Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, shimpr said:

Da li mogu ovde da pisem o bivsim trenerima zvezde, konkretno mislim na Vujosevica? U superlativu naravno, ipak je on bio trener zvezde

a sto ne bi moglo..:fantom:

image.png.a6f7170a30ab3495660c712f320d4479.png

Link to comment
8 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Obraz nema cenu.

 

Tj ponekad se ispostavi da ima, no takvi su nadalje samo za sprdnju i zapišavanje.

 

Mani me Laki tih superlajnova - štampaj na majicu, tetoviraj što se mene tiče, al nemoj okretati prema meni.

 

Ima obraz mnogo veće izazove u životu od izbora kluba za koji se nastupa. Ne tvrdim da je kod tebe slučaj, ali ti koji se na obraz pozivaju u tako banalnim izborima i odlukama, najčešće ga do kraja usvinje tamo gde je bitno.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

 

Mani me Laki tih superlajnova - štampaj na majicu, tetoviraj što se mene tiče, al nemoj okretati prema meni.

 

Ima obraz mnogo veće izazove u životu od izbora kluba za koji se nastupa. Ne tvrdim da je kod tebe slučaj, ali ti koji se na obraz pozivaju u tako banalnim izborima i odlukama, najčešće ga do kraja usvinje tamo gde je bitno.

 

Nema tih para za koje bih skočio u septičku jamu, ti samo izvoli.

Link to comment
2 minutes ago, shimpr said:

Da li ovde mogu da pisem o bivsim navijacima zvezde, konkretno mislim na nikodija

samo nemoj o saletu mutavom i ostalim janjicarima™ koji su vam vodili tribinu..:fantom:

Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Nema tih para za koje bih skočio u septičku jamu, ti samo izvoli.

 

Jama i jeste septička upravo zarad ovakvih stavova, inače bi bila rajski vrt.

 

Šalim se, ja se nikada ne bih ni bavio profesionalnim sportom, tako da nisam kvalifikovan za disciplinu skakanja u jamu, ali kad bih se bavio, držao bih da su klupska ograničenja i isključivosti kojima pribegavaš potpuno suluda i primitivna.

 

 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, shimpr said:

Da li ovde mogu da pisem o bivsim navijacima zvezde, konkretno mislim na nikodija

Možeš i o navijačima partizana, ošini slobodno po njima.

Link to comment
35 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Obraz nema cenu.

 

Tj ponekad se ispostavi da ima, no takvi su nadalje samo za sprdnju i zapišavanje.

 

zašto takvu odluku vidiš kao temu "obraza"?

po mom viđenju, neki igrači ne bi prešli kod rivala, ne zato što su "obrazni", nego prosto ne mogu da zamisle sebe da igraju za taj drugi klub, jer su emotivno vezani za onaj u kojem su igrali i/ili za koji navijaju.

 

neki drugi igrači sve to vide kao posao, što zapravo i jeste, pa ako ne prelaze, ne prelaze isključivo zbog debila koji će im praviti probleme u životu.

 

kapiram da među ovom drugom ekipom postoji situacija u kojoj se nude relativno jednaki novci & uloga, između rivala i nekog levog tima, pa budu u fazonu, "ajd' nema potrebe da dižem dževu" i ne potpišu 

 

u svakom slučaju, bezveze je to sve, jer se fabrikuje neka kobajagi pripadnost & privrženost a zapravo je samo hir bandoglavaca.

Link to comment

Zato i najveće frke nastaju kad isti ti bandoglavci (Mustafa npr), posle silnog vijanja barjaka privrženosti promene klub, pa tamo moraju da ribaju taj isti obraz domestosom ružne prošlosti. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Za razliku od grobarskih zadušnih baba koje neprestano kukaju na ciganski terorizam, Šimpr je visoko podigao barjak i krenuo u osvetnički pohod. Respekt.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
31 minutes ago, kralj said:

 

Jama i jeste septička upravo zarad ovakvih stavova, inače bi bila rajski vrt.

 

Šalim se, ja se nikada ne bih ni bavio profesionalnim sportom, tako da nisam kvalifikovan za disciplinu skakanja u jamu, ali kad bih se bavio, držao bih da su klupska ograničenja i isključivosti kojima pribegavaš potpuno suluda i primitivna.

 

 

 

Tako je, u nekim nazovimo ih "normalnim" uslovima.

 

Ali kada imaš decenije nasilja, otimanja igrača na raznorazne načine, navijanja najpoznatijeg trenera protivnika javno da nam se klub ugasi, kada igrači koji bi želeli da pređu kod nas kao Milutinov npr dobijaju pretnje smrću, a stranac koji je prešao mora da ima oružanu pratnju, onda to jednostavno ne radiš, jer ne želiš da PRODAŠ svoj obraz.

 

Ja sam suviše mator da bih menjao orijantacije, nikada nisam preletao na protivničku stranu u bilo čemu niti ću to ikada u činiti, ni za kakve pare ili dobit bilo koje vrste, u bilo čemu. Obraz jednostavno nema cenu. Čitav sunovrat našeg društva zasniva se na tome što se ispostavilo da za većinu populacije ima, i to bagatelnu.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Nikodije said:

Za razliku od grobarskih zadušnih baba koje neprestano kukaju na ciganski terorizam, Šimpr je visoko podigao barjak i krenuo u osvetnički pohod. Respekt.

 

Da ga nema trebalo bi ga izmisliti. Bukvalno niko nikada ne može dići barjak ovako visoko.

Link to comment

Grčke medije oduševila je fotografija sa proslave na kojoj Teodosić pali cigaretu svom treneru.

"A-ha-ha. Bilo je to posle pobede u ABA ligi protiv Partizana. Ne pušim naravno. Onda sam rekao Milošu: 'Hajde, daj mi cigaretu sad kad smo dobili'!' I fotografija je izašla. Ovaj trenutak objašnjava sve. Ne cigareta, već odnos koji imate sa vašim igračem. Teodosić je mnogo iskusniji nego kad je bio u Olimpijakosu. Mnogo je zreliji. Nema istu svežinu, ali ima iskustvo. Osećam se veoma srećnim što ga ponovo treniram, ovog puta kao glavni trener. Znamo se odlično iz Olimpijakosa i CSКA. Miloš je razmišljao da li da igra ili ne ove godine... Da li da nastavi još godinu dana ili da se povuče. Onda sam ga uhvatio i rekao: "Prestaćeš da igraš tek kada odem iz Zvezde! On je vodeća ličnost", rekao je Sferopulos za novinara grčke Gazete Janisa Stavrulakisa.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/sferopulos-rekao-sam-milosu-prestaces-da-igras-tek-kada-ja-odem-iz-zvezde/485490

  • +1 2
  • Wub 4
Link to comment

Obradovic je kontaktirao Dobrica kao sto je ranije zvao Kalinica i Bjelicu, domacih igraca a da imaju instant evroligaski kvalitet nema previse i svaki od njih bi dobro dosao. Na taj poziv je mogao samo dobije jedno uctivo - hvala ali nemojte me vise zvati.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...