Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Apsolutno je sigurno da su držali Dauma na leru dok ih Toko nije odjavio.

 

A ti si stavio prislušni uređaj u Ćokijeve kataloge pa znaš dinamiku procesa prelaznog roka do tančina?

Ja želim da verujem da se mnogo lupeta i da nisu želeli da bacaju pare na Šengeliju jer nam ne treba. Mada nemam pojma naravno.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Apsolutno je sigurno da su držali Dauma na leru dok ih Toko nije odjavio.

Ne znam, meni je skakačko mnogo slabo da ti Daum bude prva četvorka, a Baba i Deda druga petica i četvorka. Tu je Deda verovatno najbolji skakač…slabo previše, odbijam da poverujem da će to da urade

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

A ti si stavio prislušni uređaj u Ćokijeve kataloge pa znaš dinamiku procesa prelaznog roka do tančina?

Ja želim da verujem da se mnogo lupeta i da nisu želeli da bacaju pare na Šengeliju jer nam ne treba. Mada nemam pojma naravno.

 

Malo je cudno da se u istom danu ozvanicava Daum i da dobijemo informaciju da Sengelija ostaje u Bolonji, mada zaista nemam pojma.

Link to comment

Ali oni su bukvalno niđe veze tip igrača, uopšte nisu slični pa da sad kao jedan dođe ako drugi neće. Pritom mislim da nam više treba šuter sa četvorke nego Šengelija, koji više igra unutra.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

zlobnici bi rekli da sam pesimista, al ne znaju da je pesimista nista drugo do optimista sa iskustvom..:fantom:

te u tom smislu, ne bi me zacudilo da se zamena za jaga ni ne dovede, vec ce botovi krenuti sa spinovima, pa dosta je cmm i teo na kecu, tu su da uskoce canaan i neda na keca..

a na cetri ce biti prica, pa neka ga zasad daum kao rezervna tu je i deda, a mogu da zakrpe na 4 kalina i gidra, i tako i u jednoj i u drugo varijanti dobije se prostor i za djurisica..

 

spacer.png

 

Na prvi pogled repasaz od 14 do 18 mesta, kad bolje pogledas 12 mesto.

  • Wub 1
Link to comment

Za vas što odbijate realnost, malo istorijskih podatka:

 

Pozicija 4:

 

2014: Luka, Tejić, Kaplanović

2015: Kvinski Miler, Luka, Tejić, Marko Simonović, Boriša

2016: Luka, Marko Simonović, Boriša, Deon Tompson, Milko Bjelica

2017: Milko Bjelica, DeDa, Stefan Janković

2018: Stratos, DeDa, Mo Faje, Boriša

2019: Stratos, Derik Braun, Gist, DeDa, Boriša, Mo Faje, Kuridža

2020: Džoni O'Brajant, DeDa, Kuridža, Marko Simonović, Duop Rit

2021: Vajt, DeDa, Marko Simonović, Luka

2022: Luka, Petrušev, Bentil, Nježni Dalibor

2023: Luka, Nježni Dalibor, DeDa, Tompkins 

 

Ovde sam nabrojao sve (sem igrača tipa Kalina, koji su zaista samo povremeno pokrivali tu poziciju) koji su igrali za Zvezdu u zadnjih 10 godina.

 

Tu imamo samo 1 (jednu) vrhunsku četvorku, Milera, a koji je doveden u decembru i Stratosa kome to nije primarna pozicija već je po običaju guran tu u nedostatku boljih rešenja.

 

Dakle, imamo 0 (nula) planski dovdenih vrhunskih četvorki u zadnjih deset godina.

 

 

Na osnovu čega bazirate svoj optimizam da će ove sezone bilo šta da se promeni?

Edited by Dankan Ajdaho
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, crni said:

Na prvi pogled repasaz od 14 do 18 mesta, kad bolje pogledas 12 mesto.

i to ako nas zdravlje posluzi..:fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Imamo li neki info vezan za Lukin odlazak u Bajern? 

Ako se ovo obistini, postacu vernik!

Link to comment

Da li je realno da ljudi porede Dauma i Tobišu? Bukvalno nikakvih košarkaskih sličnosti između njih dvojice nema, Tobiša je elitni pnr finišer, Daumara je streč opcija. Tobiša je došao kao dokazani EL kadar sa dosta milja na sadu, Damu će ovo biti prva puna EL sezona. 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, crni said:

Imamo li neki info vezan za Lukin odlazak u Bajern? 

Ako se ovo obistini, postacu vernik!

 

Bayern? Prvi put cujem, spominjala se Alba.

Tesko ce to ici, valjda nude manje nego sto kod nas ima. Valjda bi ga Svero pustio jer nije prezadovoljan sa njim ali tu je Covic.

Link to comment

Mitrović ništa specijalno ne košta a vrlo je koristan za ulupavanje ABA boranije. Sfer to ne zna, samo vidi da Luka nije EL kalibar, i ne bilo mu zamereno. Ne škodi ništa da ostane treći centar.

 

Nama je falio bek i sa Jagom u rosteru. Bez njega nam fale i dva ako na trojci računamo Kalinu i Brankelu. 

Link to comment

 

10 hours ago, Heaviside said:

Mi nemamo skauting službu uopšte, to je izjavio neko iz kluba, zaboravih ko. 

 

100% se Ćoki loži na Šengeliju, na kraju će ga i dovesti za neke milione kad ovaj više ne bude mogao da hoda 

 

toko zadovoljava primarni doktor Nebojše Čovića kriterujum

 

ne znam da li ste gledali jedan od potkasta u kojima je bio gost

 

gde ga lik pita, gospodine Čoviću primetio sam jednu stvar ne znam da li je slučajnost, kako to da nijedan beli igrač u Zvezdi pa krene da nabraja Beron, Volters, Ročesti... nema tetovaže

 

a Čo ga pogleda onako preko naočara i odgovori - da li vi zaista mislite da mi u klubu ne mislimo o tome, za mene je pitanje tetovaža pitanje lične i mentalne higijene igrača, u KKCZ neće igrati beli istetovirani...

 

u tom smislu Toko je viđen i dobrodošao jer se nije bo iglama po telu, šteta jedino što pokvarenog Gruzina ne zanima da sa italijanske varijante hačapurija /pizza/ prelazi na srbsku komplet lepinju.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...