Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Moća said:

Jeste oni u NBA sisali vesla pa ce misko da ih zajebe.

oces da kazes da zalizani nema veze i kontakte, da ne kazem uticaj na pojedine ljude iz nba, i da bi u ovoj situaciji(povredjen 80% ove sezone i propusta celu sledecu) isto prosao na draftu da su ga predstavljali cox ili glavonja? 

Pa ne bi bio izabran ni u drugoj rundi..

pri tom nisam ni rekao da ih je zajebao, a da je izvukao leba preko pogace, to je 1/1..:fantom:

 

Link to comment
16 minutes ago, booyaka said:

Da, možda je imao 15.

Poenta je da je imao evroligaški kvalitet oko čega je postignut konsenzus s obzirom da je igrao u nekoliko evroligaških klubova.

Pa nisam rekao da smo nastavili tradiciju dovodjenja cetvorki koje nisu EL nivo, nego mlohavih cetvorki.

 

A pocelo je od prvih onih Zvezdinih sezona u EL i tada su tu bili Tejic pa Bjelica. Nisam ih poredio, samo sam rekao da su oni rodonacelnici, pa sam komentarisao Simonovica (Crnogorca) i sad ovoga Dauma.

 

Dok smo se, sa druge strane, mi navijaci uvek lozili da imamo mitsku zver koja lupa banane, skace i unosi energiju.

 

99 posto su bili mlohavci koji su preferirali coskarenje, sto ne znaci da numeju kosarke.

Link to comment

ma i da propusti, to je nba timu najmanje bitno, pogotovo ako imas19god, nisi wembanayama a ekipa ti je imala solidno dubok playoff run i planira jos da se pojaca. taman ce da ga spreme lagano sledece sezone, da skapiraju sta treba opraviti i kako, pa ce one tamoda bude ili neki pocetak faktora za okc ili trade aset za dve-tri godine

 

sve okej. cak i za topa nije problem sto je u thunderima, posto treba sledecu sezonu da iskoristi za individualni rad a oni su dobri u tome, plus imaju dobrog trenera.

Link to comment

koja socijalna inteligencija, priča baš ono što želimo da čujemo/pričitamo

 

daj nam još brate kenane

 

 

Link to comment
16 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Apsolutno je sigurno da su držali Dauma na leru dok ih Toko nije odjavio.

 

Nemaju veze jedan sa drugim, ali bukvalno nikakve. Isli smo maksimalno na Sengeliju, pokusacemo da nadjemo dobro alternativno resenje. Daum je posledica toga sto je procena da Tompkinsu zdravlje vise ne dopusta da bude ono sto je bio. Da li cemo do pocetka takmicenja naci to alternativno resenje na vreme ili necemo, to vec ne znam jer ne zna niko u klubu.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Ozbiljan igrač je bio Milko, ali je po Ćokijevom principu rada doveden kada je već fizički i motivaciona pao.

Njega je Radonja doveo jer je u onom Top 16 meču sa Darušafakom u BGD toliko uguzio Kvinsija da ovom nije bilo dobro.

Link to comment

Bjelica je imao odlicnu karijeru koju je proveo u velikim klubovima. Cak i onako kljakav, umoran, nezainteresovan i ispovredjivan kad je dosao kod Radonjica imao je neke utakmice gde je ubijao odbrane onim svojim "kao da nece" sutem sa poludistance. Uporedjivati njega sa Tejicem je isto kao uporedjivati Mesija i Filipa Mladenovica.

  • +1 1
  • Hvala 2
  • -1 1
Link to comment
19 minutes ago, harper lee said:

 

Nemaju veze jedan sa drugim, ali bukvalno nikakve. Isli smo maksimalno na Sengeliju, pokusacemo da nadjemo dobro alternativno resenje. Daum je posledica toga sto je procena da Tompkinsu zdravlje vise ne dopusta da bude ono sto je bio. Da li cemo do pocetka takmicenja naci to alternativno resenje na vreme ili necemo, to vec ne znam jer ne zna niko u klubu.

 

thompkinsa penzionisati u zvezdi nakon sledece sezone

Edited by uini
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...