Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Primarne pozicije im nisu iste ali način igre je sličan. Obojica traže loptu i onda kreiraju dole. Petorka sa njima dvojicom i bilo kojom našom peticom pravi gužvu i to bi se lako branilo. Daum će da visi u ćošku i čeka loptu i bude legit pretnja, i to ima daleko više smisla. Ne znam da li ume da spusti loptu i driblingom napadne closeout, ako ume tim bolje.

Od centara se danas i tako više traži da preuzimaju, posebno je to Sferov tm, a loptu će da hvata CMM. Biće naš najbolji skakač mmw :)

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Primarne pozicije im nisu iste ali način igre je sličan. Obojica traže loptu i onda kreiraju dole. Petorka sa njima dvojicom i bilo kojom našom peticom pravi gužvu i to bi se lako branilo. Daum će da visi u ćošku i čeka loptu i bude legit pretnja, i to ima daleko više smisla. Ne znam da li ume da spusti loptu i driblingom napadne closeout, ako ume tim bolje.

Od centara se danas i tako više traži da preuzimaju, posebno je to Sferov tm, a loptu će da hvata CMM. Biće naš najbolji skakač mmw :)

istina, zato kažem da ni meni nisu idelan fit, ali može to da se uigra da ne nude tako strašno. pametni su obojica pa se ne bi guzili u isto vreme, ovaj drugi opet nije ni da ne može da pogodi otvorenu trojku. ti bi verovatno bilo više utrčavanja sa strane pomoći, a manje ćoškarenja nego što je danas uobičajeno. old school varijanta neka. a tu su i Daum i Gidra da ih upariš sa jednim od njih tako da ne bi morali da provode po 30 minuta zajedno na parketu. 
 

mislim, slažem se da to ne bi bilo to, ali nemam poverenja da će uspeti da izbunare nešto bolje. možda ibaka/petrušev i đuričić pa da Kalina igra četvorku, ali tako Kalina gubi prednost u igri leđima i više ne može da bude kreator™.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Heaviside said:

istina, zato kažem da ni meni nisu idelan fit, ali može to da se uigra da ne nude tako strašno. pametni su obojica pa se ne bi guzili u isto vreme, ovaj drugi opet nije ni da ne može da pogodi otvorenu trojku. ti bi verovatno bilo više utrčavanja sa strane pomoći, a manje ćoškarenja nego što je danas uobičajeno. old school varijanta neka. a tu su i Daum i Gidra da ih upariš sa jednim od njih tako da ne bi morali da provode po 30 minuta zajedno na parketu. 
 

mislim, slažem se da to ne bi bilo to, ali nemam poverenja da će uspeti da izbunare nešto bolje. možda ibaka/petrušev i đuričić pa da Kalina igra četvorku, ali tako Kalina gubi prednost u igri leđima i više ne može da bude kreator™.

 

Igraće Kalina sigurno solidno minuta na 4, očekujem da on i Gidra često budu zajedno na terenu, kao što verujem i da će Jago i CMM često biti zajedno.

Link to comment

Ne verujem da će Kalina da igra mnogo na 4, on igra slično Bogu Stratosu, koji je inače moj omiljeni strani igrač uz MWilla u Zvezdi, napadne leđima povremeno i ide na ofanzivni skok, ali najviše napada licem i igra spolja.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 Jedino Monekea da preotmu Partizanu, svi ostali koji su nama dostupni su po kvalitetu ispod Šengelije. 

Koliko je sigurno ovo za Monekea?

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
16 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Koliko je sigurno ovo za Monekea?

Čuo sam samo da su zainteresovane obe strane, a ni to ne znam koliko je pouzdano 

  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, Ivo Petović said:

Gidra, Kalina i Bolomboj zajedno u petorci unutra, prilično je seksi i kvalitetno za EL. 

 

ja se samo nadam da ce ove sezone sut za 3 u kontinuitetu biti na nekon euroleague proseku; ubedjen sam da je onu falicnu proslosezonsku ekipu, nemogucnost da isporuci prosecan sut iz otvorenih pozicija, kostao makar 4-5 pobeda.

 

edit 

a nije bila falicna zato sto je imala lose sutere

Edited by uini
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Čuo sam samo da su zainteresovane obe strane, a ni to ne znam koliko je pouzdano 

Mnogo skup on,3,5 miliona sa obestecenjem.

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, uini said:

zapravo i trosimo svoje pare ( :

mi smo kao neki bizarni sociosi

 

Zapravo da, u pravu si :D Involuntary socios, da se uvede u upotrebu

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...