Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Eleniko said:

 

nije ta utakmica nego sledeća

 

u areni ne guglam sigurno

 

Pa otud mi i čudno. Ovu poslednju stoka razlike nije ni igrao.

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Pa otud mi i čudno. Ovu poslednju stoka razlike nije ni igrao.

 

onda sam gledao neku drugu tekmu efes na tv, secam se da mi je ispala vilica na šut ovog i na tajrika džonsa kog dotle nisam konstatovao kao bitnog

Link to comment

Na četri ćemo imati Dauma, Davidovca, Kalinića i Luku. Minutaža i raspored će uglavnom zavisiti od toga šta protivnik ima na toj poziciji.

 

Pada mi na pamet da će se možda i Tompkinsa držati na ledu negde u rezervi pa će uskakati po potrebi za ulogu od 5 minuta i dve trojke, koliko već razorena kolena dozvoljavaju.

 

 

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Wilde said:

Što se Dauma i skoka tiče, vidim da je u dve i po godine u Serie A imao ok brojke (5,6 u prvoj sezoni, 5,7 u drugoj, 7,1 u pola treće).

 

Brine me par stvari, a jedna je to što iz statsa ne vidim da je baš toliko spektakularan šuter. U Efesu je u EL imao brojke u rangu Dede, što je ok, dok je i u turskoj i u italijanskoj ligi bio znatno slabiji. Ovo malo klipova po netu ne pokazuje da ima išta drugo u skillsetu, tako da se nadam da propuštam neke kvalitete zbog kojih je vredelo dovoditi baš njega.

 

Najviše me iritira ovo insistiranje kluba da je doveden da bude zamena, a ne gine nam nekoliko meseci priče kako eto tražimo ali tržište je slabo a i Kalina može da zakrpi.


Ma kako brojke u rangu Dede? Nebo i zemlja. 

 

Daum: 1p 100% 2p 76% 3p 41% 9.4pts
Deda: 1p 73% 2p 56% 3p 38% 5.1pts


obojica oko 19 minuta 

 

pri tome su njegovi šutevi teži tj. spejsing sa njim je dosta bolji. desi se dosta odmiču i nije da se ustručavaju da pomognu sa njega

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Daljim prelistavanjem instagrama došao sam i do instagrama njegove žene i zaključio da je pas njen jer je ona odrasla sa njim i ima slike sa kerom iz detinjstva. Dakle Daumara se i dobro oženio.

 

Ed-3oAJUcAEO4V_.jpg

 

Sliku psa nisam našao.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

Nego, sudeći po achtung achtung obaveštenju, reklo bi se da konačno imamo moderatora, tačnije moderatorkinju na sportu, i to onu koja actually prati sport i ove grozne topike :heart:

Em dobra riba, duhovita, voli metal i basket, bukvalno ženska verzija mene, puna podrška.

ja nisam dobio nikakvo obavestenje.. :fantom:

  • -1 1
Link to comment
13 minutes ago, Eleniko said:

 

onda sam gledao neku drugu tekmu efes na tv, secam se da mi je ispala vilica na šut ovog i na tajrika džonsa kog dotle nisam konstatovao kao bitnog

Ne znam kakvog centra planirate ako Mitar ode u Albu, ali uopšte me ne bi čudilo da se večiti pošibaju oko njega za drugog centra.

 

Koliko znam, Budućnost mu nudi mesto prvog, a zainteresovani su Virtus, Baskonija i Bajern.

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:


Ma kako brojke u rangu Dede? Nebo i zemlja. 

 

Daum: 1p 100% 2p 76% 3p 41% 9.4pts
Deda: 1p 73% 2p 56% 3p 38% 5.1pts


obojica oko 19 minuta 

 

pri tome su njegovi šutevi teži tj. spejsing sa njim je dosta bolji. desi se dosta odmiču i nije da se ustručavaju da pomognu sa njega

 

Mislio sam na šut za 3: Deda je u EL imao 24/59, Daum 19/46, s tim da je u turskoj ligi šutirao 21%. Što se uzetih šuteva i spejsinga tiče, verujem ti i nadam se da će pogađati i kod nas.

 

Ako si ga malo više gledao, šta su mu još prednosti u napadu?

Link to comment
3 minutes ago, Wilde said:

 

Mislio sam na šut za 3: Deda je u EL imao 24/59, Daum 19/46, s tim da je u turskoj ligi šutirao 21%. Što se uzetih šuteva i spejsinga tiče, verujem ti i nadam se da će pogađati i kod nas.

 

Ako si ga malo više gledao, šta su mu još prednosti u napadu?

Ma gledao sam samo nekoliko EL tekmi i šut mu je glavno oružije, ništa drugo specijalno nisam primetio. Nije za poređenje sa dedom koga ostavljaju samog na strani pomoći pa šutira te trojke jer nema bolje opcije. Ovaj šutira kako je primi i ne ne odvajaju se od njega. Opalio  46 trojki za 11 uktamica sa 19 minuta, a deda 59 trojki za preko 30 utakmica i istim minutima.

 

nisam ni ja oduševljen iskreno, ali jeste izvrstan šuter za razliku od dede

  • +1 1
Link to comment

pa iskreno ni od legendarnog peperoglua nismo baš videli puno drugog sem super šuta, barem ja ne pamtim.

Link to comment
55 minutes ago, uini said:

leptejebo, lik na 11 el tekmi ima 41% za 3, 76% za 2 i 100% sa linije

nek' je rupa ako će da trpa :roflroll2:

a 21% za 3 u turskoj..:fantom:

spacer.png

  • Haha 1
Link to comment

Pa to nam i treba, neko da iz ćoška ubacuje ono što će da se iskreira kroz protok. Šengelija kojeg prizivaju to nije.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...