Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, kralj said:

@Malvo

Odakle ti ideja da Sfero to ne zna? 

 

Pa ne zna jer mu nije vadio dupe u prethodnoj deceniji po ABA ligi, već nekim drugim trenerima. Bukvalno ne postoji razlog da se otera Mitar i Ćoks to neće dozvoliti niti treba. 

Link to comment

Trenirao ga je dovoljno dugo i koristio sasvim dobro da bi mu trebalo iskustvo prethodnih trenera da stekne uvid u to šta Luka može, a šta ne. Siguran sam da ga ne bi oterao, već da će Luka, u slučaju da ode, otići pod sličnim okolnostima kao Jago.

Lično bih voleo da obojica ostanu, al nije strašno, uzećemo Sikmu. 

Link to comment

Pa ne može da ode pod sličnim okolnostima kao Jago, koji je dobio pet puta veću ponudu. Ovome će neko možda da ponudi slično plati koju ima u Zvezdi - možda. Imam puno poverenja u Sfera da vodi ekipu, ali se kadrovski nije proslavio od dolaska u Zvezdu.

 

Ok, Luka nije EL kalibar, to i mi ovde vidimo godinama, za peticu mu fali atletičnost, za četvorku šut spolja i brzina i nogama, ali je dokazano uspešan i pouzdan u rešavanju ABA, pa čak i derbija. Nama treba drugi centar pored Bolomboja, nema nikakve štete da Luka ostane treći. 

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Eleniko said:

 

 

toko zadovoljava primarni doktor Nebojše Čovića kriterujum

 

ne znam da li ste gledali jedan od potkasta u kojima je bio gost

 

gde ga lik pita, gospodine Čoviću primetio sam jednu stvar ne znam da li je slučajnost, kako to da nijedan beli igrač u Zvezdi pa krene da nabraja Beron, Volters, Ročesti... nema tetovaže

 

a Čo ga pogleda onako preko naočara i odgovori - da li vi zaista mislite da mi u klubu ne mislimo o tome, za mene je pitanje tetovaža pitanje lične i mentalne higijene igrača, u KKCZ neće igrati beli istetovirani...

 

u tom smislu Toko je viđen i dobrodošao jer se nije bo iglama po telu, šteta jedino što pokvarenog Gruzina ne zanima da sa italijanske varijante hačapurija /pizza/ prelazi na srbsku komplet lepinju.

30-White.png.235b4ed214549cbc20a6847d0a799a8f.png

Link to comment

zaebo se doktor, zato je lik prošo tako kako je prošo

 

em lom ruke em mu žena kenjala protivu rusije

 

i jebiga

 

nikad više tetovaže na belcu u kkcz

 

crnci su nešto drugo

Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

zaebo se doktor, zato je lik prošo tako kako je prošo

 

em lom ruke em mu žena kenjala protivu rusije

 

i jebiga

 

nikad više tetovaže na belcu u kkcz

 

crnci su nešto drugo

😂Milan-Gurovic.jpeg.d088139225e557daa37870e1cbbb14c6.jpeg

  • Haha 6
Link to comment

mitar i đed su osigurači. nešto slično je kontam bilo planirano prošle sezone, makar na centru, ali je tobey prodao, pa je mitar ušao u tradicionalnu ulogu drugog ili jednako prvog centra. i simonović je pokazao da nije za ovaj nivo i tako. 

 

kod dede je osigurač već bio uključen, pošto smo doveli bjelicu s'kojim se desilo šta se desilo.

