Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, Eleniko said:

I kad pre sati da komše po mrežama insinuiraju da je ovo sve Dr.Čoov svinjac da bi imao meso da odjavi srBske klubove iz ABA.

 

Ta priča je bukvalno krenula od cigana, kao, eto ovo smeće ne treba da igramo, ako treba nekom dalji dokaz blabla

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

pod uslovom da je ona projekcija gore relativno realna, to je strava, s'tim što nam treba ozbiljan centar odma' da ne bi završili euroleague sezonu nakon ovako berićetnog starta

 

treba čekirati i taj last cut koji se bukvalno ovih dana desio, pošto nba sezona kreće večeras

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Michael Krueger said:

Kažu nije ozbiljno, meniskus i ligamenti su ok...

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/kk-crvena-zvezda/saznajemo-dzoel-bolomboj-van-terena-6-nedelja-zvezda-je-dobro-prosla/2024102209404275209

 

Mada, tako su rekli i za Topića, pa znamo kako se završilo...

 

Za Topica je moralo malo da se zavlaci jer je isao draft.

 

Ako je ovo istina najbolji moguci scenario sto se samog Joela tice a mi moramo u potragu jos juce za zamenom jer Joel nece zaigrati sigurno do iza nove godine.

Link to comment
33 minutes ago, Eleniko said:

I kad pre sati da komše po mrežama insinuiraju da je ovo sve Dr.Čoov svinjac da bi imao meso da odjavi srBske klubove iz ABA.

 

 

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
50 minutes ago, jaffar said:

 

Za Topica je moralo malo da se zavlaci jer je isao draft.

 

Ako je ovo istina najbolji moguci scenario sto se samog Joela tice a mi moramo u potragu jos juce za zamenom jer Joel nece zaigrati sigurno do iza nove godine.

 

ne dobijaju nba klubovi informacije o zdravlju igraca preko goluba pismonose pa da mogu klubovi odavde da ih zavlace

Edited by Кристофер Лумумбо
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

pod uslovom da je ona projekcija gore relativno realna, to je strava, s'tim što nam treba ozbiljan centar odma' da ne bi završili euroleague sezonu nakon ovako berićetnog starta

 

treba čekirati i taj last cut koji se bukvalno ovih dana desio, pošto nba sezona kreće večeras

Ovo sam čitao pre neki dan. Jel ima tu neko ko bi nam legao?

Link to comment

Topić na stranu, tu je pokušano lečenje alternativnim metoda i tužno se završilo, ali KKCZ i bez njega ima istoriju izlazaka u javnost sa previše optimističnim prognozama. Ja računam sa dva meseca što znači kraj nadama o plejofu ukoliko ne dovedemo instant najmanje jednog centra. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...