Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Heaviside said:

peticu je igrao u Bajernu ako sam dobro zapamtio


definitivno nam treba još jedan jak skakač, sad da li je Ibaka baš taj ne znam, slabo sam gledao Bajern

 

pa to, super je da imas bolomboy-ibaka duo na centru, nemam nista protiv ako nije u fazonu da je dosao da se zajebava. PFa igrati nece.

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Jurimo Ibaku? Cijena prava sitnica

ko kae? nijedan ozbiljan source ne kaze to.

lm, mi smo valjda jedini klub koji radi extend ugovora igracu koji je vec pre toga potpisao na 3 godine:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Nismo, jedini smo koji to objavljuje.

 

Objavljuju i drugi samo nas to ne zanima pa ne pisemo o tome. Naravno da svi klubovi u Evropi koriguju ugovore igracima koji su vec pod ugovorom i sto se duzine ugovora i sto se finansijskih uslova tice. To je uobicajena praksa.

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, garmonbozia said:

Ibaka je i u ovim godinama vrhunsko pojačanje za vas. 

 

Naravno. Za nas je mozda on i bolji fit od Sengelije jer ume da odapne spolja u lepim procentima a pod kosem je to sto je uvek i bio - zver. Ako je istina da smo mu ponudili ugovor i ako se dogovorimo Luka Mitrovic moze odmah da upise sezonu igranja na cetvorci. Profil igraca kojeg jurimo je ocigledno juggernaut pod kosem koji ume i hoce da se pobije, zagradi, skoci i generalno je jak u reketu, nevezano za to da li je cetvorka ili petica.

  • +1 4
Link to comment

Ibaka je (bio) najbolji bloker i među najboljim rim protectorima svog vremena. Sigurno sad nije na tom nivou, ali verujem da je u Evropi idalje dominantan.

 

Ja bih radije Petruševa kao backup na 5, ali Ibaka je idealna dopuna za Bolomboja.

Slabo sam ga gledao u poslednje vreme, ali sumnjam da može da igra 4.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Protiv Treja i Luke može i na 4 :) 
Pogađa trojke i duge dvojke kad je sam tako da u napadu i može na 4, ali nema šta da traži u odbrani protiv većine evroligaških četvorki. 

Link to comment
20 minutes ago, Heaviside said:

Protiv Treja i Luke može i na 4 :) 
Pogađa trojke i duge dvojke kad je sam tako da u napadu i može na 4, ali nema šta da traži u odbrani protiv većine evroligaških četvorki. 

 

Ibaka moze sa svakim drugim visokim Zvezdinim igracem da igra u paru osim sa Plavsicem, a i kombinacija sa Mitrovicem nije najsrecnija u odbrani zbog sporih Lukinih nogu. Bolomboj, Daum, Kalina, Davidovac, svi mogu s njim da igraju u kombinaciji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...