 

ja za dauma još uvek ne mislim da će biti prvi PF, tj ne mislim da će deda i on biti jedine četvorke

fakat je da kalinari isto može na 4, kao i giedraitis ponekad ali mi se čini da ćemo dovesti i nekog enforcera na tu poziciju

 

daklem,

PG možda CMM dok se ne dokaže suprotno - 3&D prenosnik lopte - teokratija (to mi je super ako ispadne tako. onda svega ima na poziciji)

SG canaan - nedović - giedraitis (idu tu i backup "plej" i teokratija. super)

SF kalinari - giedraitis

PF ? - daum - deda (ako je prvi kli neki čvrst bajone, isto ima svega) + kalinari / giedra

C bolomboy - mitar - plavišić (ako dolazi još jedan PF, onda neće biti ovde igrača & vice versa)

 

to je neki moj vajb & to je 13 igrača, gde ćemo ili imati neku falinku na C ili na PF ali sve u svemu, dobar balans napada & odbrane, prangijata i razigravanja.

plus do 15ak se popuni, možda trey thompkins, neki maćado igrač i neki omladinac

Link to comment

kakav je mag misko, za igraca koji je ove sezone odigrao svega 20 utakmica i koji ce propustiti i kompletnu sledecu sezonu, je uspeo da izvuce™ ugovor od 5m po sezoni..:ziga:

Link to comment
50 minutes ago, Malvo said:

Pa ne može da ode pod sličnim okolnostima kao Jago, koji je dobio pet puta veću ponudu. Ovome će neko možda da ponudi slično plati koju ima u Zvezdi - možda. Imam puno poverenja u Sfera da vodi ekipu, ali se kadrovski nije proslavio od dolaska u Zvezdu.

 

Ok, Luka nije EL kalibar, to i mi ovde vidimo godinama, za peticu mu fali atletičnost, za četvorku šut spolja i brzina i nogama, ali je dokazano uspešan i pouzdan u rešavanju ABA, pa čak i derbija. Nama treba drugi centar pored Bolomboja, nema nikakve štete da Luka ostane treći

 

 

 

Nema, Luka je OK da se cepa po Abi i ponegde gde moze da bude dobar matchup po evroligi ali je problem sto smo mi doveli Plavsica koji sigurno nije dosao da sedi na tribinama.

Link to comment

kao sto rekoh vise puta, a sto je dovoden plavsic na postojeceg mitra i bolomboja?

nek ceka plavsic iz prikrajka a nek se dovede jedna 4/5.. jab doveo mikija, al izgleda ce on u kkp..

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Lično bih voleo da obojica ostanu, al nije strašno, uzećemo Sikmu. 

 

Svaka njemu cast sto je igrao godinama u Albi, ali njega nikako ne bih voleo da vidim  u Zvezdi...

Link to comment
19 minutes ago, Shaq said:

kakav je mag misko, za igraca koji je ove sezone odigrao svega 20 utakmica i koji ce propustiti i kompletnu sledecu sezonu, je uspeo da izvuce™ ugovor od 5m po sezoni..:ziga:

Jeste oni u NBA sisali vesla pa ce misko da ih zajebe.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Jesper23 said:

Da li je realno da ljudi porede Dauma i Tobišu? Bukvalno nikakvih košarkaskih sličnosti između njih dvojice nema, Tobiša je elitni pnr finišer, Daumara je streč opcija. Tobiša je došao kao dokazani EL kadar sa dosta milja na sadu, Damu će ovo biti prva puna EL sezona. 

Realno je.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Pa ne može da ode pod sličnim okolnostima kao Jago, koji je dobio pet puta veću ponudu. Ovome će neko možda da ponudi slično plati koju ima u Zvezdi - možda. Imam puno poverenja u Sfera da vodi ekipu, ali se kadrovski nije proslavio od dolaska u Zvezdu.

 

Ok, Luka nije EL kalibar, to i mi ovde vidimo godinama, za peticu mu fali atletičnost, za četvorku šut spolja i brzina i nogama, ali je dokazano uspešan i pouzdan u rešavanju ABA, pa čak i derbija. Nama treba drugi centar pored Bolomboja, nema nikakve štete da Luka ostane treći. 

 

 

 

Luka treci, Plavsic cetvrti centar. Bili bi prenatrpani ako dovedemo jos jednu peticu...

Link to comment

Marko Simonovic unistio sinoc Bahame, 20p i 6sk. Sprdao se sa Badi Hildom, Ejtonom i Gordonom.

 

A nama nije valjao :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...