Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, fandorin said:

Da, jedini je otišao i na grob položio Zvezdin venac. U maju 1995.

 

Da, isao je sa zenom svojim kolima sa sve BG tablicama. Ako se ne varam oni su bili i kumovi.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, fandorin said:

Da, jedini je otišao i na grob položio Zvezdin venac. U maju 1995.

 

Car. 

 

Malo me drmnulo, u trenutku kad sam procitao na ovom forumu da je umro (i to tako sto sam video tvoj post koji je poceo sa Kaponja..rekoh wtf) bukvalno sam se nalazio u 7 jula, odakle je i ono prvo prisecanje. Zanimljivo kako se to poslozi.

  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

 

generalno nisam za uzimanje igraca koji su bili u kkp, al pre bih uzeo kabokla nego preplatio sengeliju koji kosta 2 kabokla..:fantom:

 

s'tim što je caboclo svoju renesansu u ulmu doživeo kada je sa PFa prešao na C, čini mi se da i u nastavku karijere jeste najlogičnije da tako i ostane. 90% centar, nešto sitno PF;

slično kao petrušev, samo iz malko drugačijih razloga.

  • +1 1
Link to comment

Nije Kaboklo uopšte imao lošu sezonu u EL s obzirom da mu je prva.

Najveći problem su mu lične greške, tj. neadekvatna odbrana i izgubljene lopte, a obe stvari mogu da se koriguju.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Sta tacno gledamo ovdje? Posto, ja barem vidim prazan profil. Je li potpisao?

Link to comment

Videh sad da mu je neko blizak preminuo sredinom juna. Verovatno je to razlog što nije spominjan, ostavili čoveka na miru.

Link to comment
20 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Sta tacno gledamo ovdje? Posto, ja barem vidim prazan profil. Je li potpisao?

 

Zen.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

s'tim što je caboclo svoju renesansu u ulmu doživeo kada je sa PFa prešao na C, čini mi se da i u nastavku karijere jeste najlogičnije da tako i ostane. 90% centar, nešto sitno PF;

slično kao petrušev, samo iz malko drugačijih razloga.

 

Ma, navici ces se vremenom na Seka, ne cimaj se. On bi danas pre doveo Kabokla nego Sengeliju (i to na poziciju 4:laugh:) a onda bi cele sezone kukao kako smo doveli bezveze igraca, kako on to ne zna da igra i kako je njegovo dovodjenje dokaz da u klubu rade slepci koji nikad nisu culi za skauting nego namerno dovode igrace Partizana da bi im uvalili kitu. Sek je od svog negativnog stava prema svemu i svima napravio svoj forumski imidz koji svi volimo i svima nam je zabavan ali ne diskutujemo s tim ozbiljno.

Edited by harper lee
  • +1 2
Link to comment

Jel Šmits potpisao za Efes ili nekog drugog? Takav na treba. Sigurno je jeftiniji od Šengelije. 

Link to comment
31 minutes ago, harper lee said:

 

Ma, navici ces se vremenom na Seka, ne cimaj se. 

 

znam bre i tebe i njega i još nekolicinu sa b92/voxa, harpere. mislim, ti imaš isti nick ali nakon par decenija na forumima prepoznajem ljude po pisaniju ( :

nema potrebe da se navikavam, tu smo da diskutujemo, svako iz svog ugla.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...