Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Lol, kapiram da lik traži fazon garantovanih 7 miliona za 3 tri godine. Na kraju će mu neko i dati takvu neku budalaštinu

Link to comment

hehe kodi ciganski mirota za ovu sezonu

 

zamišljam doktora kako tamo u maju drži kzš u kome priča kako mu je kodi obećao pa slagao

 

kad su ga zvali bodiroga i savić

  • +1 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Kapirate da je ovo lažni nalog?

E jbg, meni bi bilo kul da smo ga odjebali tj. on nas

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Kapirate da je ovo lažni nalog?

Bukvalno kad klikneš kaže NE POSTOJI nalog, a ne samo da je fejk profil :lolol:

Al ajd...

Link to comment

ih mi koji ne želimo cmm, pogotovo ne sa otkupom i za te pare, smo bar malo uživali. baš morate da nam svaki trenutak radosti userete.

 

apropo tea, ova godina ima smisla samo ako sedi pored sfera, povremeno ulazi u igru i zajedno vode tim. a od sledeće sam na tom mestu.

  • +1 1
Link to comment

moji izvori inače kažu da su sve glasine koje je doktor neša pustio tačne, pojačanja iz bask, bcn, oly i efes. nijedna puška.

 

ali i da je velika frka za jaga da ga zadržimo, dolaze neočekivano jake ponude. to bi mi baš vrlo smorilo da nam ode.

Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

jake ponude za Jaga u smislu obeštećenja?! teško mi da poverujem u to

 

ne znam, iscurelo do mene od lika iz UO

Link to comment
13 minutes ago, Eleniko said:

 

ne znam, iscurelo do mene od lika iz UO

 

Pitaj Bukumira, on sve zna

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Eleniko said:

 

ne znam, iscurelo do mene od lika iz UO

 

iz uo priznajem samo darkeljin info

Link to comment
11 hours ago, Eleniko said:

moji izvori inače kažu da su sve glasine koje je doktor neša pustio tačne, pojačanja iz bask, bcn, oly i efes. nijedna puška.

 

ali i da je velika frka za jaga da ga zadržimo, dolaze neočekivano jake ponude. to bi mi baš vrlo smorilo da nam ode.

 

Ne moze da bude frka kada se mi pitamo, on  je, cini mi se na tri sezone potpisao.

 

Jel si saznao koji klubovi salju ponude i kolike su to pare u pitanju? Jer dzaba nam pare, mi umesto Jaga moramo da dovedemo zamenu ako ga prodamo...

Link to comment

ma ne, ne curi to tek tako iz kluba

 

a i da curi već bi bilo po internetima

 

jeste da ima ugovor ali ima i ponude, to je sve što su rekli

Link to comment

Nisam fan, ali treba ga zadržati sad kad je nenadano dobio šansu i iskoristio je da napreduje. Da neko za njega nudi pare za otkup koje bi nama sa ovakvim budžetom značile i garantovale boljeg igrača kao zamenu, tipa 500k, to nema šanse. Verovatno njemu nude dosta veće pare nego što ima kod nas, ako bi ga mi pustili za siću. Treba mu objasniti da mora da se strpi i eventualno mu obećati veće pare ili slobodu sledeće godine i dati mu neku somboličnu povišicu sada. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...