Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

43 minutes ago, kralj said:

Jel Šmits potpisao za Efes ili nekog drugog? Takav na treba. Sigurno je jeftiniji od Šengelije. 

zvanicno je potpisao za efes pre 10 dana..

Link to comment
On 22. 6. 2024. at 21:49, MiddleClass said:

 

I na CMM jer nije potpisao

Valjda ce vise...

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Eleniko said:

Kako se sećaš Harpera kad su njega satrli modovi tamo ko svinja masno ćebe.

 

puk'o mu je film u nekom trenutku pa je krenuo šmajserom po nekome ( : ali to je bilo relativno skoro, ja sam tamo od cca 2009e, harper od kada su spojili prvi dialup, tako da, znamo se, što bi rek'o bata životinja u sps-kampanji

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, uini said:

 

puk'o mu je film u nekom trenutku pa je krenuo šmajserom po nekome ( : ali to je bilo relativno skoro, ja sam tamo od cca 2009e, harper od kada su spojili prvi dialup, tako da, znamo se, što bi rek'o bata životinja u sps-kampanji

 

 

Jel tebi isti nick bio na b92?

  • +1 1
Link to comment

Imamo para za Sengeliju, a ako ne bude on onda jurimo Dauma. Ima li ista izmedju njih dvojice da se probere?

  • +1 1
Link to comment

Ne pamtim da je ikad otvoreno ovoliko profila na tw i instagramu koji objavljuju lazne vesti o trejdovima u evroligi. Kapiram dokoni klinci u potrazi za lajkovima  foloverima.

 

Video sam tako negde da CMM izgleda ipak bira Milano, ali dok klubovi ili bar basket news ekipa ne objave, nista nije za verovati.

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Shaq said:

wtf jago izgleda ide

Gde ide? Na olimpijadu? Ili mu se duguje pa bi kao mu kolega kod komšija 🤔🤔🤔

Link to comment
Just now, assignment said:

Gde ide? Na olimpijadu? Ili mu se duguje pa bi kao mu kolega kod komšija 🤔🤔🤔

u rusiju:gospode:

kao jaka finansijska ponuda..

 

 

Edited by Shaq
  • Haha 1
Link to comment

Deluje da se apsolutno ništa nije promenilu u činjenici da smo sprdnja od kluba.

 

 

Link to comment
5 hours ago, Defunctus said:

Ne pamtim da je ikad otvoreno ovoliko profila na tw i instagramu koji objavljuju lazne vesti o trejdovima u evroligi. Kapiram dokoni klinci u potrazi za lajkovima  foloverima.

 

Video sam tako negde da CMM izgleda ipak bira Milano, ali dok klubovi ili bar basket news ekipa ne objave, nista nije za verovati.

 

 

sve novi nalozi sa dvocifrenim brojem pratilaca, i sve ih prati onaj Luca D'Alessandro, čovek zapratio 50k naloga, svakog ko je napisao bilo šta o košarci. surovi  insajder

 

 

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...