Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, MeanM@ said:

Tesko. Ciji? Lazic ili ko ga je vec dole sacekao? Gidra? 
Vratih da vidim, jeste ga Lazic malo ispratio/gurnuo rukom, al tesko se to svira ako nisi Barsa

Ma kakav faul, to bi i za PG bilo previše da sviraju. Mogu da se žale na onu šljagu Omiću jedino. I ono skakanje CMMa doduše iz toga su dali koš pa bolje da ćute.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment

Nedovic koliko god ovakvih partija da odigra cim poveze 2 lose krenuce se na njega. Ne razumem, covek je vrhunski igrac, daje nam dozu talenta koja nas i cini dobrim evropskim timom. 

Drcelic pokazao ambiciju da bude dostojan naslednik dr. Covica, treba i njega pohvaliti. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ako je Boki lakše povredjen spreman sam svakome sa topića da bespovratno ponudim soma dinara.

 

Kao neko ko je 2 puta sjebavao prednje ukrštene, sve nažalost upućuje na isto kod našeg Bolomdečaka.

  • Tužno 2
Link to comment
18 minutes ago, samo_opusteno said:

 

Povreda Bolomboja ce verovatno da ubrza dovodjenje Petruseva, nema tu vise nijedna strana sta da ceka. 

 


Petrusev vise nije dovoljan, on je i sa zdravim BB bio potreban. Morace da se izjuri neki visak iz NBA lige asap, sreca je da ih sad cut-uju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, jaffar said:

 

Poredjenje sa Andjusicem nidje veze, Nedovic nikada nije provocirao tudje navijace, ovaj lik iz publike mu se uneo u facu i psovao, pa sta treba da radi Nedovic?

Da fintira nabod verovatno

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
29 minutes ago, samo_opusteno said:

Nije lako prazan posle Barse dobiti u Moraci pogotovo sto je Buducnost u dobrom momentu. Sa te strane je pokazan napredak i karakter u izgradnji. 

 

Povreda Bolomboja ce verovatno da ubrza dovodjenje Petruseva, nema tu vise nijedna strana sta da ceka. 

 

Plavsic vs Tavares, bice interesantno. 

 

 

A još interesantnije ce biti Mitrovic & Ibaka! 😀😀 

Link to comment
3 minutes ago, Wilde said:

 

Uf, to bi mu obezbedilo par avatara i nadimak "Nedulica" verovatno.

Jes, baš isto psovanje igrača/familije iz publike i zastrašivanje igrača stajanjem na terenu dok se igrači zagrevaju. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

Jes, baš isto psovanje igrača/familije iz publike i zastrašivanje igrača stajanjem na terenu dok se igrači zagrevaju. 

Pusti, ponovo ga je uhvatilo ono njegovo.

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Pusti, ponovo ga je uhvatilo ono njegovo.

Pre će biti da je vas opet uhvatilo kreiranje paralelnih univerzuma sa izmaštanim činjenicama.

 

Nemanja Nedović Podgorica.jpg

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

Pre će biti da je vas opet uhvatilo kreiranje paralelnih univerzuma sa izmaštanim činjenicama.

 

Nemanja Nedović Podgorica.jpg

Pusti.

Nekima je baš sjebao dan.

 

Link to comment
7 minutes ago, Barrister said:

Pre će biti da je vas opet uhvatilo kreiranje paralelnih univerzuma sa izmaštanim činjenicama.

Koje nas. Ja sam pojedinac, poštuj sebe i ne gledaj ni nas ni vas kao neku grupu.

 

Ja sam u tom trenutku bespotrebno napisao onaj početni post, ali je to benigno u odnosu na one trovače sa obe strane koje po difoltu idu u tabore i sa kojima se ne može ništa normalno razgovarati. Na prvu svakako sigurnost pada na pamet, ali ima ih još.

 

Sa Heavijem može, samo eto nekad se sitno pokačimo.

 

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Koje nas. Ja sam pojedinac, poštuj sebe i ne gledaj ni nas ni vas kao nelu grupu.

 

Ja sam u tom trenutku bespotrebno napisao onaj početni post, ali je to benigno u odnosu na one trovače sa obe strane koje po difoltu idu u tabore i sa kojima se ne može ništa normalno razgovarati. Na prvu svakako sigurnost pada na pamet, ali ima ih još.

 

Sa Heavijem može, samo eto nekad se sitno pokačimo.

 

Odgovorio sam ti na poruku u kojoj si podržao stav da je ovo sa slike samo benigno psovanje porodice, a ne pokušaj zastrašivanja igrača.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...