Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, samo_opusteno said:

Aj ne zajebavajte sa Jagom, dao je 23 poena

 

Odlična partija Jaga, s obzirom da nije trebao ni da igra.

 

8 hours ago, uini said:

yago večeras ne bi smeo da ima minute

 

I vini je čovek od krvi i mesa :heart:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Mora se i biti posten i reci da je barsa on lassa vcrs odigrala vrhunsku utakmicu. Pogotovo zavrsnicu. Iskaznjavali sva preuzimanja, ubacivali i otvorene i teske suteve. Svaka cast.

 

  • +1 5
Link to comment

Sfero zeznuo sa uvodjenjem Dobrica za defanzivni specijal, ladnog Nedovica, ali pogotovo su zajebali sto nisu skrenuli paznju igracima da imaju 5 sekundi da prenesu loptu ako uhvatimo loptu...

  • +1 2
Link to comment

Nedovica je sasekao Sferopulos, brzo ga je izveo nakon sto nije krenulo kako treba, trebalo je da ispostuje Nedovicevu formu. 

 

Kodi od pocetka bezao od suta, petlja, tapka umesto da jednostavno igra. 

Gidra je isto los utisak, u napadu ne zna nista osim da sutne ali i u odbrani je bas mekan. 

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Sfero zeznuo sa uvodjenjem Dobrica za defanzivni specijal

Pritom je Lazić ozbiljan pencilin za Pantera (u većini slučajeva) 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

ali pogotovo su zajebali sto nisu skrenuli paznju igracima da imaju 5 sekundi da prenesu loptu ako uhvatimo loptu...

Treba Sfero da jebe kevu svojim asistentima, to je njihov posao da prate te tehnicke momente i da mu sugerisu

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, yakab said:

ono je sramota kad nisu videli sekunde pa tehnicka pa ima celendz za to

 

Koliko vidim, od ove sezone je tek uvedeno da se pregledava backcourt violation. Ali i dalje nisam siguran da su imali pravo ono fa gledaju, s obzirom da nije suđeno 8 sekundi, nego je bio no call.

 

Backcourt violations have been added to the Instant Replay System (IRS). Henceforth, if the referees have called a backcourt violation on the team with possession of the ball, the call is reviewable by the referees in the last 2 minutes of Q4 and last 2 minutes of overtime. Coaches can challenge this call at any time during the game.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/news/2024-25-euroleague-basketball-rule-changes/

Link to comment
6 minutes ago, ZSNj said:

Mora se i biti posten i reci da je barsa on lassa vcrs odigrala vrhunsku utakmicu. Pogotovo zavrsnicu. Iskaznjavali sva preuzimanja, ubacivali i otvorene i teske suteve. Svaka cast.

 

 

Jebeni Veseli koji mi ide na kurac jedno 17 godina. I sad još postade specijalista za midrange. Mislim, svaka čast kako je uspeo da nađe novu igru nakon što je ostao bez fizikalija.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Isekli su nam Bolomboja faulovima, da je mogao više da igra dobili bismo. 

Znao sam da je CMM smeće od igrača i da nije za ozbiljnu košarku, ali me Kenan iznenadio nepostojanjem. Kao neki Evrokup midžet zalutao u ovo društvo, neshvatljivo loša partija.

Kalina bogotac, Daum borac, Nemanjica se ukakila kad je tvrdo, sve ide svojim tokom. Al nema veze, gotivan je ovo tim sve u svemu.

Mene Kenan nije iznenadio, ovo ti je on. On ima porpilično malo lakih, dobrih šuteva jer nema ni fiziku ni tehniku da se izbori za njih, a nema ni asistenciju, odbrana korektna u zavisnoti od mečapa. Kad ubacuje te srednje i mnogo teške šuteve onda to izgleda do jaja, kad mu izlaze onda je to kanal. Drugi načim da doprinese nema.

 

Za Kodija se ne slažem da je baš smeće, solidan igrač po meni. Jasno je da je previše plaćen na konto sezone koju teško da može da ponovi tj. verovatno da ni blizu toga neće biti. 

  • +1 2
Link to comment

Sustina je da mi nemamo luksuz da nam se ne pojave neki od glavnih igraca, a njima su svi dali doprinos i odigrali svoju ulogu. Iz te perspektive ne znam ni kako smo igrali egal.

  • +1 5
Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

Sfero zeznuo sa uvodjenjem Dobrica za defanzivni specijal, ladnog Nedovica, ali pogotovo su zajebali sto nisu skrenuli paznju igracima da imaju 5 sekundi da prenesu loptu ako uhvatimo loptu...

 

Koliko ekipe danas imaju pomoćnih trenera i niko da skrene pažnju na ovo. Veliki propust. 

 

Valjda je Plavšić skontao sada o čemu se ovde radilo, nestvarno nepoznavanje situacije na utakmici koju prenosiš. 

  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Odlična partija Jaga, s obzirom da nije trebao ni da igra.

 

 

I vini je čovek od krvi i mesa :heart:

 

došao sam samo da bih sebe citirao ali nije neophodno hahahahah

 

šteta samo što se nije završilo berićetno ali eto, bar sam pocepao forumsku diplomu

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Defunctus said:

Sustina je da mi nemamo luksuz da nam se ne pojave neki od glavnih igraca, a njima su svi dali doprinos i odigrali svoju ulogu. Iz te perspektive ne znam ni kako smo igrali egal.

 

 

 

Taj luksuz imamo, cak se i veceras videlo... Nemamo luksuz da ostanemo bez Boloboja, i da Mitar, dobar decko cepa 20+...

 

Edited by barba
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Koliko vidim, od ove sezone je tek uvedeno da se pregledava backcourt violation. Ali i dalje nisam siguran da su imali pravo ono fa gledaju, s obzirom da nije suđeno 8 sekundi, nego je bio no call.

 

Backcourt violations have been added to the Instant Replay System (IRS). Henceforth, if the referees have called a backcourt violation on the team with possession of the ball, the call is reviewable by the referees in the last 2 minutes of Q4 and last 2 minutes of overtime. Coaches can challenge this call at any time during the game.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/news/2024-25-euroleague-basketball-rule-changes/

Meni ovo liči na materijalnu povredu pravila. Bukvalno bi trebalo da se poništi tih poslednjih 20 sec.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...