Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Sto bi reko jedan kolega forumas, pozdrav za sve one koji pljuju jaga i nedovica. Hvala, pozdrav.

 

Ali sfero brate, koji jago druze u zavrsnici nemoj nas jebati.. covek uzima na 3+ sut sa 11 metara i nedobaci. Druze, izadji sam. Davno je Kari rekao, ti da bi preuzeo odgovornost nije dovoljno da si hrabar treba da imas argumente".

 

I onda jos fenomenalna ideja da se mrtav ladan sa 0 poena danas za najvazniji napad uvodi neda neda. Sta bi tu moglo da krene po zlu. Bukvalno cim je ulazio znao sam da je gotovo. Samo mu obicno izbiju loptu iz ruku u ovakvim situacijama, na to sam ciljao. Ali i faul u napadu ocigledno moze, sto da ne, jednako je glupo.

 

Svaka cast svima, dobro smo igrali. Panter nas zakuco. Sipaj, nek boli jos jace 😅

  • +1 2
Link to comment
Just now, aram said:

jesu ovi ljudi normalni?

ovo je standardno lotermozerovo suđenje (španskim) klubovima 

  • +1 1
Link to comment

Aj ne zajebavajte sa Jagom, dao je 23 poena, spasavao na kraju, ako bi neko trebalo da proba da ih nerezonski dotuce to je on. 

  • +1 8
Link to comment

Borio se tim, ovi su krenuli da ubacuju trojke preko ruke na kraju i jebiga.

 

Jago je velemajstorski usrao onaj ničim izazvan airball sa parkinga, ali je opet napravio dosta toga dobrog u napadu i valjda više neće ulaziti u onaj "igrač manje" mod s početka sezone.

 

Boli koliko nam treba legitimna treća opcija na centru. Mitar je dobar kad mu odgovara matchup, ali kad Bolomboja ovako napune faulovima mora da igra i protiv igrača koje ne može da sačuva sve i da mu život od toga zavisi.

  • +1 5
Link to comment

jebote opet posle produzetka

ovo je nemoguce svaki put sa njima je na loptu dve i uvek gubimo

prosle godine tamo onaj prestup luke, pa mirota, pa sad ovo

ostaje samo da im vratimo u plej ofu ili na f4

 

fantasticna tekma, kao i ona kad je mirotic gazio

panter i kalina pokidali

i jago fenomenalan, bulji im je pomerao u 4/4

generalno svi su bili odlicni, ni na nedu nemam zamerke jer jednostavno nije bio u mecu i dobro su ga cuvali

opet ne razumem zasto nismo isli na kalinu dole sad u produzetku vec jago i nedovic uzimaju posede

i gde ce rokas kad nam treba trojka? umesto da je stao i odlozio nekome za verovatno otvirenu trojku

i sad umesto da je boki to pospremio odbije se bas do pantera izmedju dva nasa igraca

inace dali su nam 4 trojke za redom u produzetku

sudije presmesne, osnovna pravila ne primenjuju, ono je sramota kad nisu videli sekunde pa tehnicka pa ima celendz za to

i skoro uvek nisu ni u sta sigurni i ostaju pri odluci a gledaju po 5 minuta

 

neverovatno kako nam se ne da protiv njih

 

sad i real tamo, pa zalgiris

jebeno, opet nam oni usereavaju seriju

sta je tu je i 3:3 nece biti tragedija sa takvim rasporedom a 4:2 bi bilo odlicno

mora nam se ovo vratiti kad tad

 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Aj ne zajebavajte sa Jagom, dao je 23 poena, spasavao na kraju, ako bi neko trebalo da proba da ih nerezonski dotuce to je on. 

Opalio kad su sve opcije već bile potrošene.

Link to comment

Oni su verovali

 

4 hours ago, April said:

 

Ako ih večeras ne dobijete, onda ne znam kad ćete. Protiv Pantera umete da igrate, Veseli je tek stigao, a vi ste nabili samopouzdanje, plus ste kompletni sa Teom. Rulja je zažarena na max, 2 je fina kvota... ne stižem, ali bih bez griže savesti stavio stotkicu na vas

 

... ali jbg

 

Za sve što nije jasno obratite se Sferu kome Teo zvera po hali dva metra od klupe na zadnjem tajmautu dok tekmu rešava Jago. O ohlađenom Nedoviću neću da pričam 

 

Ne znam kad će se opet ukazati ovakva prilika. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

ovo je standardno lotermozerovo suđenje (španskim) klubovima 


Loter je jos bio ok, sve sto je gledao je ok presudio, faul na Bolomboju pod kosem je trebala da vidi gospodja koja je bila na 2m od dogadjaja.

  • +1 5
Link to comment

Isekli su nam Bolomboja faulovima, da je mogao više da igra dobili bismo. 

Znao sam da je CMM smeće od igrača i da nije za ozbiljnu košarku, ali me Kenan iznenadio nepostojanjem. Kao neki Evrokup midžet zalutao u ovo društvo, neshvatljivo loša partija.

Kalina bogotac, Daum borac, Nemanjica se ukakila kad je tvrdo, sve ide svojim tokom. Al nema veze, gotivan je ovo tim sve u svemu.

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

jebenti sunce šta sam ovo gledao, kakvo je ovo suđenje, jesu ovi ljudi normalni?

Lotomozer. Ana Panter i on su nemački Boni i Klajd evropske košarke danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...