutere.

Ostao utisak iz plejofa gde je imao 18% za 3.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...