Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

...mada ne znam gde piše da ide, to Šakula prenosi tviter abrove 

povuci rijec, kad ja nesto napisem, to ima tezinu, ne prenosim sto god od 500 random tvitera koje se pojave na dejli nivou...:fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

ima li foruma sa kog ti nisi banovan? :D

 

nigde nisam banovan

 

ako padne jedan eleniko/kondo/whatever

 

u svakom trenutku ima još po 5 klonova najmanje

 

:Jova:

  • Wub 1
Link to comment

za ove sto naricu sto mi ostali naricemo..:fantom:

 

prvo, ja sam prvi govorio da je jago limitiran za el, ko sto i dalje tvrdim..

no kod njega se kako je sezona odmicala primecivao itekako napredak..

pri tom ima ogromnu energiju, glue guy je i nije neko ko ce da smeta bez obzira na ulogu, plus daleko najmladji u ekipi i skoro pa usamljen..

da se razumemo, da vredi 1m ne vredi.. al onda kad uzmes da smo tobija plaili 900k a lik presedeo, da smo bacali 300k na raduljicu itd i tako blize, onda ispadne da je blasfemija pustati jaga... pogotovo sto nije iskljuceno da ce se potrositi vise para od onih koje je jago trazio, a dobicemo nekog novog tobija..

el sad kapirate?:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, MiddleClass said:

 

Em CMM nije dosao, em gubimo jos jednog pleja iz rotacije. Misko nam je spremio Madara kao zamjenu za Jaga, ali problem prvog plejmejkera ekipe ostaje.

 

dovođenje prvog pleja je svakako pod obavezno još od odlaska šabana napiera, tako da to svakako nema veze sa yagom.

opet kažem, svaka čast yagu, ljudina je, ima kao igrač par jasnih kvaliteta, napredovao je tokom sezone ali svakako može da se zameni nekim drugim backupom, koji ume da prenese loptu, ima dobar šut i igra korektnu odbranu.

 

za razliku od PF pozicije, takvog igrača možeš komotno da nađeš u nba na kraju klupe ili u g-ligi

a možeš i u evropi, evroligi ili evrokupu. mogućnosti je bezbroj.

Link to comment

Teže je naći igrača koji će se uklopiti u ovu našu (specifičnu by Radonja) sredinu nego igrača sa odgovarajućim košarkaškim assetima. A i neki igrači imaju bolji performans kod nas nego što bi imali u nekoj drugoj sredini.

Link to comment

Treba da se preimenujemo u KK ciji fanovi jedu govna i odmah odlaze u ekstreme , a da nisu ni dobili zvanicnu informaciju.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

Treba da se preimenujemo u KK ciji fanovi jedu govna i odmah odlaze u ekstreme , a da nisu ni dobili zvanicnu informaciju.

kad dobijes zvanicnu, dzabe ti posle kukanje..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, assignment said:

Ja ipak ne verujem ovo za Jaga dok ne stigne prava vest... Pogotovo jer ide za Rusiju....

 

U suštini jedino i ima smisla da ode u RUS jer malo ko tamo hoće da ide trenutno pa moraju da preplaćuju.

 

Ako se već verio/oženio ovde, šta li već, prilog više u toj tezi da bi samo zbog para sklisno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...