Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

6 hours ago, Hele said:

Pa jel ima neko da ne dize obe ruke? 

 

Dizem obe ruke za Kendrika Nana, tako mi zvuci tvoj komentar 😄

 

Ako Nikolu nekim cudom dovedemo, da se udaramo nogom u guz'cu.

 

Nije valjda da ima onih kojih su protiv?

Cigani smo, mora neko da bude protiv. Kamenjar, Miškov privatnik, defanzivni krater. Daj Kobru

  • Haha 1
Link to comment

Ove godine su nam prihodi 20 milki eur :D

 

Predsednik sacekao tacno 17 sati da na grobarsku laz od juce odgovori jos vecom lazi

Edited by pantelia
Slovo
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, pantelia said:

Ove godine su nam prihodi 20 milki eur :D

 

Predsednik sacekao tacno 17 sati da na grobarsku laz od juce odgovori jos vecom lazi

 

Potrosili smo mnogo para, koliko znam nemamo dugove ove sezone osim za porez 800 hiljadarki, pitanje je kako i odakle su dosle te pare ali nije nemoguce da je u klub uslo 19 miliona evra. Ni prihodi koje je objavio Partizan takodje ne deluju nerealno. Pisano je i pre pocetka sezone da je njihov budzet nesto preko 20 miliona a nas oko 18, objavljene cifre prihoda su tu negde.

 

Sad, ja bih pre malo procesljao ove cifre kad su rashodi u pitanju.:D

Link to comment

Par insajd crtica:

- Sa Tokom se još pregovara, ništa nije izvesno. Dok se sa njim ne završi ne pregovara se sa drugima, ali je izvesno da će se dovesti glavna četvorka.

- Sa CMM-om je postignut dogovor navodno još početkom marta, čeka se na ozvaničenje iz nepoznatog razloga. 

- Ibaka je internet priča iza koje nema ništa.

- Đurišić, zavisi od njegove procene i njegovog menadžera. Gde god da ode imaće ograničenu ulogu, što je očekivano.

Link to comment

@booyaka

 

Mnogim igračima ugovor za ovu sezonu ističe 30.6.

 

Možda je to u pitanju zbog nekih pravnih zavrzlama, a znam da ima i za sledeću.

Edited by Milošica
Link to comment
46 minutes ago, booyaka said:

Par insajd crtica:

- Sa Tokom se još pregovara, ništa nije izvesno. Dok se sa njim ne završi ne pregovara se sa drugima, ali je izvesno da će se dovesti glavna četvorka.

- Sa CMM-om je postignut dogovor navodno još početkom marta, čeka se na ozvaničenje iz nepoznatog razloga. 

- Ibaka je internet priča iza koje nema ništa.

- Đurišić, zavisi od njegove procene i njegovog menadžera. Gde god da ode imaće ograničenu ulogu, što je očekivano.

 

samo mi nije jasno zasto ne bi pregovarali sa drugima, tako mozemo za tri meseca da ne dovedemo nikoga

 

oh wait

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

samo mi nije jasno zasto ne bi pregovarali sa drugima, tako mozemo za tri meseca da ne dovedemo nikoga

 

oh wait

Čemu pregovori sa drugima, ako se sa Tokom pozitivno završi? To ne znači da ne postoje alternativne opcije, samo besmisleno je voditi uporedo nekoliko pregovora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...