Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

43 minutes ago, harper lee said:

Vilijems-Gos je, racunam, vec rezervisan od komsija

ako ga Oly ne produži, imaju izgleda team option za +1 :( 

Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

 

Kenan je top defanzivac, izuzetno je jak i eksplozivan sa brzim nogama, voli da igra u kontaktu i dosadan je kao stenica. Da nije odlican defanzivac ne bi igrao u Olimpijakosovom sistemu koji mnogo polaze na kvalitetnu odbranu. Ali sa svojih 183 cm jeste dosta nizak za kosarkasa, to je samo 2 cm vise od, recimo, Kampaca.

 

Kompenzuje vertikalu dugim rukama. To najviše dolazi do izražaja kada izlazi na šut - to su mahom šutevi preko ruke, bez da ovaj i skoči.

 

Ono što sam pokupio usput kao njegov problem je pnr odbrana.

Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

ako ga Oly ne produži, imaju izgleda team option za +1 :( 

 

sto bi to radili sa igracem koji zeli da ide? 

Link to comment
39 minutes ago, nenad said:

 

sto bi to radili sa igracem koji zeli da ide? 

da ne trujem vašu temu mnogo, mislim da je on Olyju baš potreban. Ne znam što bi ga se odrekli (a ne znam koliki je sukob između njega i Barcokasa)

Link to comment
7 hours ago, Shaq said:

dakle ostao je samo jos cmm od onih sto smo rekli da je 100% zavrsen..

a missim da je sada i jasno zasto se prolongiralo za cmm-a..

ocigledno se ceka razresenje oko jaga, pa ce nakon toga da ublaze shok da cmm-om..:fantom:

 

 

Mislim da nema veze jedno sa drugim, nije se ni planiralo da ce Yago ici.

 

3 hours ago, Heaviside said:

Loša ti je matematika

 

mogli smo da damo 800k Jagu da ostane

zadržali smo tih 800k i dobili još 200k od Uniksa

znači dilema je bila Jago vs milion evra.


no brainer, bukvalno sekund da se ne razmišlja

 

za milion evra može da se nađe mnogo bolji igrač od Jaga plus i da bude bolji fit sa Kenanom, Teom i Nedovićem.

 

 

Sto daljom racunicom ispadne da je Yago kod nas odigrao momacku sezonu za tricavih 100k, ubod kakav ce se tesko desiti ponovo.

 

2 hours ago, assignment said:

To sto me cudi za Jaga, je duzi intervju koji je dao, postovao sam ga ovde, pre dve nedelje. Kako bi celu karijeru proveo ovde, kako je privilegija svaki dan koji trenira i uci od Tea, kako mu se svidja BG, i sve to ode u tri pm zbog 200.000 vise? Em je mlad ima vremena za lovu, ne kapiram ga. Da je neki klub iz EL pa kao hajde,... Official news o tome jos nema?

 

Prosta racunica mu je da bi i sledece sezone verovatno bio neka druga/treca opcija + pare = Rusija.

 

Sta vam je cigani, dobili smo PF-a posle 100 godina a niko se ne raduje :ohmy::D

 

 

 

 

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

da ne trujem vašu temu mnogo, mislim da je on Olyju baš potreban. Ne znam što bi ga se odrekli (a ne znam koliki je sukob između njega i Barcokasa)

 

pricamo o kosarci, ne znam sto bi bio trol.

 

ako postoji sansa da ce biti nezadovoljan bolje je da ga puste.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, jaffar said:

 

Mislim da nema veze jedno sa drugim, nije se ni planiralo da ce Yago ici.

 

 

Sto daljom racunicom ispadne da je Yago kod nas odigrao momacku sezonu za tricavih 100k, ubod kakav ce se tesko desiti ponovo.

 

 

Prosta racunica mu je da bi i sledece sezone verovatno bio neka druga/treca opcija + pare = Rusija.

 

Sta vam je cigani, dobili smo PF-a posle 100 godina a niko se ne raduje :ohmy::D

 

 

 

 

Ja se radujem.

Link to comment
29 minutes ago, garmonbozia said:

da ne trujem vašu temu mnogo, mislim da je on Olyju baš potreban. Ne znam što bi ga se odrekli (a ne znam koliki je sukob između njega i Barcokasa)

Barcokas, izgleda, nije u sukobu samo sa Volkapom!

Link to comment
29 minutes ago, garmonbozia said:

da ne trujem vašu temu mnogo, mislim da je on Olyju baš potreban. Ne znam što bi ga se odrekli (a ne znam koliki je sukob između njega i Barcokasa)

 

Rekao bih preuvelican, odnosno nista sto razgovor u 4 oka ne moze da resi. Barcokas je izvukao deblji kraj u sukobu sa Sloukasom, za Canaanom niko nece plakati, ali bilo bi previse da i Gossa otera..

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, sigurnost said:

Barcokas, izgleda, nije u sukobu samo sa Volkapom!

Nisam znao za Vokapa, al' njega svakako treba u second unit :D 

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

walkup je odli;an igrac

da li je za prvog pleja f4 ekipe? nisam baš siguran. Jeste elitni defanzivac, ali je očajan napadač. Bukvalno mi je brick calathes duplo bolji igrač takvog tipa 

 

(možda da pređemo na EL temu)

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

da li je za prvog pleja f4 ekipe? nisam baš siguran. Jeste elitni defanzivac, ali je očajan napadač. Bukvalno mi je brick calathes duplo bolji igrač takvog tipa 

 

(možda da pređemo na EL temu)

 

 

 

ne možemo svakog igrača u fijoku; walkup je elitni defanzivac, koji razume napadačke postavke BILO KOG trenera i ume o dobrim danima da zabode trice

 

vazda za walkupa ako mene neko pita. nije bitno da li je prvi ili drugi, on je walkup!1

Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

da li je za prvog pleja f4 ekipe? nisam baš siguran. Jeste elitni defanzivac, ali je očajan napadač. Bukvalno mi je brick calathes duplo bolji igrač takvog tipa 

 

(možda da pređemo na EL temu)

 

 

predji ti, sad cemo mi..:fantom:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lol

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...