Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Lord Stef said:

Vezano za to, sad me zivo zanima kako misle da uglave salary cap od 12 miliona od naredne sezone. 

 

Verovatno zato i uvode taj salary cap, cene igraca su pocele da idu u cisto ludjenje.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, uini said:

davanje tolikih para yagu je ili idiotizam ili se yago odomacio kod chovketa, pa kao i ovi macjado igraci prima neka brda a zapravo se nesto lova izdeli

 

Roba ili usluga košta onoliko koliko je neko spreman da je plati, najstarije tržišno pravilo.

Nemam utisak da je pretplaćen, 700k ili 800k je kao 350-400k pre 5,6 godina.

Link to comment
22 minutes ago, jaffar said:

Koliko uludo spaljenih para.

 

idi pogledaj preko tarabe pa se vrati ovde da nam kažeš šta si vido

  • +1 2
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Ko dolazi umjesto SL2 i Ilica? Mora se jacati domaca baza :fantom:

Došao je već Uroš, možda i Đurišić without Čitaković, a možda se vrati i Petrušev.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Ko dolazi umjesto SL2 i Ilica? Mora se jacati domaca baza :fantom:

pa dosli su vec kalina i plavsic.. ako dodje djurisic to je vec jedan vise u odnosu na proslu posto top fakticki nije ni igrao..

Link to comment
11 minutes ago, crni said:

Ali ljudi koji poverovase da ce Covic otici i da ce ovaj prelazni rok odraditi Janis🤡

 

Od dolaska Sferopulosa, kad su u pitanju igraci koji figuriraju za mesto u timu i ove sezone, potpisani su ili produzeni za sada Bolomboj, Giedraitis, Jago, Kenan, Plavsic, Daum i najverovatnije Kodi Miler-Mekintajer. Koji od tih igraca je Covicev a da ga Sferopulos ne zeli u timu?

Edited by harper lee
Link to comment
16 minutes ago, jaffar said:

Koliko nabacanih igraca bez ikakvog smisla.

 

CMM, Yago, Teo

Canaan, Nedovic, Djurisic ili Dobric

Rokas,Kalina, Lazic

Daum, Deda

Bolomboy, Mitrovic, Plavsic.

 

Takodje mali Kostic ostaje, TT izgleda da je procena da su kolena zdravo.

Petrusev tesko da moze da dodje.

 

Koliko uludo spaljenih para.

Uzasno bas.

 

 

1 minute ago, crni said:

Ali ljudi koji poverovase da ce Covic otici i da ce ovaj prelazni rok odraditi Janis🤡

Šta vam konkretno toliko smeta u ovom prelaznom roku? Zadržani svi koji nešto vrede i dovedeni Kalinić, Kenan i Daum? Odakle ideja da Sfero nije želeo nekog od njih? Kalinić je dar sa neba, Kenan čovek objašnjava zbog čega ga je tačno Sferopulos želeo, a jasno je i zašto je Daum doveden. Fali nam skok i naravno prvi plej, ali sasvim korektan posao za sada. Ubeđen sam da će dovesti jednog skakača i to će uz pleja već biti dobar roster, sasvim u skladu sa budžetom.

  • +1 2
Link to comment

Zna li se otprilike do kog mesta na draftu Đurišić ide u nba a od kog mesta ostaje ovde? Meni je on super prospekt, prijalo bi mi očima da imamo i nekog klinca, kad se već nažalost Topa nismo nagledali.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Zna li se otprilike do kog mesta na draftu Đurišić ide u nba a od kog mesta ostaje ovde? Meni je on super prospekt, prijalo bi mi očima da imamo i nekog klinca, kad se već nažalost Topa nismo nagledali.

 

Upravo je u toku druga runda. Desetak ekipa je biralo, nisu jos Djurisica prozvali

  • Hvala 2
Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

 

idi pogledaj preko tarabe pa se vrati ovde da nam kažeš šta si vido

 

Nikad ne gledam u nji'ovu avliju, ne interesuju me.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

700 000 za Dedu koji izgleda tokom sezone EL kao pregazeni ranjeni puz nije puno, ali za Jaga koji ostaje sam na bojistu, jer su mu kolege na ortopediji 800 000 je mnogo.

Za Dedu, Lazarevica, Dobrica, Mitra i slicne Covine ljubimce, Evroliga bila bi dostupna taman koliko i meni sa jednom nogom u grobu, ali eto niko se ne iscudjava sto igraju istu, pri tom zaradjuju 10x vise nego sto bi dobili igde ikada 

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...