Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, harper lee said:

 

Uopste ne sumnjam da ce se, ako ni zbog cega drugog onda zbog ovog tvog posta, pojaviti informacije na tviteru da smo zainteresovani za njega.:D

 

Bi li nam valjao ili imamo vec bolje igrace u rosteru?

Link to comment
12 minutes ago, harper lee said:

 

Jednostavno nema igraca kakvog bi ti hteo. Entoni Dejvis je zauzet a Kevin Garnet je u penziji.:D

nije poenta kakvog bih ja hteo.. poenta je da iz kluba posredno i neposredno najavljuju startera, a umesto startera dovedu 4 back upa, te u tom smislu ako ne mozes naci mitskog startera, koji ce ti 4 back upa? 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, booyaka said:

Da li bi voleli više da se dovede Šengelija ili Moneke?

Meni se Šengelija više đa, pakuj!

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Bi li nam valjao ili imamo vec bolje igrace u rosteru?

 

Ne secam se njega previse. Slabo sam gledao Makabi prosle sezone a ni on cini mi se nije mnogo igrao jer su tu imali Rivera i Koena, dosta su igrali sa Sorkinom na cetvorci a ponekad u nizim postavama i sa Kolsonom. Po konstituciji bih rekao da je tip igraca koji bi mozda mogao da nas pojaca na toj poziciji.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, booyaka said:

Da li bi voleli više da se dovede Šengelija ili Moneke?

 

Bilo ko od njih dvojice bi bio ozbiljan upgrade za ovaj roster i veoma bih se obradovao jednom od njih. Donose razlicite stvari ali oba paketa koje imaju nam nedostaju i ne bismo se zajebali ni sa jednim ni sa drugim.

Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

nije poenta kakvog bih ja hteo.. poenta je da iz kluba posredno i neposredno najavljuju startera, a umesto startera dovedu 4 back upa, te u tom smislu ako ne mozes naci mitskog startera, koji ce ti 4 back upa? 

 

Ko je to posredno najavio startera? Neposredno znam, svi ovi abrovi sa tvitera su neposredni.

Btw ja da sam neko u klubu tukao bih Dedu da cele sezone igra košarku, ne samo u aba plej-ofu. Pokazao je u finalu aba kakav igrač može da bude, pride je reprezentativac vecešampiona sveta, a ovde kao da niko ne računa na njega, nego se traže "starter" i "bekap", a Deda nije nijedan od te dvojice. Možda će zato Kalinino prisustvo da bude lekovito za uspavane lepotice, od njega očekujem da deli šamare tamo gde treba, a da krene od Dede.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Ko je to posredno najavio startera? Neposredno znam, svi ovi abrovi sa tvitera su neposredni.

Btw ja da sam neko u klubu tukao bih Dedu da cele sezone igra košarku, ne samo u aba plej-ofu. Pokazao je u finalu aba kakav igrač može da bude, pride je reprezentativac vecešampiona sveta, a ovde kao da niko ne računa na njega, nego se traže "starter" i "bekap", a Deda nije nijedan od te dvojice. Možda će zato Kalinino prisustvo da bude lekovito za uspavane lepotice, od njega očekujem da deli šamare tamo gde treba, a da krene od Dede.

 

Na Davidovca se i Jokic drao zbog kurcobolje usred evropskog prvenstva, tesko ce neko njega da natera da se cima tokom cele sezone.

Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

 

Na Davidovca se i Jokic drao zbog kurcobolje usred evropskog prvenstva, tesko ce neko njega da natera da se cima tokom cele sezone.

 

Kažu da ima 700k evra, to je mnogo para za treću opciju na toj poziciji, ne možeš da ne računaš na takvog igrača dok je tu niti da ga gurneš van 12 što bi se desilo ako stigne taj neki famozni starter.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Kažu da ima 700k evra, to je mnogo para za treću opciju na toj poziciji, ne možeš da ne računaš na takvog igrača dok je tu niti da ga gurneš van 12 što bi se desilo ako stigne taj neki famozni starter.

 

Jeste mnogo para i da se ja pitam nikad ga ne bih vracao iz Rusije, tim pre sto je on takav kakav je kroz celu karijeru i verovati da ce ga neko naterati da ozbiljno igra tokom cele sezone je preterani optimizam. On ce ove sezone napuniti 30 godina, nije junior pa da se nadamo da ce odjednom promeniti karakter.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, harper lee said:

 

Jeste mnogo para i da se ja pitam nikad ga ne bih vracao iz Rusije, tim pre sto je on takav kakav je kroz celu karijeru i verovati da ce ga neko naterati da ozbiljno igra tokom cele sezone je preterani optimizam. On ce ove sezone napuniti 30 godina, nije junior pa da se nadamo da ce odjednom promeniti karakter.

 

Ali nije normalno ovo kako se ponašao prošle sezone, nije baš takav bio ranije. Da je bio takav ne bi se ni prodao u CSKA niti bi ga ovi vraćali. Bukvalno je izbojkotovao celu sezonu.

Ja mislim da je tim kompletiran sa plejom, možda i Đurišić i to je to. Ne treba ti više. Nagomilavanje nam nikad ništa dobro nije donelo.

 + zamena za Jaga ako ode.

Edited by Nikodije
Link to comment

Prle Davidovac svakog iznervira tokom sezone zbog raznih gluposti, ali macak uredno bude najbolji u plej ofu. Tako da ako dodje do finala Srbije sa US & A na OI, nista Jokic, nista ovi ostali, zna se ko presudjuje, stize ponuda od Janakopulosa ili Tima Connellyja.:tongue:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Ali nije normalno ovo kako se ponašao prošle sezone, nije baš takav bio ranije. Da je bio takav ne bi se ni prodao u CSKA niti bi ga ovi vraćali. Bukvalno je izbojkotovao celu sezonu.

Ja mislim da je tim kompletiran sa plejom, možda i Đurišić i to je to. Ne treba ti više. Nagomilavanje nam nikad ništa dobro nije donelo.

 

Kako nije, jebo te, bice da si zaboravio. Ima malo do toga da je leto proveo sa reprezentacijom pa je mozda zbog toga sporije usao u sezonu ali generalno to je lik s pritiskom 90/60, godinama se provlaci na tu foru da igra u finalu ABA lige pa mu se moze oprostiti blejanje tokom sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...