Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

zlobnici bi rekli da sam pesimista, al ne znaju da je pesimista nista drugo do optimista sa iskustvom..:fantom:

te u tom smislu, ne bi me zacudilo da se zamena za jaga ni ne dovede, vec ce botovi krenuti sa spinovima, pa dosta je cmm i teo na kecu, tu su da uskoce canaan i neda na keca..

a na cetri ce biti prica, pa neka ga zasad daum kao rezervna tu je i deda, a mogu da zakrpe na 4 kalina i gidra, i tako i u jednoj i u drugo varijanti dobije se prostor i za djurisica..

 

spacer.png

 

  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, uini said:

ako. daum je sada nas vodja

Daum je zamena Dedi. Jos jedna klasicna Coviceva egzibicija.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Daum ....

 

Dobra pracka kako za 3 tako i sa poludistance. Iako "metiljav" reklo bi se bezi od kontakta, nije mu strano da igra i na postu ali retko kad ce zavrsiti na obrucu sto po meni jeste jedna od mana nego ce uglavnom pokusati "posle guzicenja" nekim step back-om, ako pridje blize kosu napasce polu horogom. Forte svakako sut za 3 i sirenje u napadu.

 

Brine odbrana, nisam ga puno gledao ali kod njega ne vidim neki voljan momenat u odbrani. Cesto osdutan sa skoka, zastita reketa slabo, fakat imamo dve cetvorke sa vrlo upitnom odbranom i indoletnijim pristupom istoj.

 

Ajd' mozda da igramo na kartu da mu je ovo neka poslednja sansa da se dokaze kao legit evroligaski kosarkas jer ako i kod nas ne uspe sledeca stanica ce mu biti korak nize ili dva.

 

Moje neko vidjenje toliko dugo cekane cetvorke u nas. Malo cudi da kupujemo backup varijantu koju fakat vec imamo.

Edited by jaffar
Link to comment
3 hours ago, uini said:

walkup je odli;an igrac

 

Vokap je osnovni razlog što su ispušili i u EL i u Grčkom prvenstvu. Ne možeš danas osvojiti ništa ako ti je primarni plej razbijač obruča.

  • +1 1
Link to comment

Rek’o je Ćoki je da je strategija da imamo po trojicu igrača na svakoj poziciji. Jedan vrhunski strani, jedan vrhunski domaći i jedan mladi…okvirno (vrti dlan okrenut ka stolu 30 stepeni na jednu pa na drugu stranu)

 

e sad jbg, čović dedu sigurno vidi kao vrhunskog domaćeg, ali nema veze, okvirno je sve to jelte. plaši me malo ovaj transfer jer ne bih voleo da Kalina igra svaku 25 minuta na četvorci dok mi Daum ne uliva poverenje.

Edited by Heaviside
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

:fantom:

2x1Cfno.jpeg

Ključno pitanje je da li su mrtvog belca doveli umesto Šengelije ili su hteli obojicu da dovedu

Link to comment

Šengelija i naša skaut služba.

 

A, b ili c?

 

a) Erotomanija

  • Opis: Erotomanija je zabluda u kojoj osoba veruje da je druga osoba, obično viđenija ili slavna osoba, zaljubljena u nju. Osoba s erotomanijom može postati opsednuta objektom svoje zablude i verovati da ta osoba komunicira ljubavne poruke na tajanstven način, iako u stvarnosti nema nikakvog kontakta.
  • Karakteristike: Ovi pacijenti često pokušavaju da uspostave kontakt sa osobom za koju veruju da je zaljubljena u njih, i mogu pokazivati stalnu opsesivnu fiksaciju na tu osobu.

b) De Clérambaultov sindrom

  • Opis: Ovo je specifičan oblik erotomanije, nazvan po francuskom psihijatru Gaetanu De Clérambaultu, koji je prvi opisao ovaj sindrom. Osnovna karakteristika sindroma je zabluda da je neka osoba zaljubljena u pacijenta, često bez ikakvog osnova u stvarnosti.

c) OCD

  • Opsesivno-kompulzivni poremećaj (OCD): U nekim slučajevima, pacijenti s OCD-om mogu razviti opsesivne misli o određenoj osobi, ali to se razlikuje od erotomanije po prirodi opsesija i kompulzija.
  • Haha 3
Link to comment

Mi nemamo skauting službu uopšte, to je izjavio neko iz kluba, zaboravih ko. 

 

100% se Ćoki loži na Šengeliju, na kraju će ga i dovesti za neke milione kad ovaj više ne bude mogao da hoda 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Ključno pitanje je da li su mrtvog belca doveli umesto Šengelije ili su hteli obojicu da dovedu

 

Apsolutno je sigurno da su držali Dauma na leru dok ih Toko nije odjavio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...