Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

33 minutes ago, Eleniko said:

mislim baš obrnuto, da je jeftin a dobar i srčan igrač koji se pokazao besprekornim spram ograničenja protiv kojih ne može baš zadatak da se nađe. i zato će sad da ga uzme prvi koji ga preplati.

 

u zoni 2-2.5m može da se bira bukvalno.

 

27 minutes ago, booyaka said:

Slažem se sa @Elenikom, nisu samo tu košarkaški kvaliteti u pitanju, nego i borbenost, požrtvovanost, odnos prema saigračima i to je sve bilo za deset kod Jaga.

Moram da kažem da mi je žao što odlazi.

 

borbenost / požrtvovanost / srčanost & prangijato x range su definitivno njegovi najveći kvaliteti. to nije za potcenjivanje, samo kažem da se može pronaći takav igrač, koji je usput malo manji liability u odbrani.

 

kakve sad ima veze da li je jeftin? cela srbija plaća igrače zvezde i partizana, novac nije briga na koju se obaziremo

 

svaka čast yagu, dobro se pokazao, samo kažem da nije nikakav upset što odlazi, čak može da bude i dobro u smislu fita, tj konstrukcije rostera. 

rispekt za sve što je uradio.

Link to comment

Bilo je price pre 20-tak dana da ima ozbiljne ponude, pa smo reagovali i mi.

 

Ne verujem da je bio plan da ga puste ali kako se pise Uniks je ponudio sumu koja se ne odbija.

 

 

Link to comment

Skroz kapiram ljudske simpatije prema Jagu, ali igrački se baš precenjuje. Ukoliko ne bude na nekom "dobrodošao kući" posteru, debelo sumnjam da će ikada opet zaigrati EL.

Edited by kralj
  • +1 2
Link to comment

meni je on baš iconic zvezdin igrač, ograničen ali srce na teren i muda do podruma. 

 

ako bi ostao 3 godine i nastavio da raste /proverbijalno :laugh:/ i da pobeđujemo pobede zbog kojih živimo, posle odlaska bi penzionisali 99 dres.

  • +1 1
Link to comment

Simpa je Jago ali je ograničen. Nije nezamislivo da mu Kalina polupa pičku jer je pglu.

  • Haha 5
Link to comment

pa i miloš šestić je bio ograničen pa je naša leđenda

 

sem kada je igrao protiv još ograničenijih /pera borota/

 

:ph34r:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

pa i miloš šestić je bio ograničen pa je naša leđenda

 

sem kada je igrao protiv još ograničenijih /pera borota/

 

:ph34r:

 

Šele nabije glavudžu dole ali je sve video. Ja ne znam kako, i njegovi saigrači su bili šokirani filigranskim proigravanjima i odakle to dolazi i kako ovaj to vidi. Jago ipak nema taj pregled, slabo vidi. Prošle sezone je vukao jer smo bili divljina, ali sad kad pravimo tim na intelektualno višem nivou pitanje je kako bi se uklopio.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, uini said:

okej je yago ali ne bih se stresirao na temu; dobrih sutera na pg je jos i najlakse pronaci. ako potpise cmm a teokratija je tu za nekih 10-15mins, nije problem pronaci nekoga ko je dobar prangijator a sposobniji defanzivac od yaga, imo.

 

Em CMM nije dosao, em gubimo jos jednog pleja iz rotacije. Misko nam je spremio Madara kao zamjenu za Jaga, ali problem prvog plejmejkera ekipe ostaje.

  • +1 1
Link to comment

Ja ipak ne verujem ovo za Jaga dok ne stigne prava vest... Pogotovo jer ide za Rusiju....

 

Ako mu je Madar zamena, moze, jer Madar ima malo vislji plafon od Jaga....

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Ja ipak ne verujem ovo za Jaga dok ne stigne prava vest... Pogotovo jer ide za Rusiju....

 

Ako mu je Madar zamena, moze, jer Madar ima malo vislji plafon od Jaga....

 

Ima Notre-Dame svodove u odnosu na Jaga, ali samo nam taj još cirkus fali. 

Plus, gledajući depth chart, Madar nije za startnog PGa, a sumnjam da mu je i cena i ambicija da bude treći.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Yago je super poslužio, ima ulogu u timu, ali na EL nivu se mnogo muči. ako ima dobru ponudu van EL to je verovatno najkbolje za sve

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

hoćeš da kažeš da kkp nije EL nivo.... hmmmm....

 

11.mesto a mi dogodine napadamo f4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...