Jump to content

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

spacer.png

 

iako deluje glomazno, opste nije, s obzirom da igramo izmedju 2-3 utakmica nedeljno, plus imamo fakticki 10 veterana, plus za razliku od kkp pridajemo znacaj svim takmicenjima osim el, sa kojom se u rezultatskom smislu pozdravljamo oko nove godine.. :fantom:

 

no, ono sto bode oci, tradicionalno opet nema udarnicke™ cetvorke i stice se utisak i da nam neko da 100m, opet bi se krpili™ na poziciji cetvorke, an frikin bilivbl..:fantom: 

 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, FPLS said:

 

Osim na 5. Koliko god se ljudi podsmevali Gilespiju, ima on kvalitetne defanzivne sekvence i mislim tj. bojim se da je na el nivou upotrebljiviji od Plavsica.

 

da, na centru smo tanki, tu bi bilo dobro odma' dovesti nekoga a ne krpiti se posle kada se za 4x tekme ispostavi da plavšić ne može da bude kompetentan u EL

mislim, grešim dušu možda, nisam ni gledao dečka ali me je oneveselilo kada sam shvatio da ima 26 godina, ja mislio neki prospect,

Edited by uini
Link to comment

Ja sam prilično siguran da će da dovedu još 1 visokog. 

 

Slažem sa Uinijem oko odlaska u NBA, u najmanju ruku igrači i bez neke uloge prošire repertoar poteza i uopšte doživljaj igre, te profitiraju makar samo na osnovu toga. 

Glede Đurišića, iznenadio bih se ipak da ode. U trenutnoj Atlanti, nema da se udene njegova minutaža, ne bi imala ni da je ostao tim od prošle godine, a nadogradili su dodatno top pikom na njegovoj poziciji.

To i činjenica da je ipak draftovan na donjoj granici očekivanja, verujem da će ga opredeliti da ostane.

Naravno, to je trenutni presek, mogu sutra da ga trejduju u San Antonio, Vašington ili kod Luke da igra petorku. :wub:

Link to comment

btw, jasno mi je da su ovo ipakj hajlajci ali nisam gledao dauma izvan par tekmi efesa, pa sam ga doživljavao isključivo kao prangijatora za tri.

lik ume malo i leđima da odigra, što je za ovu visinu značajno, ume da spusti loptu na parket, povuče tranziciju a očigledno ume i da se šunja za backdoor pasove.

 

to je ipak malo više od pukog prangijata

 

 

Edited by uini
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nije neznalica, ALI...

 

Činjenica da nije video parketa u finalu turskog plejofa je prilino indikativna, kako god okreneš.

 

mrze ga zato što voli papke sa severa bačke, turska posla

 

 

  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, Jesper23 said:

Obe ruke dižem za Đurišića dečko ima 205, te motoriku i skilset beka. Nama je Dangubić bio jako koristan i napravili smo elitnog defanzivca od njega, ako Sfero nauči Đurišića barem malo da igra odbranu biće on legit el opcija za EL timove i to gornji dom. Sumnjam da će proći u Hoksima, imaju dosta opcija na tim pozicijama, a mislim da se Miški opekao na Musi i Hezonji pa sad dobrano provjerava namjere Amera. Na našu skraćenu bekovsku liniju on bi fošao kao melem, biće ispadanja kao iz voza, ali vjerujem da momak može ozbiljno napredovati. Već je unaprijedio tehniku suta i procenti ce ici gore.

Pa jel ima neko da ne dize obe ruke? 

 

Dizem obe ruke za Kendrika Nana, tako mi zvuci tvoj komentar 😄

 

Ako Nikolu nekim cudom dovedemo, da se udaramo nogom u guz'cu.

 

Nije valjda da ima onih kojih su protiv?

Link to comment
13 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nije neznalica, ALI...

 

Činjenica da nije video parketa u finalu turskog plejofa je prilino indikativna, kako god okreneš.

Kod njih postoji ograničenje od 5 stranih igrača. Forsirali su Willisa koji ostaje i naredne sezone.

Nisu igrali ni Darijus Tompson, Klajburn, Plajs, Tarik Džons ...

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

kao ni prethodnih godina, nemam nikakva rezultatska očekivanja od tima

 

znam da nam je u genetskom kodu upisano da nemamo staminu ni uticaj potreban za plasman

 

zato sve što želim od ovog tima je da mi pruži jedan ili dva ikonička trenutka

 

koje ću pamtiti celi život, sreću, radost, opijenost, slavlje

 

crvena zvezda with the jets.... nedovic rises.... and all of the sudden red and white section of arena goes crazy

 

 

 

Link to comment

peticu je igrao u Bajernu ako sam dobro zapamtio


definitivno nam treba još jedan jak skakač, sad da li je Ibaka baš taj ne znam, slabo sam gledao Bajern

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...