Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

slepci iz uprave i ako dobiju obestecenje nece biti verovatno vece od 300k..

jones iz valensije ima toliku otkupnu klauzulu do 7og jula, i imao bi vecu platu nego jago, a tesko da bi bio veliki upgrade..

a dovesce se verovatno daleko gori ograc od jonesa, tako da pustanje jaga nema nikakvog smisla..

zato se verovatno i ceka sa objavom cmma..

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Čekaj ,svi kukaju kako nema šta da traži u El sad kad odlazi kriziranje :) 

pa ima i ta aba liga..:fantom:

poenta je sto niti ce se dovesti bolji igrac, niti se moze zaradati..

  • +1 1
Link to comment
Just now, elementary said:

Čekaj ,svi kukaju kako nema šta da traži u El sad kad odlazi kriziranje :) 

 

A to ti je standard kad su igraci Zvezde u pitanju. Pre nego sto dodju - koji ce nam kurac, dok su u timu - kakav nemac pojma, kad odu - kuku, kako cemo bez ovoga.

  • +1 4
Link to comment

Daleko od toga da Jago nije nadomestiv, naprotiv, ali ja sam tokom sezone pronašao formulu da se poradujem njegovom ostanku. 

Ako je njegova odluka da se naplati u Rusiji, mislim da svi treba da budu zadovoljni.

  • +1 3
Link to comment

okej je yago ali ne bih se stresirao na temu; dobrih sutera na pg je jos i najlakse pronaci. ako potpise cmm a teokratija je tu za nekih 10-15mins, nije problem pronaci nekoga ko je dobar prangijator a sposobniji defanzivac od yaga, imo.

  • +1 1
Link to comment

problem je da dovedes nekog novog shabana napiera za par milki kojem se ne igra ili tobeyja za milku

yago je zamenljiv

  • +1 1
Link to comment

mislim baš obrnuto, da je jeftin a dobar i srčan igrač koji se pokazao besprekornim spram ograničenja protiv kojih ne može baš zadatak da se nađe. i zato će sad da ga uzme prvi koji ga preplati.

 

u zoni 2-2.5m može da se bira bukvalno.

  • +1 2
Link to comment

Slažem se sa @Elenikom, nisu samo tu košarkaški kvaliteti u pitanju, nego i borbenost, požrtvovanost, odnos prema saigračima i to je sve bilo za deset kod Jaga.

Moram da kažem da mi je žao što odlazi.

  • +1 5
Link to comment

Yago dosao za sicu dok uzmemo obestecenje ispasce da je igrao skoro pa za dzabe.

 

Decko je pruzio vise nego sto je bilo ko ocekivao, vukao nam sezonu posle razlaza sa Shabazzom i povredama Teodosica.

 

Zasluzuje svako postovanje.

 

Ok, jurimo dvojicu na PG verovatno, nesto mi lici da ce biti CMM i Vildoza.

 

Edited by jaffar
Link to comment

Možda ni Sfero ne želi da ga zadrži, kombinacija dva midžeta na bekovskim pozicijama Jago - Kanan teško može da funkcioniše, morao bi stalno da vodi računa da ne budu zajedno na terenu.

  • +1 2
Link to comment

jbga onda to je baš jaka odluka da uzmeš kanana a pedaliraš jaga

 

fun fact je da ovi navijači olyja iz moje okoline ovde baš ne vole kanana

 

ja se svakom uljudno zahvalim što su nam ga dali

 

a oni u fazonu vodi ga kući bukvalno, te nema snage za više od 25-30 minuta /a koliko treba da igra/ te sebični prangijaš te nije lider itd itd. ke vidime koji grcite je u pravu, barcokas ili sfero.

Link to comment

Koliko sam video kod drugih evroligaša obeštećenja se kreću oko 600-700k €, toliko bi klub trebalo da uzme za Jagov transfer. Svaka manja suma od te je smešna, pogotovo što mu je ostalo još dve godine ugovora.

Ako je uopšte tačno da ide.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...