Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Upravo smo završili sezonu u svim takmičenjima.

 

Upravo, jebem vam sve mrtvo i živo.

Cemu taj fatalizam? Prezivece klub, dovesce vec nekoga. Zao mi Bolomboja. Neko ko ne zasluzuje da mu se stalno desavaju ovakve stvari. Prosle godine je saku polomio

  • +1 4
Link to comment

Nije fatalizam ,navikli smo se godinama .

Slavkovic ,Tanaskovic,Kamenjas ,Omic,kupi mi majko top :) 

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment

Šteta što se blago od igrača kao što je Kalinić ovoliko iscrpljuje i igra van uloge.

 

Zicer, bacanja - sve stoji, ali šta prethodi svemu tome...

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Dobro, pamtićemo onih 3-0 u EL. Malerozan smo klub užas jedan... Izgubiš onako protiv Barselone i onda ti se prvi i jedini centar povredi ovako na ovom bazenu u jebenoj Morači... Smorčina teška... 

Link to comment
6 minutes ago, MeanM@ said:

Cemu taj fatalizam? Prezivece klub, dovesce vec nekoga. Zao mi Bolomboja. Neko ko ne zasluzuje da mu se stalno desavaju ovakve stvari. Prosle godine je saku polomio

 

Nije saka nego prst a ni to nije slomio nego mi je samo ispao zglob na prstu, nije cak zahtevalo ni operativni zahvat ali manje bitno, karma je cudo.

Edited by jaffar
Link to comment

Nažalost sve što sam pričao 3 meseca će sada biti jasno i najvećim košarkaškim analfabetama, da bez minimum jednog, a poželjno još dva ozbiljna igrača pod košem mi nemamo šta da tražimo ako imamo ikakve ozbiljnije ambicije u Evroligi.

Što je najgore ispostavlja se da će nas i u ABA svako malo guziti...

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Michael Krueger said:

Dobro, pamtićemo onih 3-0 u EL. Malerozan smo klub užas jedan... Izgubiš onako protiv Barselone i onda ti se prvi i jedini centar povredi ovako na ovom bazenu u jebenoj Morači... Smorčina teška... 

Nismo,samo ne radimo kako treba iako imamo uslove,zna se zbog koga

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...