Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, harper lee said:

 

Nemaju veze jedan sa drugim, ali bukvalno nikakve. Isli smo maksimalno na Sengeliju, pokusacemo da nadjemo dobro alternativno resenje. Daum je posledica toga sto je procena da Tompkinsu zdravlje vise ne dopusta da bude ono sto je bio. Da li cemo do pocetka takmicenja naci to alternativno resenje na vreme ili necemo, to vec ne znam jer ne zna niko u klubu.

 

Čak i da je to tačno, a nije, šta bi to govorilo o klubu koji DVE UZSASTOPNE GODINE POKUŠAVA DA DOVEDE ISTOG IGRAČA KAO JEDINU OZBILJNU OPCIJU, A ON IH STALNO ODJEBE?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Čak i da je to tačno, a nije, šta bi to govorilo o klubu koji DVE UZSASTOPNE GODINE POKUŠAVA DA DOVEDE ISTOG IGRAČA KAO JEDINU OZBILJNU OPCIJU, A ON IH STALNO ODJEBE?

 

Nista ni vise ni manje nego o bilo kojem drugom evroligaskom klubu. Elitne igrace svake godine pokusava da dovede veliki broj klubova.

 

Sto se tice ovog drugog, dugujes mi izvinjenje kad dovedemo alternativu za Sengeliju. Kapiram ja tvoju potrebu za konstantnim naricanjem i proricanjem katastrofa ali negde mora da se podvuce crta.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Daum je inače doveden preko Octagona.

 

što, jel smo imali neki problem...

Link to comment

Ne, taman posla. Tu je sve kako treba da bude, da se ne oslanjamo samo na jednu agenciju.

Link to comment
13 minutes ago, uini said:

 

thompkinsa penzionisati u zvezdi nakon sledece sezone

 

Koliko sam cuo Trej je u bas losem fizickom stanju i zbog toga ne razmisljaju ozbiljno da ga produze. Inace je super lik, odlicno se uklopio i na sve ostavio izuzetno pozitivan utisak. Glavna zamerka Sferopulosa proslogodisnjem rosteru je manjak atletike i fizicke snage, pokusace doselekcijama da to popravi. Daum nije iz te price, on je low risk - reasonable reward opcija, treba nam strec igrac na toj poziciji a dosao je kao slobodan za neku sitnu kintu. Niko ne ocekuje previse od njega, zato mislim da ce se traziti prva opcija na cetvorci sa unutrasnjom igrom i velikim brojem skokova. Ako ostanemo s ovim rosterom nadskakace nas i reprezentacija Hobitona.

Edited by harper lee
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ako dođe CMM, to će značajno uticati na igru tima i preraspodelu uloga jer je on igrač koji ide na skok i skupi veliki broj skokova sa spoljne pozicije.

To znači da naša unutrašnja linija ne mora obavezno da ide uvek na skok, nego da se trude da zagrade igrače, a loptu će pokupiti naši kečevi, dvojke i trojke.

Link to comment
58 minutes ago, harper lee said:

 

Nemaju veze jedan sa drugim, ali bukvalno nikakve. Isli smo maksimalno na Sengeliju, pokusacemo da nadjemo dobro alternativno resenje. Daum je posledica toga sto je procena da Tompkinsu zdravlje vise ne dopusta da bude ono sto je bio. Da li cemo do pocetka takmicenja naci to alternativno resenje na vreme ili necemo, to vec ne znam jer ne zna niko u klubu.

 

mozemo da se pravimo ludi, a mozemo da pogledamo u proslost i vidimo da unazad 10 godina pokusavamo da nadjemo dobro alternativno resenje, pa ga evo ni dan danas unazad 10 sezona nismo nasli.. kako pre pocetka, tako ni u toku sezone..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Vrijeme je da ozvanice CMM. Bas se oduzilo. Ne trena nam zamjena za Jaga kad imamo Hangu :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, Shaq said:

 

mozemo da se pravimo ludi, a mozemo da pogledamo u proslost i vidimo da unazad 10 godina pokusavamo da nadjemo dobro alternativno resenje, pa ga evo ni dan danas unazad 10 sezona nismo nasli.. kako pre pocetka, tako ni u toku sezone..:fantom:

 

Jednostavno nema igraca kakvog bi ti hteo. Entoni Dejvis je zauzet a Kevin Garnet je u penziji.:D

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

Jednostavno nema igraca kakvog bi ti hteo. 

 

 

1 hour ago, Borca said:

James Webb navodno napusta Makabi.

 

Link to comment
5 minutes ago, harper lee said:

Kevin Garnet je u penziji.

Kad nas je to sprecavalo ? 😁

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

 

 

Uopste ne sumnjam da ce se, ako ni zbog cega drugog onda zbog ovog tvog posta, pojaviti informacije na tviteru da smo zainteresovani za njega.:D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Kad nas je to sprecavalo ? 😁

 

Poenta je da Sakula ima tradicionalno visoke kriterijume, imao ih je kad smo imali budzet od 4 miliona za igrace.

 

Mi smo po budzetu u trci za gornji dom najjaceg evropskog takmicenja, prirodno je da jurimo to malo vrhunskih igraca koji mogu da naprave razliku. Na zalost, jure ih i drugi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...