Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, copkillah said:

 

image.png.09188d81505dbc65a4dac24e0ec133b2.png

 

bukvalno je to njegova izjava

 

O tome pišem. Utrkujete se ko će suftilnije da nagovesti da je "svinjac u Podgorici" (dobro ime za film btw) Čokijeva nameštaljka. Hvala!

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Sokrat said:

Ovo sam čitao pre neki dan. Jel ima tu neko ko bi nam legao?

 

mcgee i robin lopez su previ[e matori i dovoljno novca zaradili u karijeri da ne sedaju u avion za evropske ugovore.

a mislim i da su penzosi, tj ne igraju več neko vreme

 

bismack byombo bi bio ludilo ali taj lik će pronaći ugovor u nba, makar bi mi bilo čudno da ga nema

 

ostale nisam gledao, poneki mi je poznat, kao npr moses brown ali ih nisam gledao, tj nedovoljno u slučaju mosesa

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Eleniko said:

 

O tome pišem. Utrkujete se ko će suftilnije da nagovesti da je "svinjac u Podgorici" (dobro ime za film btw) Čokijeva nameštaljka. Hvala!

 

Ne, nego se nešto što se dešava godinama sada koristi kao izgovor, niko ne kaže da je on to namestio.

Link to comment
17 minutes ago, Jesper23 said:

Nema frke, sad ćemo vratiti Kuzmića na metar dana da se poppuni praznina. Ako zadovolji može i da ostane, plus zna ekipu, plus domaća osnova. Pakuj!

Kakav bi genijalan tandem bio Plavsa - Kuz. :D

Link to comment
36 minutes ago, uini said:

 

mcgee i robin lopez su previ[e matori i dovoljno novca zaradili u karijeri da ne sedaju u avion za evropske ugovore.

Ne prizivam, ali se setih njegove izjave na Dragicevom oprostaju na pitanje da li bi karijeru nastavio u Evropi: "I'd absolutely consider it". Uz komentar da zna kako su navijaci strastveni i da je nivo i kvalitet kosarke u Evropi visok.

Link to comment
53 minutes ago, copkillah said:

 

Ne, nego se nešto što se dešava godinama sada koristi kao izgovor, niko ne kaže da je on to namestio.

to što nije prvi put da se igra u neregularnim uslovima nego se to dešava godinama samo pojačava Ćokijeve argumente. 

Link to comment
15 minutes ago, Segundo said:

Ne prizivam, ali se setih njegove izjave na Dragicevom oprostaju na pitanje da li bi karijeru nastavio u Evropi: "I'd absolutely consider it". Uz komentar da zna kako su navijaci strastveni i da je nivo i kvalitet kosarke u Evropi visok.

 

nisam pratio tekmu, jel' to rekao mcgee ili rolo?

javale je bio vrh budala dok su ga služile fizikalije, rolo je bio luka mitrović za nba. 

u prajmu bi nam odgovarali, sada su to bivši igrači, na stranu što ne bi došli.

 

rolo je zaradio preko 40 miliona dolara bez poreza ofc

javale makar 80 milki

Link to comment
Just now, Heaviside said:

to što nije prvi put da se igra u neregularnim uslovima nego se to dešava godinama samo pojačava Ćokijeve argumente. 

 

Pa da, malo se vrtimo u krug, ali to potvrđuje ono što sam napisao, a ne imbecilnu teoriju da je ćOkI nAmEsTio kLiZaNjE pO mOrAčI

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Ne, nego se nešto što se dešava godinama sada koristi kao izgovor, niko ne kaže da je on to namestio.

 

 

Ugledaj se malo na @Ted ili @MocaVukotic, videćeš da ne boli 

Edited by Eleniko
  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, uini said:

 

nisam pratio tekmu, jel' to rekao mcgee ili rolo?

javale je bio vrh budala dok su ga služile fizikalije, rolo je bio luka mitrović za nba. 

u prajmu bi nam odgovarali, sada su to bivši igrači, na stranu što ne bi došli.

 

rolo je zaradio preko 40 miliona dolara bez poreza ofc

javale makar 80 milki

 

Ma jok. Prvi sa liste, 216cm, 22. godine. Pakuj pa da ga vratimo u nba za godinu dana

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

nisam pratio tekmu, jel' to rekao mcgee ili rolo?

javale je bio vrh budala dok su ga služile fizikalije, rolo je bio luka mitrović za nba. 

u prajmu bi nam odgovarali, sada su to bivši igrači, na stranu što ne bi došli.

 

rolo je zaradio preko 40 miliona dolara bez poreza ofc

javale makar 80 milki

Lopez je bio u Ljubljani.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, samo_opusteno said:

Nije mi jasno koji ce im 'rac ta liga Srbije. To ce da ima prizvuk fudbalske lige gde je sve nedoraslno od protivnika do infrastrukture i celog utiska. Kad posmatras Zvezdu u fudbalu to je kao zarobljen klub, primoran da igra sa IMT, Tekstilac, Javor, Lucani i slicnima. 

ABA liga bar ima solidnu infrastrukturu, ides u Ljubljanu, Zagreb, Zadar, Skoplje... Pritom preko nje i regionalno dominiramo i prezentujemo svoju kosarkasku moc. Povratak na duele protiv Zdravlja, Zlatibora, Crnokose...ne zvuci kao unapredjenje bilo cega. 

 

Apsolutno. Inače sam protiv svih neo-jugoslovenskih vizija, mislim da su nam dve Jugoslavije bile dovoljne za sva vremena, ali: ABA liga ima bar teorijske šanse da ponudi neku izjadnačenost bar 4 kluba u ulaganjima i snazi (što zavisi od Slovenaca i pre svega Hrvata) i onda još 4 koja neće biti kante, plus još 4 kante i eto sasvim okej lige. Bar u teoriji. 

U srpskoj se ligi je sve to podeljeno sa dva bez teorije da se značajno promeni na bolje. Plus, atmosfera je takva da se godinama osnovano očekuju prve pogibije na tribinama, pu pu 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...