Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

došao sam samo da bih sebe citirao ali nije neophodno hahahahah

 

šteta samo što se nije završilo berićetno ali eto, bar sam pocepao forumsku diplomu

Stvar je u tome da imamo dovoljno malih i uvek će neki isporučiti.

Fali minimum jedan visoki.

Link to comment
2 minutes ago, Timmi said:

Meni ovo liči na materijalnu povredu pravila. Bukvalno bi trebalo da se poništi tih poslednjih 20 sec.

 

Ok, ja sam možda pogrešno uvrstio "8 second rule" u "backcourt violations", ali i dalje mi nije jasno po kom osnovu su pregledavali snimak.

 

Ovo je spisak stvari koje mogu da gledaju:

 

Screenshot-20241018-231255.png

 

@Djolle?

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Mene Kenan nije iznenadio, ovo ti je on. On ima porpilično malo lakih, dobrih šuteva jer nema ni fiziku ni tehniku da se izbori za njih, a nema ni asistenciju, odbrana korektna u zavisnoti od mečapa. Kad ubacuje te srednje i mnogo teške šuteve onda to izgleda do jaja, kad mu izlaze onda je to kanal. Drugi načim da doprinese nema.

 

Za Kodija se ne slažem da je baš smeće, solidan igrač po meni. Jasno je da je previše plaćen na konto sezone koju teško da može da ponovi tj. verovatno da ni blizu toga neće biti. 

 

Bukvalno posle dva minuta se videlo da CMM nema šta da traži na ovoj utakmici, za Kenana sam se nadao da će naći neke šuteve tokom utakmice, ali jok, nisu mu dali ništa, a on nemoćan da bilo šta sam izbori. Baš su bili tužni u paketu njih dvojica, a to su nam dva od tri najplaćenija igrača. 

  • +1 2
Link to comment

index 120-87 za barsu

jebote 120 index su imali

jago i kalina ukupno 48, veseli i panter 50

pokidali sva cetvorica

 

jana ne mozes da ne volis, vidi se da je dobrica i skroz je simpa momak i uvek sam zavideo komsijama sto ga imaju

klasa od igraca bio i ostao i ovakav na zalasku karijere

 

jago 5/7 za 2, 2-4 trojke i 7/8 bacanja i to jedno promasio sad na kraju

bog ove igre kalina 5/6 za 2, 2-2 trojke, tata ekipe tu nema dileme

kad je na terenu izgledamo ozbiljno u oba pravca, jednostavno uliva samopouzdanje i sigurnost celoj ekipi

ali sve smo to znali i gledali vec

bog kosarke

 

trebala je lopta ici vise na njega u produzetku

 

sve u svemu fantasticna tekma, odlicni i mi i oni i opet gubimo na jednu loptu posle produzetka uz dramu i raspale sudije 😑

koliko je trajao poslednji minut u regularnom?

dva sata i cetrdeset minuta tekma 🙄

posle mirotine trojke sam par dana sam sebe uveravao da je branko pravio prekrsaj i da se ono nije desilo

ovo sad je nesto slicno

tekma na jednu loptu gde u poslednjih 10 minuta plus 5 u produzetku niko nema vise od poseda prednosti i gde oni lopovi gledaju svaku drugu odluku i to traje jedno sat vremena ukupno, a bukvalno svaka odluka i svaki posed je prebitan i moze da odluci

ful stres, ali ful

 

pa jebote, beneficirani radni staz treba dati nama koji pratimo kosarku

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

cmm je imao veliki boost onom trojkom na poluvremenu. sta se jebeno desilo da nije hteo da uzima otvorene suteve i da igra napred? to je za silbovanje 1/1.,,bolje da je uzeo sve te suteve koje je morao i sve promasio, falio i jedan visoki (petrusev). teo klasa, jago srce. daum sve bolji, voljni momenat izuzetan. dobric glup.jbg. na kraju, najtanji smo bili na dvojci.

bas los poraz. bolje da smo izgubili od fenera, a dobili ovo.

Link to comment

Zanimljivo je to da kad god protiv ovih jakih ekipa sudije nesto bar minimalno sjebu (a veceras jesu, ne preterano ali jesu), mi na to sve nepogresivo nadjemo nacin da zacinimo to sudijsko sjebavanje sopstvenim greskama. Znaci, nema sanse da neko iskoci iznad situacije i iznenadi dobrim potezom nego kad nas jebu, daj da se jos dobro nauljimo da bolje klizi. Neverovatno.

 

Bolomboj uhvatio loptu pa fauliran ali opet se to drzi s obe ruke a ne jedna preko ociju koliko god bolelo, promaseno bacanje Kenana, Jago onaj airball posle dobre igre pre toga, Nedovic faul u napadu itd itd.. Bas previse sranja a tako su nam se lepo nudili x puta. Jedan uzas.

