Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Barrister said:

Odgovorio sam ti na poruku u kojoj si podržao stav da je ovo sa slike samo benigno psovanje porodice, a ne pokušaj zastrašivanja igrača.

Daj jbt.

 

Što ne znači da ljudi koji pominju Minu nemaju neki životni problem i kompleks. To sam i "mojim" Grobarima pričao kao je bilo to skandiranje.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Daj jbt.

 

Što ne znači da ljudi koji pominju Minu nemaju neki životni problem i kompleks. To sam i "mojim" Grobarima pričao kao je bilo to skandiranje.

Dakle kad se igraču unose u lice orangutani iz prvog reda do terena to nije zastrašivanje? 

Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

Dakle kad se igraču unose u lice orangutani iz prvog reda do terena to nije zastrašivanje? 

Nije.

 

Džiberluk navijača, Nedin džiberluk, moje licemerje što sam ga pomenuo a reagovao bih isto kao Nedović. Big deal. Koji je vama kurac.

 

Mnogo gore je hladne glave tendenciozno prosipati mržnju kao mnogi od onih koji su odgovorili na moj post ili reagovali na te odgovore.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Just now, Milošica said:

Nije.

 

Džiberluk navijača, Nedin džiberluk, moje licemerje što sam ga pomenuo a reagovao bih isto kao Nedović. Big deal. Koji je vama kurac.

Kao što rekoh paralelni univerzum sa izmaštanim činjenicama.

Link to comment

Sto je u kosarci zazivelo to da moze/mora publika u prvi red, ispred reklama? Ko da nije dovoljno  biti na 3m od terena, a iza reklama. Jos je fakat da kod nas tu sedi dobrim delom raznorazna sumnjiva elita.
Eno onomad je i Kalina umalo stradao jer sticaj okolnosti i onaj mentol iz Cska i ženče mu.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Sto je u kosarci zazivelo to da moze/mora publika u prvi red, ispred reklama? Ko da nije dovoljno  biti na 3m od terena, a iza reklama. Jos je fakat da kod nas tu sedi dobrim delom raznorazna sumnjiva elita.
Eno onomad je i Kalina umalo stradao jer sticaj okolnosti i onaj mentol iz Cska i ženče mu.

Verovatno zato što od jednog reda stolica može da se zaradi kao od dva sektora tribina

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Jbt koliko će mi biti krivo ako se Bolomboj ozbiljno povredio. Kakva momčina i kakav ubod sa strane KKCZ što su ga doveli.

Sjajan lik i igrač. Baš loša sreća ako su ACL. 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Sto je u kosarci zazivelo to da moze/mora publika u prvi red, ispred reklama? Ko da nije dovoljno  biti na 3m od terena, a iza reklama. Jos je fakat da kod nas tu sedi dobrim delom raznorazna sumnjiva elita.
Eno onomad je i Kalina umalo stradao jer sticaj okolnosti i onaj mentol iz Cska i ženče mu.

Pa u pitanju je i odgovor, to su mesta za elitu koja ne dolazi samo da gleda utakmicu već i da bude viđena. Kopira se NBA sistem.

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Nije.

 

Džiberluk navijača, Nedin džiberluk, moje licemerje što sam ga pomenuo a reagovao bih isto kao Nedović. Big deal. Koji je vama kurac.

 

Koji je tebi kurac čoveče. Ne znaš ni ko sam niti sam u prethodnih 17 godina na forumu pomenuo KKP više od dva-tri puta. Ono što si mi malopre napisao je besmisleno.

 

Nedović nije lik koji širi muda i stavljati ga u istu ravan sa likom koji mu se unosi u facu jeste isto kao stavljanje u istu ravan Nanelija i plaćenih Čovićevih imbecila koji su planski išli na pravljenje incidenta i zastrašivanje igrača KKP. Igrači ne treba da prolaze kroz to.

Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Verovatno zato što od jednog reda stolica može da se zaradi kao od dva sektora tribina

Pa moze isto to i ako je reklama ispred. Nije pitanje klubova, vec organizacije i pravila takmicenja, kad vec klubovi dovode sumnjivu bulumentu koja pravi probleme, ocigledno. 
Al kakva organizacija, takva i regularnost.

Edited by MeanM@
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

@Wilde

 

Bilo je za Heaviside, ne za tebe.

 

On i ja imamo specifičan odnos :D

 

A, onda ok, nastavite :D

 

edit: Čekaj čekaj čekaj, kako je bilo za Hevija, nadovezuješ se Garmonboozli koji replicira meni. Ne pratiš na času, jebogabolzauzer.

 

A ni ja ne pratim, izgleda.

Edited by Wilde
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...