Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Ros said:

wir drücken die Daumen, dass alles gut geht

Najlepši jezik

  • Haha 1
Link to comment

Dobrodošlica Daumari, on i Keno donose praćku spolja.

A vidim da ima kera dodžinu od 16 godina, dakle ne može biti loš čovek.

  • +1 1
Link to comment

Što više gledam, više mi se sviđa i sve manje kapiram. Lik ima magični tač, ali kako je sa ovolikim ručerdama imao dva skoka po utakmici, živ nisam.

 

Neki dobar osećaj imam. 

 

A i sviđa mi se što Sfero bira ove skills first igrače da igraju Space Jam sa Žocovim Marsovcima.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Dobrodošlica Daumari, on i Keno donose praćku spolja.

A vidim da ima kera dodžinu od 16 godina, dakle ne može biti loš čovek.

 

Klasična ciganska publika. Umesto da gleda mock draftove i skauting, pravac instagram. :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

sa official sajta..:fantom:

Одликује га одличан шут са дистанце, велика борбеност и спремност да се у потпуности подреди тиму Ајзее Кенана.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

nado sam se da nie istina al jbg, dobili fakticki novog tobija sa mehanikom suta dalibora ilica..

a razlog za jos vecu jezu je sto svi™ tvrde da je on back up, no svi znamo sta to znaci, i da u prevodu startna cetvorka ce nam  biti trazi se, evo samo sto ga nismo nasli..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

Klasična ciganska publika. Umesto da gleda mock draftove i skauting, pravac instagram. :fantom:

 

Daljim prelistavanjem instagrama došao sam i do instagrama njegove žene i zaključio da je pas njen jer je ona odrasla sa njim i ima slike sa kerom iz detinjstva. Dakle Daumara se i dobro oženio.

  • Hvala 2
Link to comment

Jago mi je prirastao srcu, ali sasvim ok je pustiti ga za neko pristojno obeštećenje ukoliko on sam insistira da ide. Zadržavanjem na silu, bez povećanja plate i manjol ulozi nego ove godine u kojoj je bio dobar bi verovatno izgubili jedan od njegovih glavnih kvaliteta - borbenost, pozitiva i timski duh. Za obeštećenje plus njegovu povećanu platu može lagano da se nađe bolji bek za rotaciju. Ima Jago vrlo ozbiljne nedostatke na obe strane terena i nije za više od uloge od trećeg pleja.

  • +1 3
Link to comment

Samo da dodam za Jaga, da mi ne igramo samo EL u kojoj je malo limitiran zbog fizikalija, vec i ABA ligu gde je bog otac.  Ako Jago ode, a Topic sigurno nece biti tu, malo je CMM i Teo na 1....

 

 

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Samo da dodam za Jaga, da mi ne igramo samo EL u kojoj je malo limitiran zbog fizikalija, vec i ABA ligu gde je bog otac.  Ako Jago ode, a Topic sigurno nece biti tu, malo je CMM i Teo na 1....

 

 

Ma dovešće dvojicu plejmejkera ako ode Jago.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

 

Klasična ciganska publika. Umesto da gleda mock draftove i skauting, pravac instagram. :fantom:

Supruga mu ima sigurno ima preko dva metra isto.

 

Deluje simpaticno i kao momak na mestu.

 

Srecno.

Link to comment
17 minutes ago, Heaviside said:

Vrhunski šuter, ali 2 skoka za 19 minuta u Evroligi 

 

kakav je defanzino, nisam ga dovoljno gledao - jel rupčaga ili ume timski da bude kompetentan, ono, da ga ne napadaju baš. 

inače, vrj šuter što kažeš, toje neophodno sa PF pozicije danas u košarci. sviđa mi se taj aspekt.

 

31 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Znači zatvorena pozicija 4, sad idemo na plejeve:fantom:

 

ne bi me iznenadilo da raspalimo jedan swingin' for the fences na PF, neku mačku u džaku iz amerike, pa kako ispadne, to je deka ( :

što mi je takođe okej kao pristup.

Link to comment

Dauminatorova motorika stvarno neodoljivo podseca na Tobijevu, a bogami i defanzivne reakcije su jednako spore i mlohave. Pracka je fakat elitna, mozda moze neki poor man's Peters da ispadne. 

  • +1 1
Link to comment

daum je defanzivni krater kao i tobi..

u teoriji tobi je trebao da plodi kao nikad do sada u tandemu sa teoom i sabacom, dok u praksi, pre tobia u 12 su zavrsavali ilic, lazarevic.. 

tako da imam ozbiljnu skepsu aporopo dauma..:fantom:

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...