Edited by Zli Gli
  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Heaviside said:

Za Kodija se ne slažem da je baš smeće, solidan igrač po meni. Jasno je da je previše plaćen na konto sezone koju teško da može da ponovi tj. verovatno da ni blizu toga neće biti. 


Ok je on

Doduse imo bi i Ljuba Vidacic 8 asistencija po tekmi kad bi mu poso bio da hrani Hauarda 

Link to comment
20 minutes ago, Timmi said:

Meni ovo liči na materijalnu povredu pravila. Bukvalno bi trebalo da se poništi tih poslednjih 20 sec.

 

Nije materijalna, materijalna je ona koja se  vidi u zapisniku. Ništa ovde nije uneto u zapisnik da bi se prekrajao. 

 

Meni je samo nestvarno da izgleda ti treba da napraviš tehničku da bi se ta greška mogla ispraviti. Da ovi nisu napravili tehničku, ne bi bilo prekida i bilo bi nikom ništa? Ili bi mogli to da gledaju posle utakmice ili šta, ko to zna. 

 

A koliko znam mogućnost da se ovo gleda nije postojala ali je uvedena posle one naše utakmice sa Monakom valjda gde nismo isto preveli loptu za 8 sekundi

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

 

Jebeni Veseli koji mi ide na kurac jedno 17 godina. I sad još postade specijalista za midrange. Mislim, svaka čast kako je uspeo da nađe novu igru nakon što je ostao bez fizikalija.

 

Da, bio je malo cudan osecaj videti da neko skida dva podbacivanja zaredom Veselom.

Link to comment
36 minutes ago, samo_opusteno said:

Nedovica je sasekao Sferopulos, brzo ga je izveo nakon sto nije krenulo kako treba, trebalo je da ispostuje Nedovicevu formu. 

 

Kodi od pocetka bezao od suta, petlja, tapka umesto da jednostavno igra. 

Gidra je isto los utisak, u napadu ne zna nista osim da sutne ali i u odbrani je bas mekan. 

 

Nedovića su udvajali. Spremili su sa za njega specijalno, s obzirom koliko dobro je igrao u prve tri. Videlo se da mu neće biti veče, ovi su grizli ko besni psi. Na Kenanu takođe. CMM je morao mnogo bolje, baš je bio nedefinisan i neodlučan. Nije smeo da šutne trojku, sem one na kraju druge, a puštali ga sve vreme. Morao je hrabrije. I u odbrani je bio loš. Jago je izginuo, i ako smo ga dobili u modu iz prošle sezone, valjaće... Od CMMa ne očekujem Ništa, a Teo očigledno ne može, krštenica ga jebe opasno... Magija je povremeno tu, ali se vidi da nije spreman kao prošle sezone... 

 

Bez još jednog centra ćemo brzo ući u minus fazu i u igri i na tabeli. Ovo do sad je i odlično koliko nam tu gori... 

Link to comment
41 minutes ago, Heaviside said:

Mene Kenan nije iznenadio, ovo ti je on. On ima porpilično malo lakih, dobrih šuteva jer nema ni fiziku ni tehniku da se izbori za njih, a nema ni asistenciju, odbrana korektna u zavisnoti od mečapa. Kad ubacuje te srednje i mnogo teške šuteve onda to izgleda do jaja, kad mu izlaze onda je to kanal. Drugi načim da doprinese nema.

 

Za Kodija se ne slažem da je baš smeće, solidan igrač po meni. Jasno je da je previše plaćen na konto sezone koju teško da može da ponovi tj. verovatno da ni blizu toga neće biti. 

 

Mekintajer je uz Nedovića bio najsramniji na parketu.

U drugom je imao makar pet situacija gde je bio sam kao duh na tri i umesto da šutira uvali kitu saigraču.

 

Da sam trener ne bi mi video terena sledećih deset tekmi.

 

Idi gledaj FMP.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

CMM i Kenan su skroz okej igrači i totalni apgrejd ovog tima. Što se mene tiče, bila bi nepravda da Panter izgubi ovu utakmicu, ali od toga ga je delilo jako malo - previd na prenošenju, nesviran faul na Bolomboju kod te mrtve, Kenanovo bacanje....

 

I opet - kad Jago isporuči, gubi se tekma. Da je dao 40, izgubili bismo sa 15.

 

Moralo je više Tea.

 

Pa opet, šta se da naći po netu, teško oboleli navijači Partizana izgleda imaju drugi rođendan. Izgubismo u humanitarne svrhe.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...