Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, booyaka said:

Čemu pregovori sa drugima, ako se sa Tokom pozitivno završi? To ne znači da ne postoje alternativne opcije, samo besmisleno je voditi uporedo nekoliko pregovora.

 

pitam zato sto sam ovo vec citao prethodnih prelaznih rokova: jurimo x kapitalca i ne pregovaramo sa y ili z dok se sa x ne zavrsi ovako ili onako

 

meni je kao laiku to malo fiju viju, posto, ako pregovori traju npr 2x nedelje, koliko se okvirno pominje toko ovom prilikom, dotle tvoja alternativna resenja mogu tri puta da potpisu kojdkude.

 

zvuci kao bullshit taj aspekt, samo kazem.

  • +1 1
Link to comment

Neće ni ta alternativna rešenja da čekaju na standby-ju i da ostali klubovi popune rostere, a klub se posle te dve nedelje recimo dogovori sa prvom opcijom (Tokom).

Klub ih verovatno upozna sa tim da su zainteresovani, ali ozbiljni razgovori dok traju pregovori sa prvom opcijom... Ne znam baš.

Link to comment

^ima i to smisla, samo, sta koi moi onda pregovaras sa tokom nedeljama? nije da resavaju istocno pitanje, vec, hej evo xy gomile para da igras u rosteru koji je relatvno popunjen i ima trenera

 

 

Link to comment
7 hours ago, Shaq said:

ko kae? nijedan ozbiljan source ne kaze to.

lm, mi smo valjda jedini klub koji radi extend ugovora igracu koji je vec pre toga potpisao na 3 godine:fantom:

kao sto vec rekoh danas apropo ibake, ko kae?

 

 

2 hours ago, booyaka said:

Par insajd crtica:

- Sa Tokom se još pregovara, ništa nije izvesno. Dok se sa njim ne završi ne pregovara se sa drugima, ali je izvesno da će se dovesti glavna četvorka.

sa tokom se ne pregovara i jedino je izvesno da toko nece doci. 

Edited by Shaq
Link to comment

pa pregovara i on verovatno paralelno sa još nekim timovima, čeka možda rasplet oko njihovih primarnih opcija, daje šansu Virtusu da podignu platu, ubeđuje ženu da se preseli iz remek dela od grada kao što je Bolonja u BNV i tako dalje…

Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Kad uopste pocinju pripreme za novu sezonu, zna li se, ili je jos rano?

 

mislim da ovih godina pripreme pocnu nekih metar dana pre prve tekme i to lagano, tj ne svi

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Kad uopste pocinju pripreme za novu sezonu, zna li se, ili je jos rano?

 

Valjda 45 dana pre prve utakmice sad jebem li ga kada je to.

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Блок_64 said:

 

Valjda 45 dana pre prve utakmice sad jebem li ga kada je to.

 

tekme pocinju oko prvog oktobra; aba liga par dana ranije, euroleague par dana kasnije.

Link to comment

^daklem, na pg-sg-sf smo popunjeni, vrlo korektno u smislu mogucnosti u oba smera.

 

ostaje jos da vidimo da li dolazi startni PF ili backup C.

Edited by uini
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...